Strony związane z hasłem 'Notebooki':

 • Serwis laptopów - Kalisz »

  Sklep Komputerowy Proxy w Kaliszu specjalizuję się w naprawie, netbooków, komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Nasze usługi obejmują naprawę układów BGA, płyt głównych, wymianę gniazd USB, gniazd zasilania, wymianę pękniętych matryc, naprawę laptopów po zalaniu. Posiadamy doświadczenie w naprawie konsol XBOX 360. Sklep komputerowy PROXY świadczy usługi z zakresu konfiguracji sieci bezprzewodowych i przewodowych. Firma działa na terenie Kalisza i okolic. Prowadzimy również sprzedaż Kas fiskalnych firmy POSNET.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • EuroEden.PL »

  Zwolenników dobrej zabawy przed telewizorem zapraszamy do poznania oferty naszego sklepu internetowego. W jego wyjątkowo bogatej ofercie można znaleźć wiele najnowszych modeli telewizorów LED. Ich różnorodność daje możliwość wyboru pod względem wielkości i dostępnych aplikacji. Aby wykorzystać telewizor do gier proponujemy zakup konsol i kontrolerów. Dzięki nim można zapewnić dobrą zabawę dla całej rodziny. Dodatkowo można wyposażyć telewizor w zestaw kina domowego z bardzo dobrymi głośnikami. Można także powiększyć wielkość obrazu wykorzystując do tego wysokiej klasy rzutniki. Wszytko to objęte jest gwarancją producenta. Życzymy zadowolenia z zakupionego w naszym sklepie sprzętu.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Informatyczna opieka Firm »

  Firma PC PLUS, już od 1995 roku, świadczy usługi informatyczne dla biznesu oraz klientów indywidualnych. Są to głównie: Outsourcing IT, czyli pełna i kompleksowa obsługa informatyczna dla firm, budowa i administracja sieciami informatycznymi, serwis i naprawa komputerów, serwerów, drukarek i monitorów oraz sklep komputerowy. Wykonujemy również instalacje CCTV (monitoring wizyjny) oraz instalacje alarmowe. Specjalizujemy się w usługach takich jak helpdesk, czy Pogotowie Komputerowe. Zajmujemy się wdrożeniami oprogramowania i szkoleniem personelu.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • P. I. W. AXIS Sp. z o. o. »

  Sprzedawca komputerów, notebooków, serwerów, oprogramowania, integrator systemów, wykonawca usług związanych z obsługą sieci komputerowych. Dostawy sprzętu komputerowego. Dostawy oprogramowania. Instalacje sieci logicznych i elektrycznych. Instalacje systemów sieciowych. Integrację systemów.

  Wsparcie administracyjne i przejmowanie opieki nad systemami klienta. Serwis i konserwacje sprzętu. Obejmowanie systemów kompleksowymi umowami serwisowymi i newralgicznych punktów systemów umowami szybkiego, ściśle określonego czasowo serwisu. Wsparcie i doradztwo przy wyborze rozwiązań i rozwoju systemów informatycznych ze szczególnym uwzględnieniem niezawodnej i bezawaryjnej pracy systemu, bezpieczeństwa danych i narzędzi szybkiego powrotu do normalnej stabilnej pracy po wystąpieniu awarii.

  Produkcja krótkich serii specjalizowanych stacji roboczych i graficznych pod nazwą AXIS, głównie dla grona stałych znających wartość marki klientów. Obecnie główny nacisk kładziemy na uruchamianiu i obsłudze kompletnych systemów komputerowych dla Małych i Średnich Firm oraz niszowe rozwiązania pamięci masowych i zaawansowanych systemów ochrony danych. Zestawy komputerowe, laptopy, notebooki, podzespoły bazowe, płyta główna, procesor, intel, amd, pamięć kingstone, dysk twardy.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komputery, aplikacje komputerowe »

  W dzisiejszych czasach informatyka wydaje się być najszybciej rozwijającą się dziedziną rzeczywistości. Wytwarza się wciąż nowe wersje programów komputerowych, dość często wchodzą na rynek ulepszone i o wiele bardziej wydajne elementy komputerowe, notebooki, ipady, skanery, zasilacze ups, kable połączeniowe. To wszystko sprawia, iż dla człowieka funkcjonującego zawodowo w informatyce, potrzeba wiele nauki, ażeby być w tej dziedzinie na czasie. Trzeba obserwować nowości pojawiające w Necie, poznawać nowe technologie. Serwis „Komputery-sieci” to takie punkt w Internecie, w którym można znaleźć zarówno ciekawe informacje o starych technologiach informatycznych, jak najnowszych.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »