Strony związane z hasłem 'obsługa':

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Buchalter Sp. z o.o. biuro księgowe bydgoszcz »

  Opisujemy państwu propozycję skomponowaną przez biuro rachunkowe Buchalterz Bydgoszczy. Świadczymy szeroki zakres usług audytu i doradztwa finansowego. Nasi doświadczeni inspektorowie mogą spenetrować księgi rachunkowe Twojej jednostki, albo Twojego wspólnika czy potencjalnego partnera. Dostarczymy Ci danych o tym, czy ich stan odzwierciedla faktyczną kondycję firmy. Pomożemy Ci odnaleźć błędy w systemie księgowym i pokażemy, jakim sposobem je naprawić. mamy możliwość również na podstawie ksiąg rachunkowych przekazać opinię dotyczącą przejęcia albo przeistoczenia danej jednostki. Po bliższe informacje wejdź na nasza stronę internetową.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa infolinii »

  Świadczymy usługi outsourcingu w zakresie telesprzedaży, aby każda przedsiębiorstwo miała stały dostęp do informacji rynkowych i tym samym mogła podnosić swoją konkurencyjność i osiągać wyższe poziomy dochodu. Naszą specjalnością jest sprzedaż powiązana z modyfikowaniem wizerunku marketingowego. Dysponujemy wysokiej jakości urządzeniem i stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i telekomunikacyjne. Dzięki temu możemy świadczyć usługi z wykorzystaniem takich kanałów telekomunikacji jak: telefon, faks, sms i poczta elektroniczna. Nasze call center działa na zasadach partnerskich – dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi Petentami, a jednocześnie, każde nowe zlecenie, jest dla nas okazją do rozwoju i poszerzenia oferty naszych usług.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny KLAXON Kraków.Orkiestra na wesele w Krakowie i Małopolsce. »

  Zespół muzyczny z Krakowa, Zespół muzyczny KLAXON już od 1991r. zajmuje się oprawą muzyczną wszelkich imprez tanecznych i okolicznościowych.Długoletnie doświadczenie i profesjonalne podejście procentuje na imprezach obsługiwanych przez nasz zespół.Posiadamy markowe nagłośnienie i oświetlenie sceniczne,a także własny transport.Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.

  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.

  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaciarnie Szczecin - bukiety, kosze kwiatowe »

  Kwiaciarnie Prowansja w Szczecinie prócz klasycznych usług florystycznych zajmują się obsługą florystyczną firm. Zapewniamy przygotowanie kompozycji kwiatowych do sklepów, biur, do przystrojenia sal konferencyjnych i bankietów. W ofercie również piękne bukiety, dekoracje ślubne, wiązanki i inne.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzimy księgowość »

  Nadal nie masz zawodowców, którzy zdołaliby wspomóc Tobie w dyscyplinie rachunków, rozliczeń oraz wszystkich dokumentów, które należy składać do urzędu? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię po bardzo dobre usługi księgowe. Dzięki nam wreszcie masz prawo rozpocząć pracę nad poważnymi projektami. My zajmiemy się dyscypliną księgowości. Nie niepokój się, dzięki nam finalnie masz prawo odetchnąć z ulgą. Żadna inspekcja lub też inna kontrola z urzędu nie znajdzie odchyleń. Nasza idealna jednostka gospodarcza to zagwarantuje. Pragniesz mieć pełne przekonanie, że funkcjonujesz z najlepszymi? Wejdź na domenę internetową oraz kliknij zakładkę o firmie. To będzie najlepsze potwierdzenie, które zagwarantuje Tobie sukces.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • SDI Poland - systemy organizacji »

  Zachęcamy do zapoznania się z propozycją przedsiębiorstwa SDI Group Poland Sp. z o. o., jakie jest liderem w projektowaniu i wykonywaniu systemów wspierających przemieszczanie towarów w magazynach oraz centrach dystrybucji. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą detaliczną oraz hurtową. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem systemów transportu i przechowywania towarów w centrach dystrybucyjnych i halach magazynowych, proponujemy także usługi z zakresu uruchamiania oraz obsługi przed sprzedażą. Zapewniamy zautomatyzowanie oraz modernizację istniejących systemów, a także zastosowanie zupełnie nowych rozwiązań. Nasze usługi są doceniane również na rynku międzynarodowym. W celu znalezienia większej ilości szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty w siedzibie naszej firmy w Poznaniu. Więcej na stronie.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna gdańsk »

  Nasza placówka jest oparta na długoletnim doświadczeniu i wysokim profesjonalizmie świadczonych usług. Pomocy prawnej udzielamy każdemu kto jej potrzebuje. Naszym klientom dostarczamy trafne rozwiązania prawne. Praca z drugim człowiekiem jest u nas oparta na dobrych relacjach między sobą co zapewnia nam korzystniejszą współpracę na wielu płaszczyznach. U nas każdy może liczyć na zrozumienie. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc uporać się z jakąś trudną dla Ciebie sytuacja, wymagającą pomocy z zewnątrz.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  Prowadzimy usługi dodatkowe: odbiór dokumentów od klientów z Warszawy i okolic, sporządzanie rozliczeń rocznych dla klientów z zewnątrz, doradztwo w zakładaniu działalności gospodarczej, wirtualne biuro - warszawski adres Twojej Firmy, pakiet podstawowy - rejestracja firmy pod naszym adresem, podpisanie umowy najmu, odbiór korespondencji, informacja drogą mailową, pakiet rozszerzony - opcja pakietu podstawowego, otwieranie korespondencji, skanowanie, wysyłka mailem, pakiet plus - opcja pakietu rozszerzonego, księgowość działalności gospodarczej, spółki, stowarzyszenia, fundacji.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bielin-Bramy - automatyka do bram, rolety, bramy garazowe »

  Firma Bielin-Bramy specjalizuje się w sprzedaży i montażu bram garażowych, rolet zewnętrznych, jak również automatyki do bram garażowych, wjazdowych, rolet, szlabanów. Firma BIELIN BRAMY współpracuje z najlepszymi producentami na rynku, przez co jesteśmy w stanie zaoferować solidne rozwiązania. Kilkuletnie doświadczenie na rynku owocuje możliwością zaproponowania Państwu zestawu produktów dobranych indywidualnie do potrzeb konkretnego klienta.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • COMPO SYSTEM SP. Z O.O. kadry płace łódź »

  Biuro rachunkowe z doradztwem podatkowym to biznes COMPO SYSTEM Sp. z o. o. z Łodzi. Przedsiębiorstwo od 1994 r. specjalizuje się w wszechstronnej obsłudze księgowej małych i średnich przedsiębiorstw, poza tym proponuje też konsultacje w zakresie podatków i stały dozór skarbowy. Przedsiębiorstwo COMPO SYSTEM oferuje całkowitą obsługę kadrowo płacową jednostek a na życzenie Klientów przeprowadza optymalizację podatkową - doradza m. in. formę opodatkowania zależnie od rodzaju i obszaru podjętej działalności gospodarczej. Jednostka dba o niejawność wszelkich danych i informacji. Po całą ofertę biura księgowego zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fesz-Grubiak Danuta. Notariusz notariusz wrocław »

  We Wrocławiu działa Kancelaria Notarialna mianowana do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub potrzebują nadać formę notarialną w postaci oficjalnego dokumentu urzędowego, precyzyjnie z aktualnymi przepisami prawa i przy zachowaniu reguł etyki zawodowej. Notariusz przygotowuje akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia i protesty weksli i czeków, doręcza oświadczenia oraz zapisuje protokoły a poza tym sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Dokładny obszar usług wypełnianych w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu zamieszczono na stronie internetowej wraz z kompletnymi danymi kontaktowymi i informacją o wygodnych sposobach dojazdu.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis i Sieci komputerowe Stalowa Wola. TYRFING.pl »

  Kompleksowe usługi IT dla Firm. Doradzamy, sprzedajemy i naprawiamy komputery, sieci komputerowe, routery, switche. Wykonujemy kolorowe: wydruki, ksero, napisy na odzieży. Instalujemy i aktualizujemy oprogramowanie. Działamy na obszarze okolic Stalowej Woli. Serwis komputerowy Stalowa Wola. Dodatkowo zajmujemy sie małą poligrafią - DTP. Pełna Obsługa Informatyczna Stalowa Wola. Zajmujemy się projektowaniem grafiki reklamowej, takiej jak: ulotki reklamowe, wizytówki, nadruki reklamowe na: czapki, koszulki, ubrania robocze, oraz gadżety reklamowe: podstawki, podkładki. Projekty drukujemy na wysokiej jakości drukarce kolorowej laserowej Zajmujemy się informatyką i DTP czyli poligrafią, sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego. Dobry Serwis sieci komputerowych Stalowa Wola. W naszej ofercie znajdują się zmontowane przez nas zestawy komputerowe, a także gotowe zestawy firmowe m.in. HP, Dell, Acer, Fujitsu-Siemens. Oferujemy także części komputerowe, materiały eksploatacyjne i akcesoria komputerowe. Nasze usługi w mieście Stalowa Wola Sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania. Naprawa komputerów i laptopów. Instalacja oprogramowania. Projektowanie, budowa i obsługa sieci komputerowych. Konfiguracja routerów, switchy zarządzalnych. Instalacja i konfiguracja serwerów Zajmujemy się promocją w Internecie, tj. marketingiem internetowym, dopisywaniem stron internetowych do katalogów internetowych, oraz optymalizacją stron WWW i ich pozycjonowaniem (SEO). Tworzenie i konfiguracja Serwis komputerowy Stalowa Wola. Zajmujemy się marketingiem internetowym, czyli promocją w Internecie na stronach www: dopisywaniem stron internetowych do katalogów internetowych seo, oraz optymalizacją stron WWW i ich pozycjonowaniem (SEO).

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości inwestycyjne, ogłoszenia biznesowe »

  Posiadasz nieruchomość inwestycyjną na wynajem bądź sprzedaż? A może oferujesz zarządzanie najmem? Albo zajmujesz się obsługą, stylizacją lub fotografią obiektów komercyjnych? Jeżeli szukasz wysokiego standardu ogłoszeń, rozbudowanego systemu celującego w kontrahentów klasy biznes, to dołącz do społeczności serwisu Wyspa Sukcesu. W końcu każdy inwestor i przedsiębiorca dąży do tego, aby jego przedsięwzięcia przynosiły solidne zyski, prawda? Dlatego teraz możesz łatwo i bezkosztowo zaprezentować swoją ofertę poprzez naszą platformę biznesową, która kojarzy partnerów w interesach i wspiera nawiązywanie kontaktów handlowych. W ramach serwisu zapewniamy dostęp do trzech głównych stref, które obejmują: giełdę ofert B2B, nieruchomości inwestycyjne (komercyjne i przemysłowe) wraz z usługami korespondującymi (np. wyceny, administrowanie, projektowanie i leasing nieruchomości) oraz sprzedaż i wynajem powierzchni reklamowych (bannery, reklama zewnętrzna, nośniki mobilne, media). WyspaSukcesu. pl to serwis w całokształcie organizowany pod potrzeby klientów z sektora biznesowego. Dzięki nam ekspresowo zamieścisz darmowe ogłoszenia biznesowe w Internecie i przedstawisz swoją ofertę potencjalnym odbiorcom.

  Data dodania: 02 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Techniczna obsługa imprez - nagłośnienie i oświetlenie imprez »

  Acoustica - techniczna obsługa imprez. Oferujemy Państwu oświetlenie i nagłośnienie imprez. Nasza oferta obejmuje kompleksową i profesjonalną obsługę nagłośnieniową i oświetleniową wszelkiego rodzaju imprez, koncertów, eventów i konferencji. Zapewniamy pełen zakres usług świadczonych na najwyższym poziomie. Dysponując nowoczesnym i rozbudowanym zapleczem sprzętowym oraz mając doskonale wykwalifikowaną kadrę jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych realizacji.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI GEODEZYJNE F.U. "GEOMAR" MARIUSZ BOLEK »

  Usługi geodezyjne GEOMAR Mariusz Bolek, mapy do celów projektowych, tyczenie budynków, inwentaryzacja powykonawcza, geodezyjna obsługa budowli, chrzanów, trzebinia, kraków, krzeszowice, alwernia, babice, jaworzno

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • TWISTER SP. Z O. O. organizacja bankietów »

  Firma cateringowa Twister to jeden z czołowych graczy w branży. Z jej usług korzystało wiele poważnych instytucji, jak również rozpoznawalnych marek, między innymi L’oreal, Mc Donalds, Bank Millenium. Kluczem do sukcesu tego prowadzącego swoją działalność od 2002 roku przedsiębiorstwa jest doświadczone kierownictwo, doskonałe wyposażenie cateringowe i wyśmienite potrawy, przyrządzane na konkretne zamówienie. Twister to także wysoki standard obsługi i terminowość, która zadowoli najbardziej wymagające osoby. Twister pomoże w organizacji imprez zarówno osób prywatnych, jak także instytucji. Szczegóły na stronie

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe rajaDesign.pl »

  Jesteśmy niezależnym zespołem ludzi, których łączy pasja do tworzenia innowacyjnych produktów. Przy kreowaniu projektów, naszą myślą przewodnią jest "brak ograniczeń technologicznych". Zajmujemy się projektowaniem oraz kodowaniem stron internetowych. Tworzymy również w pełni responsywne strony internetowe. Projektujemy strony internetowe dla osób prywatnych, firm a także placówek publicznych. W zależności od umowy zajmujemy się również późniejszą administracją przygotowanych przez nas stron, ale także obsługujemy strony internetowe nie tworzone przez nas.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ściana wizyjna »

  Konferental stanowi renomowaną firmę usługową prężnie działającą od wielu lat na rynku warszawskim. Nasz profil działalności opiera się na udostępnianiu wysokiej klasy sprzętu multimedialnego o najlepszych standardach i pochodzących wyłącznie od sprawdzonych producentów. Proponujemy solidne ekrany w Warszawie i okolicy, ściany wizyjne czy wynajem profesjonalnych kamer. Zapewniamy stosowną oprawę imprez masowych, w tym tłumaczenia, realizację audio, wizji, wideo czy nawet szybki i kompleksowy transport pod wskazane miejsce.

  Data dodania: 13 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Barman na wesele »

  Bierzesz niedługo ślub? W takim razie z całą pewnością zależy Ci na tym, aby wszystko było dopracowane w najmniejszym nawet szczególe. Nic dziwnego. Dzień ślubu to najważniejszy dzień w życiu. Większość Nowożeńców marzy o zorganizowaniu wystawnego wesela. A wiadomo, że tego rodzaju huczne przyjęcie tak naprawdę przygotowywane jest dla gości. To oni mają się świetnie bawić, by potem wspominać to wesele do końca życia. Dlatego tak istotne jest to, aby zapewnić im odpowiednie atrakcje weselne. A dzisiaj jest w czym wybierać. O ile DJ czy fontanna z czekolady mogą wydawać się już zbyt standardowe, to jednak pokazy barmańskie nadal są nowością. Barman na wesele, szczególnie ten wprawiony w przygotowywaniu w efektowny sposób przepysznych drinków, zachwyci wszystkich gości. Masz wątpliwości czy jest to dobry pomysł? Zupełnie niepotrzebnie. Z pewnością sporo osób, szczególnie tych ze starszego pokolenia, skrytykuje ten pomysł. Ale na pewno nie wszyscy. Gwarantujemy za to, że osoby młode i te w średni wieku będą weselnym barem zachwycone! Jeżeli chcesz rozwiać swoje wątpliwości, to sprawdź opinie internetowe na ten temat. Popytaj również znajomych, którzy niedawno organizowali wesele, albo je planują. Im więcej źródeł sprawdzisz, tym łatwiej będzie Ci podjąć decyzję. A gdy się już zdecydujesz, to na podstawie zdobytych informacji, wybierzesz odpowiednią firmę, która zorganizuje pokaz barmański czy po prostu stałe stoisko, gdzie przez całą noc profesjonalny barman będzie zabawiał wszystkich weselnych gości.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »