')


Strony związane z hasłem 'nieruchomości':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Nieruchomości Międzyzdroje, nieruchomości Gryfice »

  Często z czymś takim jak nieruchomości Międzyzdroje powiązane są różnego rodzaju kursy związane z komunikacją interpersonalną. Trzeba mieć jako agent odpowiednie zdolności komunikowania się aby sprzedać oferty nieruchomości Gryfice. Tylko dzięki tej właśnie umiejętności jest on w stanie bez jakichkolwiek problemów sprzedać dokładnie te działki nad morzem o które mu chodziło. Nauczanie tego typu rzeczy jest więc bardzo przydatne w tym zawodzie.

  Data dodania: 24 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Poznań. Agencja DoradcaRN.pl od 1999 »

  Nieruchomości w Poznaniu poleca firma DoradcaRN.pl. DoradcaRn.pl, to biuro nieruchomości, w którym zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i najmie nieruchomości w Poznaniu i jego pobliskiej okolicy. Chętnie i skutecznie pomożemy w zakupie, sprzedaży lub najmie dowolnej nieruchomości. Na zlecenie klientów wyszukujemy nieruchomości odpowiadających określonym wymaganiom. Nasi klienci wiedzą, że otrzymają kompleksową pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z nabyciem, sprzedażą, wynajmem nieruchomości, takich jak np: domy, mieszkania, grunty rolne, działki inwestycyjne (budowlane), kamienice, obiekty handlowe. Zawsze chętnie współpracujemy w dobrze pojętym interesie naszych klientów z wieloma biurami nieruchomości w Poznaniu oraz innymi firmami związanymi z rynkiem nieruchomości w Poznaniu. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji (staranność działania, ubezpieczenie zawodowe OC), indywidualne podejście do zadania oraz dyskrecję. Czynności pośrednictwa osobiście wykonuje właściciel biura nieruchomości, doświadczony pośrednik nieruchomości Jarosław Kantor /licencja nr 16 373/. Biuro nieruchomości DoradcaRN.pl od 1999 zaprasza do korzystania z polecanych usług dobrego pośrednika nieruchomości w Poznaniu.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Costa del Sol nieruchomości »

  Tanie nieruchomości w Hiszpanii podczas hiszpańskiego kryzysu gospodarczego. Najlepszy okres na inwestycje w domy i apartamenty w Hiszpanii. Ibermaxx nieruchomości zagraniczne. Apartamenty przy plaży i luksusowe rezydencje. Kredyty hipoteczne w bankach hiszpańskich dla polskich obywateli. Zapraszamy na zakupy w Hiszpanii i na Costa del Sol. Bungalowy, domy i wille.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego »

  Mieszcząca się w Katowicach Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego zapewnia pierwszorzędną jakość usług wyceny nieruchomości zgodnie z regulacjami prawa oraz wewnętrznym kodeksem zawodowym. Następstwem oszacowania nieruchomości jest sporządzenie operatu szacunkowego, który może być wykorzystany dla określonego przepisami celu, dla którego został on sporządzony. Lecz Kancelaria Marczykiewicz zajmuje się również innego rodzaju ekspertyzami czy analizami, które dotyczą regionalnego rynku nieruchomości w okolicach Katowic, Siemianowic Śl., Świętochłowich, Mikołowa i innych miejscowości Górnego Śląska. W celu otrzymania bardziej wiążących informacji o ofercie należy odwiedzić firmową stronę internetową wyceniamy. eu, na której podano te informacje.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Kołobrzeg, nieruchomości nad morzem »

  Prawie każdy, kto ma zamiar nabyć dom lub działkę rozmyśla nad tym gdzie powinna być zlokalizowana. Czy będzie to dom z rynku wtórnego, rozpoczęta budowa, a może nowa inwestycja z ofert deweloperskiej. Podobne pytania zadają sobie zainteresowani kupnem mieszkania. Wiadomości dostępne w serwisie naszego biura nieruchomości z pewnością posłużą Państwu pomocą. A bogata gama ofert pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji. Oferujemy mieszkania i apartamenty z rynku wtórnego i pierwotnego, domy, pensjonaty, działki oraz lokale usługowe.
  Z pomocą biura Certus z nadmorskiego Kołobrzegu szybko i sprawnie odszukają Państwo swoje wymarzone lokum nad Bałtykiem.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Piszczatowski Geodezja Wycena Nieruchomości »

  Jesteśmy firmą z Białegostoku świadczącą usługi z zakresu geodezji oraz wyceny nieruchomości. Działamy na terenie województwa podlaskiego i terenach przyległych sąsiednich województw. Założyciel firmy mgr inż. Zbigniew Piszczatowski od roku 2002 nieprzerwanie pełni funkcję biegłego sądowego z dziedziny geodezji i wyceny nieruchomości. Potrzebny Ci jest geodeta, albo rzeczoznawca majątkowy? Nie odróżniasz rozgraniczenia od wznowienia granic lub okazania granic, mapy do celów opiniodawczych od mapy do celów projektowych lub mapy poinwentaryzacyjnej? Jeżeli dla Ciebie GEODEZJA TO HEREZJA - to wejdź na naszą stronę. Zapoznaj się ze słownikiem prac geodezyjnych... i wybierz nasza ofertę. Nasza firma oferuje usługi w dwóch dziedzinach: geodezja, wycena nieruchomości (szacowanie nieruchomości).

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom »

  Jak budować i urządzać dom. Jak wyremontować i wyposażyć mieszkanie. Jak sprawić sobie i pielęgnować wymarzony ogród. Aranżacja wnętrz, instalacje elektryczne, finanse i formalności. Urządzanie łazienki.
  Oświetlenie całego domu a także ogrodu. Porady ekspertów. Ogłoszenia nieruchomości.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Większość z nas stanie w pewnym momencie przed decyzją o zakupieniu własnego mieszkania. Zakup mieszkania czy też domu, jest decyzją bardzo istotną, dlatego też nie powinniśmy podejmować jej zbyt impulsywnie. Agenci Magnolii Nieruchomości bardzo dobrze znają się na swoim zajęciu. Z okazałej gamy możliwych ofert, odnajdą dla Państwa te, które spełniają stawiane przez Państwa oczekiwania. Ciekawe oferty pokażą w profesjonalny sposób, zwracając uwagę zarówno na negatywy jak i atuty. Biuro nieruchomości Magnolia wspiera swoich klientów w dopełnieniu wszystkich wymaganych formalności jakie stoją przed nimi w trakcie realizowania transakcji zakupu lub też sprzedaży, a długi czas na rynku dał szansę zacząć bardzo bliską współpracę z najlepszymi doradcami finansowymi, notariuszami, rzeczoznawcami.
  Zachęcamy do kontaktowania się z nami telefonicznie, drogą mailową, lub też osobiście – w naszym biurze w centrum miasta. Gwarantujemy profesjonalne podejście i współpracę na wysokim poziomie.
  Zespół Magnolia Nieruchomości

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • MirosProperty - Rzeczoznawca Majątkowy, Wycena Nieruchomości Warszawa »

  Mieszkania, domy, działki, biura, hale magazynowe i produkcyjne, hotele, stacje benzynowe - te i wiele innych nieruchomości wyceni dla Państwa Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa Wojciech Miros. Ponadto szacujemy wartości Służebności Przesyłu (Wynagrodzenie, Odszkodowania). Każde opracowanie wykonywane jest rzetelnie i profesjonalnie dzięki doświadczeniu oraz szczegółowo przeprowadzanej analizie rynku nieruchomości. Działalność obejmuje obszar województwa mazowieckiego: Warszawa (Bielany, Bemowo, Targówek, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Wilanów) oraz tereny sąsiednie: Pruszków, Piastów, Piaseczno, Ożarów Mazowiecki, Łomianki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii oraz kontaktu. Wycena Nieruchomości MirosProperty.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Kraków - domy - Biuro nieruchomości Emmerson »

  Oddział firmy - Emmerson-Lumico Sp. z o. o. - znajdujący się w Krakowie oferuje atrakcyjne usługi zarówno sprzedaży jak i wynajmu mieszkania, domy, nieruchomości biurowe i handlowe, grunty, działki, mieszkanie, nieruchomości przemysłowe oraz centra magazynowe. Dzięki mocno rozwiniętemu zapleczu Emmerson świadczy również usługi z zakresu wycen i zarządzania nieruchomości oraz pełne doradztwo finansowe podczas zakupów mieszkań.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia »

  Chcemy powitać wszystkich gorąco na stronie naszego portalu ogłoszeniowego Bazarowo.pl. W naszym serwisie każdy internauta ma prawo, by opublikować ogłoszenie dotyczące kupna albo sprzedaży danego przedmiotu. Jeżeli zamierzasz sprzedać telewizor, rower, meble albo książki – odwiedź nasz serwis i wybierz właściwą kategorię tematyczną, gdzie będziesz miał możliwość opublikować swoją ofertę. Ogłoszenia w serwisie są bezpłatne. Oferty mogą być dodawane zarówno przez osoby fizyczne, jak i firmy. Szczegółowy wybór kategorii pozwala użytkownikom na znalezienie konkretnego przedmiotu lub usługi.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Obrotu Nieruchomościami CARDOM z Kędzierzyna-Koźla »

  CARDOM - Biuro Obrotu Nieruchomościami - Kędzierzyn-Koźle - oferty sprzedaży nieruchomości- mieszkania, domy, lokale, działki, obiekty. Współpracujemy z wieloma bankami, notariuszami oraz spółdzielniami mieszkaniowymi, co pozwala nam załatwiać większość spraw związanych z zakupem i sprzedażą za klienta - przyjdź i sprawdź.
  Sprawdź mieszkania w ofercie.
  Sprawdź domy w ofercie.
  Sprawdź działki w ofercie.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOSCI BEZ BIK »

  Zajmujemy sie szeroko rozumianym finansowaniem alternatywnym do bankowego, przede wszystkim dla firm ale rownież dla osob fizycznych
  jeżeli mają Państwo klopot z uzyskaniem funduszy z banku-pomożemy
  na dowolny cel, w tym róznego rodzaju inwestycje oraz oddlużenia
  zabezpieczamy sie na nieruchomościach każdego rodzaju[domy,mieszkania,działki budowlane,grunty orne,nieruchomości komercyjne]
  splacamy wszelkiego rodzaju zadluzenia z hipotek w tym inne prywatne pozyczki,komornika,itp.
  oferujemy pozyczki w kwotach od 10 tys do kilku milionów ograniczone tylko wartoscią nieruchomości
  bez bik i krd,bez dokumentów finansowych
  warunki ustalane są indywidualnie co do oprocentowania oraz okresu trwania pozyczki
  już od 20%-24 w skali roku od kwoty pożyczki brutto
  nie pobieramy oplat wstępnych,doradzamy bezpłatnie
  wszelkie koszty sa skredytowane


  możliwe finansowanie pomostowe pod zastaw lub na zakup nieruchomości komercyjnych
  pożyczki pod kontrakty
  faktoring
  nawet dla bardzo duzych kwot

  każda sprawą zajmiemy sie profesjonalnie i szybko

  link text

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Rzeszów »

  Największy podkarpacki portal internetowy z ofertami o sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości z miasta Rzeszów jak i najbliższych okolic oferuje możliwość darmowego dodawania ogłoszeń dotyczących domów, mieszkań, działek i lokali. Serwis współpracuje z lokalnymi agencjami obrotu i pośrednictwa nieruchomości co gwarantuje zawsze aktualne, najnowsze i atrakcyjne oferty. Zapraszamy do publikowania ogłoszeń i współpracy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teneryfa - Wyspy Kanaryjskie »

  Agencja nieruchomosci Mdrinversion - Nieruchomosci Teneryfa. Wynajem, najem, sprzedaz, budowa - nieruchomosci komercyjne, centra dystrybucyjne, parki logistyczne, lokale, magazyny, hale, powierzchnie magazynowe, grunty, dzialki przemyslowe, biurowce klasy A. swiadczymy tez uslugi zwiazane z marketingiem nieruchomosci, nieruchomosci Wyspy Kanaryjskie. Pomagamy zalatwic wszelkie formalnosci, wycena nieruchomosci, notariusz, szerokie wsparcie kredytowe. Zamieszkaj tam gdzie lato trwa 12 mc - Teneryfa - Wyspy Kanaryjskie

  Mdrinversion
  +34 664 438 830

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości bezpośrednio. »

  W internecie nie brakuje portali, które umożliwiają nam publikację własnych ogłoszeń. Aby się o tym przekonać, wystarczy wpisać w dowolną wyszukiwarkę frazę „mieszkania sprzedaż”. W rezultacie otrzymamy szereg stron prowadzonych przez agencje nieruchomości, na których prezentowane są oferty ich klientów, ale i portale, na których można zamieszczać ogłoszenia bezpośrednio, bez współpracy z pośrednikiem. Korzyści ze skorzystania z tej drugiej opcji są dość łatwe do przewidzenia. Przede wszystkim nie musimy opłacać prowizji pośrednika, która zazwyczaj nie należy do najniższych. Po drugie, mamy realną kontrolę nad formą i treścią prezentacji naszego ogłoszenia. Zdarza się przecież, że nierzetelni pośrednicy nie dość skutecznie promują sprzedawane nieruchomości, przez co moment finalizacji całej transakcji niebezpiecznie się oddala. Oczywiście decydując się na samodzielne przygotowanie ogłoszenia musimy liczyć się również z pewnymi niedogodnościami. Wielu z nas brakuje wiedzy z zakresu marketingu i obrotu nieruchomościami, przez co sformułowania, których używamy w swoich ofertach nie zawsze są trafne i przekonujące. Z drugiej strony, dla chcącego, nic trudnego. Jeśli włożymy odpowiednio dużo wysiłku w przygotowanie ogłoszenia, efekty na pewno będą bardzo dobre.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły o rynku nieruchomości cieszą się coraz większym zainteresowaniem. »

  Tematyka rynku nieruchomości jest coraz popularniejsza w polskim internecie. Artykuły o tej tematyce pojawiają się na wielu portalach. Nieruchomości stają również tematem przewodnim na wielu stronach. Taka sytuacja spowodowana jest przede wszystkim zmianami w polskim prawie- ustawa deweloperska oraz deregulacja zawodu pośrednika sprawiają, że coraz więcej osób szuka informacji na te tematy. Artykuły traktujące o rynku nieruchomości są więc świetnym sposobem na poprawę liczby wejść na każdy portal internetowy.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Łódź - REAL, mieszkania łódź, wynajem łódź »

  Portal internetowy biura nieruchomości REAL z Łodzi. Serwis internetowy dostarcza użytkownikom informacji o charakterze świadczonych usług przez naszą agencję. Goście odwiedzający witrynę naszego biura mogą skorzystać z wyszukiwarki ofert, zapewniającą w sposób łatwy i prędki odnalezienie określonej oferty zarówno sprzedaży, kupna jak i wynajmu. Klient ma do dyspozycji nie tylko bazę ofert z rynku wtórnego ale może posłuzyć się ogłoszeniami sprzedaży nowych mieszkań z Łodzi. Anonse przedstawione są w sposób klarowny dający możliwość zdobycia obszernej informacji o danym obiekcie. Większość ofert posiada zdjęcia dając klientowi wyobrażenie o danej nieruchomości. Klienci mogą zapoznać się z aktualnościami z naszego miasta a także przeczytania krótkiej historii biura. Na stronie upubliczniony jest również przewodnik dla osób chcących kupić albo sprzedać nieruchomość (mieszkanie, dom, grunt). Strona www ma zintegrowany blankiet zgłoszenia oferty dla interesantów, którzy chcą sprzedać np. działki w Łodzi lub okolicy. Witryna posiada także odmienne zadania można na niej odnaleźć: kalkulator opłat, newsletter i schowek dający możliwość przechowania atrakcyjnych anonsów przeglądanych przez klienta.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokale użytkowe do wynajęcia »

  W Łodzi jest firma, która posiada kompleks budynków z lokalami komercyjnymi przeznaczonymi do wynajęcia. Wydawnicza Park Łódź oferuje szerokie spektrum pomieszczeń użytkowych i lokali handlowych o różnych gabarytach. Lokale mogą być wykorzystywane również na biura i przedstawicielstwa firm handlowych a lokalizacja w centrum miasta Łódź sprzyja robieniu interesów. Wynajem nieruchomości komercyjnych jest udostępniany przedsiębiorstwom, ale także osobom prywatnym. Każdy lokal bez wyjątku jest wyposażony w bezprzewodowy internet, wodę, zsypy na śmieci, ogrzewanie i klimatyzację. Parking jest szeroki i na tyle rozległy, że nie ma problemu z zostawieniem samochodu przed nieruchomością. Ceny wynajmu lokali są spisane na podstronie WWW lokale Łódź. Z handlowcem w celu ustalenia szczegółów wynajęcia nieruchomości oraz ewentualnie podpisania umowy najlepiej kontaktować się telefonicznie lub poprzez emaila. Wydawnicza Park z Łodzi to także magazyny różnych wielkości z dużym podjazdem dla ciężarówek z towarami.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakopiak.pl - Zakopane | Podhale | noclegi | ogłoszenia bezpłatne | anonse | katalog firm »

  Zakopiak. pl | Zakopane | Podhale | Baza noclegowa | Bezpłatne ogłoszenia sprzedaży, zakupu, wynajmu, nieruchomości, motoryzacji, elektroniki, pracy, usług i wiele innych | Zakopiak. pl | To również bezpłatny katalog firm z Zakopanego oraz Podhala | Zakopiak. pl | To również specjalna Strefa Turysty | Zapraszamy na strony serwisu |

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »