Strony związane z hasłem 'obróbka metalu':

 • Automatyka, robotyka »

  Zakłady Mechaniczne RUFUS oferują kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali: obróbka skrawaniem i mechaniczna. Ponadto wachlarz usług doskonale uzupełnia zadania z zakresu automatyki przemysłowej i robotyki tj.: projektowanie linii produkcyjnych i i ch produkcja, projektowanie maszyn i urządzeń a także produkcja robotów przemysłowych. Gwarantujemy wysokie zadowolenie oraz najwyższą dokładność wykonywanych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Flomar 2 s.c. PPUH. cięcie laserem śląsk »

  Zlokalizowane w Mysłowicach Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe FLOMAR S. C. od 2006 r. specjalizuje się w robieniu przeróżnego typu metalowych zbiorników. Każdy artykuł wykonujemy skrupulatnie pod indywidualne zlecenie Klienta, stosownie z zapotrzebowaniem i preferencjami. Nasze obudowy do komputerów instalowane są m. in. w kafejkach internetowych. Zapewniane przez firmę zasobniki, przegródki i szafki lub rozmaitego określenia obudowy spełniają nawet w najwyższym stopniu wygórowane przewidywania i charakteryzują się spektakularną ergonomicznością i wytrzymałością. Z całkowitą propozycją towarów sporządzanych w firmie FLOMAR można zapoznać się poprzez stronę www.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • METAL SPECTRUM: frezowanie i toczenie CNC, konstrukcje stalowe Legnica i Wroclaw »

  Firma Metal-Spectrum zaprasza! Specjalizujemy się w szybkim i tanim frezowaniu i toczeniu metodą CNC, obróbką metalu skrawaniem CNC, tworzeniem metalowych konstrukcji i wiele więcej. Dodatkowo produkujemy i sprzedajemy konstrukcje stalowe firmom przemysłowym oraz zajmujemy się zaopatrzeniem przemysłu w malowanie proszkowe.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »