Strony związane z hasłem 'obsługa':

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Kancelaria Adwokacka, Adwokat Paweł Gorlewski »

  Proponujemy profesjonalną pomoc prawną zarówno na płaszczyźnie postępowania karnego, cywilnego, jak i egzekucyjnego. Specjalizujemy się między innymi w sprawach rozwodowych, odszkodowaniach oraz windykacji.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fenton - wsparcie dla firm »

  Oferta naszej firmy jest idealnym rozwiązaniem dla biznesów zwyczajowo prowadzonych w domach lub nowo otwieranych firm, które chcą ograniczyć koszty i czas związany z prowadzeniem biura. Dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i pracują w terenie a potrzebują jedynie adresu korespondencyjnego, aby nie tracić czasu na oczekiwanie przesyłki. Firm poszukujących wsparcia do prowadzenie swojej firmy od strony biurowej i informatycznej. Służymy wsparciem przy pracach biurowych i informatycznych, robimy wszystko, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług i nie martwiąc się o „przyziemne” sprawy związane z biurem, mogli spokojnie zająć się własną działalnością. Zajmujemy się identyfikacją wizualną Państwa firmy i pomożemy zaistnieć w najefektywniejszym środku przekazu, jakim jest internet. Specjalizujemy się w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych. Dodatkowo zajmujemy się także usługą pozycjonowania strony oraz udzielaniem informacji o państwa działalności. Zapewniamy Państwu dużą elastyczność. W naszym biurze nie ma ryzykownych, długoterminowych zobowiązań. Umowy zawieramy na czas nieokreślony. Co ważne umowa taka może być wypowiedziana z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Mogą też Państwo zmodyfikować umowę, płacąc tylko za usługi, z których chcą Państwo korzystać lub wycofać ze współpracy bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Gwarantujemy rzetelną, sprawną i profesjonalną obsługę!

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria - lipinskiwalczak.pl »

  Na stronie lipinskiwalczak. pl znaleźć można wiele informacji na tematy związane z obsługą prawną klientów biura Lipiński i Walczak. Bez względu na rodzaj sprawy jaką zgłaszają się klienci mogą mieć oni pewność profesjonalnego podejścia do sprawy i zaangażowania.

  Data dodania: 15 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jarosiński, Kuliński i Partnerzy adwokaci opole »

  Jest nam nader miło móc przedstawić Państwu ofertę Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy. Nasza kancelaria funkcjonuje na obszarze Opola już od 2001 roku. Oferujemy Państwu porady prawne oraz reprezentowanie w sądzie przy przeróżnego typu sprawach karnych i cywilnoprawnych. Nasza propozycja adresowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i firm. Służymy konsultacjami ze wszelkich dziedzin prawa. Udzielamy rad zarówno osobiście, jak i drogą mailową czy telefoniczną. Szczegóły dotyczące naszej propozycji oraz dane adresowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy »

  Biuro księgowe proponuje Państwu szeroki zakres usług, takich jak doradztwo podatkowe, czy usługi księgowe. Wysoka jakość usług sprawia, iż nasze biuro rachunkowe cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród klientów. Księgowość nie ma przed nami ukrytych tajemnic, o czym przekonało się zarówno wielu biznesmenów jak i osób prywatnych. Nasze działania wykonujemy w obrębie miasta Bydgoszcz oraz okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Barman na wesele »

  Nasza firma zajmuje się obsługę imprez, takich jak wesela, wieczory panieńskie. Jesteśmy grupą barmanów, która specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych pokazów z podrzucaniem szklankami, shakerami, pokazami ognia oraz tworzeniem wielobarwnych drinków. Zapewniamy naszym klientom wyjątkową zabawę, ciekawe konkursy, oryginalne, smaczne drinki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, zapoznania się z pokazami i korzystania z naszej oferty barman na wesele Kraków!

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Software house »

  Z pełnym przekonaniem twierdzimy, że cechami, które najlepiej określają Mobile Management są wiedza i doświadczenie, pasja oraz kreatywność naszych pracowników oraz ogromny profesjonalizm i zaangażowanie. Niezależnie czy oferujemy outsourcing, czy analizę kodu, czy tworzenie aplikacji, oferujemy wysoką jakość usług.

  Data dodania: 15 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nagłośnienie oświetlenie łódź »

  Usługi Mass Stage Sound Light są odpowiedzią na wymagania klientów poszukującym dobrych rozwiązań. Proponuje obsługę zarówno małych, jak i dużych koncertów, imprez plenerowych, pokazów mody, wykładów, eventów. Mass Stage Sound są otwarci na wszelkie propozycje klientów. Posiadają odpowiedni sprzęt, sceny,  pracują z najlepszymi fachowcami. Mass Stage Sound posiada wszechstronną wiedzę i doświadczenie, które sprawia, że każda impreza i wydarzenie nabiera nowego, innego wymiaru. Posiadają duże możliwości i są otwarci na propozycje swoich klientów.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • lexoptim.pl »

  LEX OPTIM Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Koczan znajduje się w Lublinie i zajmuje się świadczeniem usług prawnych dla firm, klientów indywidualnych, instytucji, fundacji i stowarzyszeń. Radca prawny Lublin zatrudniony w kancelarii Lex Optim udzieli profesjonalnej porady i dopasuje najbardziej odpowiednie rozwiązania dla każdego klienta. Jeżeli poszukują Państwo porady prawnej lub obsługi prawnej dla swojej firmy to zapraszamy do kontaktowania się z kancelarią LEX OPTIM. Zachęcamy do nawiązania współpracy.

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przekształcenie spółki »

  Jesteśmy firmą o nazwie A. M. Jesiołowscy z siedzibą w Krakowie. Doradztwo podatkowe i prawne to nasze specjalności. W czasie prowadzenia działalności gospodarczej mogą pojawić się liczne problemy, które my za Ciebie rozwiążemy. W skład naszych usług wchodzą: administrowanie biznesem, księgowość, sprawy kadrowe, płacy, a także audyt finansowy. Czytelnie rozliczamy koszty naszych usług. Możesz liczyć na profesjonalną konsultację i opinię prawną. Zapewniamy także pomoc w konsekwencjach. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Szczecin »

  Serwis komputerowy, naprawa notebooków i bsługa informatyczna firm- Szczecin i okolice. Ponadto czyszczenie układów chłodzących, archiwizacja danych, usuwanie złośliwego oprogramowania, rozbudowa komputerów i doradztwo w zakresie informatyki oraz instalacja Windowsów.

  Data dodania: 16 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • dobrydzwiek.pl »

  Są takie rodzaje eventów czy wydarzeń kulturalnych, które dla pełnego sukcesu nie potrzebują wielu elementów, wystarczy wynajem sceny i wynajem oświetlenia, aby powstało ciekawe wydarzenie, o którym dane środowisko będzie rozmawiało jeszcze przez długi czas. Takimi wydarzeniami są na przykład spotkania autorskie w większym gronie, bądź wieczorki poetyckie w domach kultury. Wszystkie one za główną atrakcję uważają słowo, oświetlenie zaś i scena mają tylko pomóc w odpowiednim odbiorze tych treści.

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Tarnowskie Góry »

  KANCELARIA PRAWNA GRAVIS LEGAL GROUP - KIM JESTEŚMY? Zespół naszej kancelarii prawnej stanowią doświadczeni prawnicy, pasjonaci i praktycy z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej spraw gospodarczych na rynku prywatnym oraz w sektorze publicznym. Nasza kancelaria prawna świadczy pomoc prawną polegającą w szczególności na stałej obsłudze prawnej, wydawaniu opinii prawnych, bieżącym doradzaniu w sprawach związanych z działalnością gospodarczą, windykacją należności, przekształcaniu i optymalizacji przedsiębiorstw oraz prowadzeniu spraw sądowych. OBSŁUGA PRAWNA OCZAMI KLIENTÓW Nasi Klienci cenią nas przede wszystkim za skuteczność w ochronie prawnej ich interesów oraz odpowiedzialność, a także za niezwłocznie podejmowane działania, partnerskie podejście do współpracy oraz elastyczność. SAMI O SOBIE Sami możemy natomiast dopowiedzieć, że nie ograniczamy się wyłącznie do rozwiązań powszechnie stosowanych, natomiast jesteśmy innowacyjni i kreatywni, ponieważ interesy naszych Klientów stawiamy ponad swoje własne.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Online Kancelaria - Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław »

  Zajmujemy się odzyskiwaniem i pozyskiwaniem należności. Doradzamy jak chronić firmę, przed nierzetelnymi kontrahentami. Gwarantujemy prawne bezpieczeństwo. Porady online. Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Pęciak z Wrocławia.

  Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak również w formie pełnomocnictw w sprawach indywidualnych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego Klienta, oferujemy obsługę prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie kompleksowej obsługi prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa spółek, prawa kontraktów, prawa pracy. Dzięki doświadczeniu i specjalizacji naszych współpracowników w poszczególnych dziedzinach prawa, nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną jakość usług naszej kancelarii. Osobom fizycznym oferujemy pomoc prawną w zakresie spraw spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek) i majątkowych. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego Klienta. Naszym celem zawsze jest udzielenie rzetelnej i kompetentnej pomocy prawnej.

  Kancelaria Adwokacka to kancelaria prawna zapewniająca kompleksową obsługę kontrahentów w ramach prowadzenia spółek, prawa cywilnego, jak również dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia|zadośćuczynienia i odszkodowania na terenie Polski. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw powiązanych z prawem karnym i cywilnym. Z wielką chęcią podejmuje się również rozwiązywania problemów mniej codziennych i bardzo ciężkich, stawiając sobie za cel sukces i pozytywne rozstrzygnięcie danego zlecenia na korzyść Klienta. Naszymi kontrahentami są zarówno osoby fizyczne jak i duże i organizacje. W ich zakresie proponujemy naszym kontrahentom bezpłatne, rzeczowe porady w siedzibie naszej spółki.

  www.online-kancelaria.pl

  Data dodania: 20 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dmuchańce, byk rodeo symulator »

  Lumis oferuje Państwu wysokiek jakości urządzenia rekreacyjne typu dmuchańce jako atrakcje na imprezy. W ofercie sztuczna krowa do dojenia, euro bungee, zjeżdżalnia dmuchana, zamek dmuchany, zorbing, kula sferyczna i kula wodna. Także basen z kulami, Kule wodne, gigantyczne piłkarzyki oraz stołowe, segway, basen chiński oraz byk rodeo symulator, siłomierz boxer i Siłomierz kopacz. Zapraszamy po samochodziki akumulatorowe, symulator serfing, dmuchana zjeżdżalnia i dmuchany zamek oraz inne urządzenia typu dmuchaniec.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tczerwiec.pl - obsługa prawna firm Warszawa Mokotów. »

  Nasz zespół działa na rynku od przeszło dziesięciolecia. Naszym głównym celem jest fachowa obsługa prawna Łódź, zarówno klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami, urzędami i pomagamy zgromadzić właściwą dokumentację. Zdajemy sobie sprawę, że każdy kto się do nas zgłosi oczekuje, że nasz radca prawny pomoże mu w wyjściu z trudnej sprawy. Nasz zespół składa się z ludzi doświadczonych i godnych zaufania. bierzemy na siebie sporą odpowiedzialność za losy naszych klientów, których napotykają w życiu różne trudności i sytuacje. Dlatego zależy nam, aby odpowiedni radca prawny był zawsze gotowy na kolejne wyzwanie. Zdobywamy nowe doświadczenia i aktualizujemy naszą wiedzę z zakresu szeroko rozumianego prawa. Jest to niezbędne w naszej działalności. Wiemy, że nie możemy zawieść nikogo, kto zgłasza się do nas po pomoc. Nikogo nie zostawiamy samego z jego problemem.

  Data dodania: 18 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna firm Warszawa »

  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług z zakresu obsługiwania firm małych oraz średnich przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że obsługa informatyczna firm warszawa realizowana jest w sposób rzetelny oraz terminowy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • zotax.pl »

  Wszystkim naszym klientom firmowym jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowo realizowane usługi dotyczące prowadzenia spraw księgowych. W naszej firmie posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co znów pozwala nam zapewnić usługi wykonywane bezpiecznie a jednocześnie rzetelnie. W naszej firmie zapewniamy obsługę zarówno dla niewielkich firm a jednocześnie obsługę dla największych przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Lublin »

  Najlepsza kancelaria prawna w regionie. Beata Kozub jako właścicielka prowadzi ja już od kilku lat z powodzeniem rozszerzając swoje usługi o kolejne dziedziny prawa. Dziś świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa prawnego zarówno wobec osób fizycznych jak i prawnych.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koziołek BHP »

  Szukasz firmy świadczącej usługi BHP? Potrzebujesz fachowej obsługi w tym zakresie? Chcesz przeprowadzić dla swoich pracowników szkolenia BHP w Bydgoszczy? W takim razie Koziołek BHP jest firmą, która odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby. Sprawdź ofertę Koziołka, w której znajduje się kompleksowa obsługa firm w zakresie BHP.

  Data dodania: 19 04 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »