Strony związane z hasłem 'numizmatyka':

 • SKLEP SkarbiecOlkusz.pl - Kolekcjonerstwo-Inwestycje Strona główna »

  Sklep SkarbiecOlkusz.pl.Kolekcjonerstwo-Inwestycje. To sklep numizmatyczny i sklep dla kolekcjonerów, w sprzedaży: Monety, Banknoty, Szable, Pocztówki, Akcesoria, Srebro, Złoto. sklep który właśnie widzisz to sklep dla hobbystów i profesjonalnych kolekcjonerów. To także sklep dla inwestorów i osób które będę chciały zainwestować swoje pieniądze w coś ciekawszego i moim zdaniem bardziej opłacalnego niż np lokata bankowa.

  Srebro i złoto ma wartość od tysiącleci i na razie nic nie wskazuje na to że to się zmieni tym bardziej że obecny wirtualny pieniądz traci na wartości a zyskują właśnie towary i przedmioty które mają wartość materialną.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tutaj »

  Numizmatyka - Collection Wrocław. Internetowy sklep oferuje wysokiej jakości monety, klasery i karty Telepin. Medale, abonament na monety, akcesoria kolekcjonerskie, klasery, albumy, monety papieskie, znaczki pocztowe. Sklep numizmatyczny serdecznie zaprasza Państwa po akcesoria kolekcjonerskie: pincety, wagi, lupy, kapsle do ment, kasety, walizki oraz kufry Leuchtturm. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i sprawdź co polecamy. Także monety takie jak: Złota Kolekcja Disneya, Kluby Piłkarskie - Polonia Warszawa, Europa bez Barier, Czesław Miłosz, Ferdynand Ossendowski. Okazja, Skorzystaj - zobacz więcej na stronie.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o Skarbnica Narodowa »

  Numizmatyka to Twój konik? A może traktujesz swoją kolekcję monet jako dobrą lokatę kapitału? Niezależnie od pobudek, z jakich szukasz kolejnych nabytków do swojego zbioru, warto przyjrzeć się ofercie numizmatów bitych przez Skarbnicę Narodową. Znajdziesz w niej monety i medal wykonane ze szczególną dbałością o szczegóły, przy jednoczesne gwarancji autentyczności emisji. Okolicznościowe kolekcje dotyczą najważniejszych wydarzeń w historii zarówno Polski, jak i świata. Zdarzenia zmieniające bieg dziejów, idee, które zrewolucjonizowały poglądy danej epoki czy postacie, które dokonały rzeczy wybitnych – to i wiele więcej znajdziesz w naszej ofercie. Do zakupu w Skarbnicy Narodowej zachęca dodatkowo oprawa każdej kolekcji – wyjątkowe akcesoria numizmatyczne oraz bogactwo materiałów informacyjnych – nie tylko ją uatrakcyjnią, ale jednocześnie pozwolą na poszerzenia wiedzy na jej temat.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o Skarbnica Narodowa »

  Monety i medale Skarbnicy Narodowej to oferta numizmatów nie tylko polskich, ale i zagranicznych. Na skarbnicanarodowa. org znajdują się wyjątkowe kolekcje z zakątków całego świata. Publikowane na blogu informacje dotyczą zarówno najciekawszych, nowo bitych modeli za granicą, jak i emisji zagranicznych monet przez samą Skarbnicę Narodową. Na szczególną uwagę zasługują pozycje takie jak: złoty solid, czyli moneta z Bizancjum, która była wybijana w latach 602-610 n. e. czy seria sztabek z czystego złota stworzona pod hasłem kalifornijskiej Gorączki Złota. Dodatkowo, na blogu pojawiają się informacje o możliwości zakupu bardzo rzadkich i niezwykle cennych okazów monet. W przypadku prawdziwych unikatów pierwszeństwo zakupu przysługuje Stałym Klientom, warto więc już teraz zainteresować się ofertą Skarbnicy Narodowej.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Numizmatyka - antykwariat-szczecin.com.pl »

  Zachęcamy Was do odwiedzin naszego antykwariatu, który znajduje się w Szczecinie. Zapraszamy do nas wszystkich mieszkańców miasta oraz okolic, którzy chcą się pozbyć wartościowych, starych rzeczy. Nasza praca jest dla nas ogromną pasją, w związku z tym z należytym szacunkiem podchodzimy do starych rzeczy, które przedstawiają wartość materialną. Jeżeli macie w swoim domu cenne antyki, chcecie je sprzedać za uczciwą cenę, to właśnie do nas powinniście się zwrócić. Naszych klientów traktujemy niezwykle uczciwie i za daną rzecz proponujemy im możliwe największą cenę. Skup monet to również nasza specjalność. Będzie nam miło, jeżeli będziemy mogli Was gościć.

  Data dodania: 19 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • sklep numizmatyczny Warszawa »

  Nasz sklep numizmatyczny powstał w związku z nasza pasją dotyczącą numizmatyki. Wiemy, że w wielu domach znajdują się różnorakie stare monety. Bez liku ma swoją wartość. Jeżeli ktoś szuka pieniędzy, lecz nie interesuje się numizmatyką a także nie jest kolekcjonerem, może skorzystać z naszych usług. Prowadzimy biegły skup monet: gwarantujemy rzetelną wycenę oraz umowę kupna-sprzedaży na jasnych zasadach. Proponujemy też sprzedaż komisową, o ile klient sobie tego życzy. Dzięki nam sporo osób znalazło to, co je interesuje - ciekawe okazy monet. Jako pasjonaci znamy się na rzeczy. Nasi klienci mogą nam zawierzyć. Mamy aktualnie 30 lat doświadczenia, a to do czegoś zobowiązuje. Prowadzimy sprzedaż nie tylko stacjonarną, ale oraz przez internet, przez znaną stronę aukcyjną. Za sprawą tego z naszej propozycji mogą skorzystać klienci nie tylko z Warszawy.

  Data dodania: 18 08 2019 · szczegóły wpisu »