Strony związane z hasłem 'obsługa':

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Obsługa koncertów Warszawa »

  Firma MASTER zajmuje się obsługa konferencji, koncertów, nagłaśnianiem Kiedy jesteśmy na jakimś występie muzycznym albo konferencji, zapewne nie lubimy, gdy nagłośnienie po prostu kiepsko się sprawuje. Wiadoma sytuacja: ogólnie bardzo by się chciało, aby usługi nagłośnieniowe charakteryzowały się sporo lepszym standardem. Nierzadko jest to dosyć utrudnione, ale trzeba wspomnieć, że są przypadki, w których przez głupie niedopatrzenie po prostu koncert bądź konferencja są klapą. Świetnie, iż działają takie firmy, które mogą zagwarantować to, że akurat obsługa koncertów i konferencji będzie stała na europejskim poziomie. Zwłaszcza województwo mazowieckie, czyli głównie warszawa, to niejako wylęgarnia tych firm, które są w stanie spowodować, że w każdym przypadku obsługa konferencji i pozostałych wydarzeń będzie stać na ponadprzeciętnie wysokim poziomie. Pamiętajmy, iż często lepiej nie organizować przykładowo konferencji, aniżeli zrobić to jak amator.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Robert Solga - Usługi prawneTarnowskie Góry »

  Sprawna i doświadczona kancelaria radców prawnych, gdzie zdobyć możesz wszechstronną obsługę dla siebie i swojej firmy. Kancelaria specjalizuje się głównie w oferowaniu usług dla biznesu, sprawując łączną obsługę prawną dla interesantów, ale też doradzając, przygotowując pisma w przypadkach szczególnych. Zajmujemy się przede wszystkim prawem gospodarczym, prawem spółek, restrukturyzacją przedsiębiorstw, dochodzeniem należności, fuzjami i sporami sądowymi. Poradzimy w przypadku zamówień publicznych, również nasi profesjonaliści pomagają w obrębie prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii oraz prawa konkurencji. Za każdym razem dostosowujemy najkorzystniejsze profile rentowności do potrzeb naszych klientów biznesowych, powodując, że ich działalność staje się jeszcze w wyższym stopniu efektywna i tym samym zyskowna i pewna. Charakteryzują nas na dodatek pociągające ceny. Jeśli pożądasz w takim przypadku usług kompetentnych radców prawnych, zachęcamy już w tym momencie do bliższego zaznajomienia się z ofertą naszej kancelarii.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowo Warszawa »

  Nasze Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy, aktywne wsparcie działalności, swobodę w komunikacji oraz najwyższe standardy zaufania w zakresie rzetelności i zgodności z przepisami. Dbamy o to, aby nasze rozwiązania pozwalały naszym Klientom działać wydajniej i skuteczniej. Nasze biuro kosztorysowe zajmuje się sporządzaniem wszelkiego rodzaju kosztorysów budowlanych na zlecenie. W naszej ofercie znajdują się kosztorysy ofertowe, kosztorysy inwestorskie, kosztorysy powykonawcze oraz przedmiary robót (kosztorysy ślepe). Kosztorys budowlany sporządzamy w sposób uproszczony bądź szczegółowy. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem...

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing dla firm - scientific.pl »

  W ramach przedsięwzięć naszej spółki zajmujemy się kompetentnymi działaniami spojonymi z outsourcingiem dla firm. Nasze usługi kierujemy do spółek z różnych specjalności. Zapewniamy obsługę marketingową w tym telemarketingową. Robimy przedsięwzięcia operacyjne złączone z archiwizacją dokumentów, skanowaniem dokumentów. Umożliwiamy zarządzanie bazami danych, wprowadzanie danych. W naszym centrum obsługi konsumenta jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej postaci usługi związane z obsługiwaniem na bieżąco klientów współpracujących z nami firm. W ramach naszych przedsięwzięć wykonujemy także badania i sondaże. Zajmujemy się, podobnie jak windykacją. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą kompletną ofertą oraz do kontaktu i kooperacji!

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia_Ślubna_Rodzinna_Ciążowa_Noworodków »

  Fotografia rodzinna to zdjęcia przez pokolenia: fotografia ślubna, sesje ciążowe, zdjęcia noworodków, portrety członków rodziny. Wszystko łączy się w album, który będzie pamiątką dla kolejnych pokoleń. Ponieważ pamiętać można chwile ale często zapomina się twarze, sytuacje. Zmiany kobiet podczas ciążynszybko mijają, a okres ten jest w całym ogóle niepowtarzalny, wyjątkowy. Dzieci rosną, a czasami brak czasu na udokumentowanie tego wszystkiego co nas otacza, okolicznosci w jakich żyjemy i nas samych. Dlatego firma davidjan. pl jest po to, aby Wasze chwile pozostały na zawsze. Zajmujemy się fotografią i filmem. Przygotowujemy pakiety foto tak, aby towarzyszyć Wam w życiu i zapisywać najważniejsze wydarzenia z jakimi przyszło się spotkać. Jeżeli jesteśmy na Ślubie, weselu, to rabatujemy ceny na nasze usługi na fotografię ciążową, noworodkową oraz później wspólne sesje foto z rodziną na różnych jej etapach. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. »

  Przedstawiamy Państwu Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo powstało w 1957 roku. Oferujemy Państwu badania: [*] polowe(wiercenia, sondowania, badania specjalistyczne), [*] badania laboratoryjne (cech fizycznych gruntu, cech mechanicznych i inne), oprogramowanie, opracowania, [*] roboty ziemne oraz budowlane. Dysponujemy rozległą gamą własnego sprzętu badawczego, bogatym archiwum. Nasi fachowcy dokładają wszystkich starań, aby każde zamówienie było realizowane szybko, terminowo oraz zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Posiadają wszelkie upoważnienia i uprawnienia do pracy. Zapewniamy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej informacji oraz pełna propozycja firmy opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP Victoria | Kompleksowa obsługa firm »

  Firma BHP Victoria świadczy usługi bhp na terenie Małopolski (głownie okolice Krakowa, Skawiny, Myślenic, Mszany Dolnej, Jordanów, Dobczyce, Rabka-Zdrój). Zapewniamy kompleksową obsługę bhp, doradztwo bhp oraz nadzór bhp. Prowadzimy również szkolenia z bhp (szkolenia okresowe oraz wstępne), postępowanie powypadkowe, a także ocenę ryzyka zawodowego. Oferujemy również usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej (instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, zapoznanie pracowników z przepisami ppoż., sprzedaż asortymentu ppoż. )Zapewniamy najlepsze usługi bhp Kraków, kompleksową obsługa bhp Kraków oraz szkolenie bhp.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Andrzej Luty - Adwokat Kraków, Radzyń Podlaski »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Luty mieści się w Krakowie oraz Radzyniu Podlaskim. Zajmujemy się odszkodowaniami, stałą obsługą prawną, windykacją należności oraz prawem cywilnym i prawem karnym. Kancelaria została założona w 1997 roku, a jej założycielem jest adwokat Andrzej Luty. Prze 15 lat wypracowaliśmy metody działania, które pozwalają nam oferować Państwu usługi wysokiej jakości. Wiemy czego oczekują nasi Klienci i dokładamy wszelkim starań, aby chronić ich interesy. Z kancelarią stale współpracują specjaliści - adwokaci, radcy prawni oraz aplikanci. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę takiej współpracy, w ramach której na bieżąco i w każdej chwili doradzamy osobom prowadzącym działalność gospodarczą, spółkom prawa handlowego, spółkom cywilnym oraz innym podmiotom instytucjonalnym. Oprócz tego istnieje również możliwość skorzystania z naszej pomocy przy pojedynczej czynności lub w konkretnym postępowaniu. Proponowane przez Kancelarię usługi to w szczególności:Zapewniamy obsługę prawną procesów budowlanych i dochodzeniem roszczeń z umów o roboty budowlane.

  Data dodania: 07 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne »

  Wykonujemy usługi geodezyjne w pełnym zakresie: -mapy do celów projektowych, -tyczenie budynków, -podziały nieruchomości, -mapy do celów sądowych, -inwentaryzacje powykonawcze, -obsługa inwestycji. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE FUNDS BEATA ORŁOWSKA biuro rachunkowe warszawa cennik »

  O ile szukają Państwo w Warszawie Biura Rachunkowego zajmującego się kompletną obsługą księgowości, rekomendujemy, by zapoznać się z profilem usług firmy FUNDS. Nasi księgowi oferują konsulting na każdym etapie działalności, wspierają w założeniu firmy albo jej likwidacji i obsługują wszelkie działy księgowości. Kierujemy Księgi Przychodów i Rozchodów czy Księgę Handlową, natomiast ponadto wspieramy w zdobyciu kredytów bankowych. Dla Państwa wygody samodzielnie przeprowadzamy przyjęcie dokumentów. Szczegółowe wiadomości dotyczące zasad funkcjonowania Biura Rachunkowego FUNDS zamieszczono na stronie internetowej - razem z danymi kontaktowymi czy cennikiem usług księgowych.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maxus | Administrowanie nieruchomościami Kraków »

  Najlepsza administracja na terenie Krakowa? Tylko z naszą firmą! Maxus to firma, która już od dłuższego czasu oferuje mieszkańcom swoje wszechstronne usługi. Maxus to idealny zarządca nieruchomości na rynku. Pod naszą opieką Wasze budynki będą idealnie prowadzone. Do swojej pracy podchodzimy w bardzo profesjonalny sposób, dzięki temu cieszymy się wielkim zaufaniem naszych klientów. Dla swoich klientów jesteśmy dostępni przez 24h na dobę. O każdej porze możecie zwrócić się do nas z pytaniem czy z jakimikolwiek wątpliwościami. Dzięki nam Wasze budynki zyskają prestiż i podziw w oczach innych ludzi.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zyman Izabela porady radcy prawnego rybnik »

  Posiadająca swoją siedzibę w Rybniku Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Zyman kieruje swoje usługi. Zajmujemy się prawem administracyjnym- pomagamy odpowiednie przeprowadzić transakcję związaną z nieruchomościami, wskazujemy jakie formalności dopełnić oraz w jaki sposób to wykonać, aby uniknąć kłopotów z różnorodnymi urzędami. Prawem spadkowym oraz pracy - działalności gospodarczej, zawierania pracowniczych umów zbiorowych. Pomagamy też w postępowaniach dotyczących wypadków komunikacyjnych, w tym tych z udziałem zwierząt. Kancelaria podchodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny, uwzględniając jego żądania i potrzeby. Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespoły weselne »

  Szukasz, wertujesz internet, słuchasz dziesiątki a nawet setki zespołów muzycznych w internecie jednak żaden z nich do końca Ci nie pasuje? Zaufaj nam. Jesteśmy doświadczoną grupą muzyczną której członkowie posiadają wykształcenie muzyczne oraz doświadczenie w prowadzeniu tego typu imprez. Z nami możesz wybrać charakter wesela o raz repertuar. Chcesz wesele na rockowo nie ma sprawy, lubisz disco polo? To też zagramy. Lubisz sobie pośpiewać z gośćmi przy dźwiękach akordeonu znane ludowe kawałki. Z nami to wszystko będzie na weselu oraz wiele innych atrakcji.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Kraków »

  Kancelaria prawna Krzysztofa Kohuta, to miejsce w którym załatwisz większość spraw prawnych. Kancelaria radcy prawnego Kohut, trudni się przede wszystkim w prowadzeniu spraw podmiotów gospodarczych dla przykładu fuzje firm, przekształcenia spółek lub audyty prawne. Prawnik Krzysztof Kohut zajmuje się także windykacją należności bądź reprezentowaniem klienta przed sądem. Obsługa prawna firm to nie jedyny obszar w którym działa ta kancelaria prawnicza. Prawnik Kraków oferuje również ogólno rozumiane doradztwo prawne za sprawą którego będą Państwo w stanie upewnić się co do postępowania prawnego. Zapraszamy do naszej kancelarii prawnej na ul. Friedleina 4-6, pok. 110, 30-009 Kraków bądź do kontaktu telefonicznego pod numerem 665-052-019.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informatyczna opieka Firm »

  Firma PC PLUS, już od 1995 roku, świadczy usługi informatyczne dla biznesu oraz klientów indywidualnych. Są to głównie: Outsourcing IT, czyli pełna i kompleksowa obsługa informatyczna dla firm, budowa i administracja sieciami informatycznymi, serwis i naprawa komputerów, serwerów, drukarek i monitorów oraz sklep komputerowy. Wykonujemy również instalacje CCTV (monitoring wizyjny) oraz instalacje alarmowe. Specjalizujemy się w usługach takich jak helpdesk, czy Pogotowie Komputerowe. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania i szkoleniem personelu.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do obsługi windykacji »

  System do obsługi windykacji został stworzony na potrzeby firm zajmujących się windykacją długów. Dostępne opcje wspomagają prowadzenie spraw windykacyjnych na każdym etapie ich egzekucji. Ułatwia rozliczenia z dłużnikami i kontrolę nad windykatorami. Podstawowe opcje programu to: kontrola dostępu do danych, gromadzenie danych spraw (dłużników, wierzytelności), ewidencja i wydruk pism. Sprawdź nasz program już teraz! Zamów wersję demo.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Obsługą informatyczną Firm (Outsourcing IT) na naszą stronę gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszej Firmy CTRL-ALT-DELETE, możemy być Twoim lepszym zewnętrznym działem informatycznym! Na codzień rozwiązywać wszystkie Twoje problemy w firmie! Zapraszamy serdecznie www. ctrl-alt-delete. pl

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kliknij »

  Księgowa, biuro księgowe Gdynia, gmina Kosakowo - Mirosława Borys prowadzi biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe. Zapraszamy do nas - Obsługa księgowa firm, rozliczenia pit, doradztwo podatkowe, kadry i płace. Atrakcyjne warunki i korzystna cena - skorzystaj z okazji. Księgowość Gdynia - profesjonalny doradca podatkowy, biuro rachunkowe Gdynia, trójmiasto, kosakowo, pogórze. Biuro księgowe Gdynia - reprezentowanie Klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUSem, pomoc w uruchamianiu działalności gospodarczej. Działamy szybko i sprawnie, zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Zobacz więcej na stronie - biuro rachunkowe, księgowa Gdynia - wysoka jakość usług to coś co nas charakteryzuje.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bilans księgi rachunkowe zielona góra »

  Prowadzenie księgowości oraz rachunkowości firm to oferta Biura Rachunkowego „Bilans” z Zielonej Góry. Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Wykonujemy też usługi z zakresu obsługi kadr i płac, do których kwalifikuje się między innymi: przygotowywanie umów o pracę, zlecenie, dzieło, tworzenie listy płac oraz rachunków do umów cywilno-prawnych, a również ewidencja świadczeń socjalnych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dokonujemy wyceny usług w zależności od jego życzeń. Na naszej stronie internetowej znajduje się kompletna oferta firmy wraz z danymi kontaktowymi.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • FHU AS-EKO P.PRZYWARA udrażnianie kanalizacji »

  Firma AS-EKO z Warszawy zajmuje się budową, remontami i konserwacją instalacji kanalizacyjnych oraz rurociągów technicznych. Oferujemy między innymi takie usługi jak: czyszczenie kanalizacji, wycinka korzeni, naprawy bezwykopowe i przeglądy kamerami TV. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte jest dużą wiedzą z zakresu działania kanalizacji. Posiadamy nowoczesny sprzęt i zatrudniamy doświadczonych ekspertów. Zlecone nam zadania wykonujemy zgodnie ze wszystkimi standardami. Stale współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami, spółdzielniami mieszkaniowymi, a także supermarketami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.

  Data dodania: 23 11 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »