Strony związane z hasłem 'nauka języka angielskiego':

 • Leonardo School - szkoła językowa i rozwojowa dla dzieci »

  Leonardo School Elbląg - nauka języka angielskiego dla dzieci. Szkoła oferuje lekcje języka angielskiego dla dzieci. o jedyna metoda, która w tak wczesnym wieku pozwala na skuteczne oswojenie się dziecka z językiem angielskim. Zajęcia są ciekawe, wesołe i idealnie dobrane do wieku dziecka. Nie dostrzega ono trudu uczenia się, a uczestnicząc w zajęciach, zaczyna swobodnie komunikować się po angielsku. Szczegółowo usystematyzowane treści językowe i zaplanowanie każdego etapu nauki pozwalają nauczycielom kontrolować proces nauczania, a rodzicom z łatwością śledzić postępy dziecka i cieszyć się jego sukcesami. a także uczy umiejętności łatwego i skutecznego uczenia się, szybkiego czytania ze zrozumieniem. Celem programu jest wykształcenie w Twoim dziecku wszechstronnych umiejętności, dzięki którym będzie ono mogło w pełni wykorzystać swój indywidualny potencjał.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lingwista nauka języka języki obce »

  Lingwista to szkoła języków obcych, która od wielu lat prowadzi aktywność dydaktyczną w Warszawie. Należałoby wyodrębnić, że istniejemy od 1958 roku a przez ten czas wykształciliśmy wielu kursantów, którzy zostali kapitalnie przygotowani do zdania wszelkich szczebli certyfikatów lingwistycznych. Podstawowe języki których uczymy w naszej szkole to angielski, hiszpański, język niemiecki, włoski i rosyjski. pożądane byłoby dodać, że jako wyłączna organizacja w Polsce centralnej mamy licencję na prowadzenie Centrum Egzaminacyjnego Goethe Insitiut i Centrum Egzaminacyjnego City & Guilds. Nasza placówka jest zaopatrzona w wysokiej jakości pomoce naukowe, jakie doskonale wspierają tok dydaktyczny. Trzymamy też kontakt z instytutami lingwistycznymi prócz tego non stop monitorujemy wszystkie wiadomości na rynku wydawniczym. Mało tego Lingwista organizuje kursy księgowe, administracyjno biurowe oraz zaawansowane kursy komputerowe. Współdziałamy z Urzędami Pracy prowadząc obszerny zakres kształceń dla osób bezrobotnych.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • angielski Łomianki »

  Kurs angielskiego w Łomiankach to odpowiednio przygotowany program nauczania dla konkretnej grupy wiekowej. Kurs realizujący program nauczania na ścieżce ogólnej pozwala uczyć się na siedmiu poziomach zaawansowania. Uczniowie pracują w mini grupie, która nie przekracza czterech osób. Dodatkowo, słuchacze mogą wybrać dodatkowe zajęcia na platformie i doszkalać się poza lekcjami z lektorem. Dla osób dorosłych możliwe są zajęcia w trybie zwykłym ukierunkowane na potrzeby zawodowe. Zajęcia odbywają się w Łomiankach, Warszawie i Starych Babicach. Zapraszamy do naszej szkoły językowej. Zapisy rozpoczynają się we wrześniu.

  Dla młodzieży szkoła językowa prowadzi zarówno standardowy kurs maturalny z języka angielskiego, jak i szybki kurs angielskiego skierowany na potrzeby egzaminu maturalnego. Nauka angielskiego na kursach maturalny, przygotowujących do egzaminu FCE, CAE, CPE odpowiednio przygotowuje kandydatów do egzaminu zewnętrznego. Zarówno rodzice, jak i uczniowie mają dostęp do platformy, na której mogą sprawdzić prawidłowy przebieg kursu.

  W przypadku firm szkoła językowa oferuję angielski dla pracowników. Kurs angielskiego dla firm realizujemy w Łomiankach, Warszawie i w Babicach. Zachęcamy wszystkie firmy z tych okolic do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

  Data dodania: 19 07 2019 · szczegóły wpisu »