Strony związane z hasłem 'marketing internetowy':

1 · 2 · następna strona »
 • Marketing internetowy, e-promocja, pozycjonowanie, analizy www »

  Krzysztof Polipowski - Marketing internetowy, doradztwo, e-promocja, pozycjonowanie, analizy www, web findability. Zakres moich usług:

  1. Analizy serwisów internetowych, pod kątem:
  a) Przydatności promocyjno-sprzedażowej, a w tym:
  -wyglądu serwisu,
  -użyteczności witryny,
  -rozwiązań zastosowanych na witrynie,
  b) Mocy witryny (co jest decydujące przy promocji w wyszukiwarkach internetowych dając konkretny punkt wyjścia).
  2. Analizy konkurencji w internecie.
  3. Analizy użytkowników odwiedzających daną stronę internetową (wnioski takiej analizy mogą okazać się decydujące przy sprzedaży i eliminowaniu słabych punków witryny).
  4. Budowa lub pomoc w budowie strategii e-marketingowej (spójną z ogólną strategią firmy).
  5. Promocja w internecie:
  -optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek internetowych,
  -pozycjonowanie,
  -reklama kontekstowa,
  -odnajdywalność (web findability),
  -prowadzenie lub nadzór nad profilami w portalach społecznościowych.
  6. Zarządzanie i nadzorowanie działalności firmy w Internecie.
  7. Administracja stron internetowych opartych na funkcjonalnym systemie CMS.
  8. Współpraca lub doradztwo z zakresu marketingu internetowego.
  9. Tworzenie średnio skomplikowanych serwisów www i blogów (na bazie WordPress'a).
  10. Pośrednictwo w doborze firmy lub agencji internetowej.
  11. Doradztwo w tworzeniu briefu dla agencji internetowej.
  12. Sprawdzanie jakości pracy firmy tworzącej stronę internetową.
  13. Nadzór lub współpraca z działem IT lub informatykiem firmy podczas wprowadzania zmian.

  Zapraszam do współpracy!
  Przejdź do formularza kontaktowego...>>

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www internetowych Stalowa Wola - WebArt Promotion »

  WebArt Promotion. Pozycjonowanie i Optymalizacja stron www stalowa wola. Tanie strony www internetowe, pozycjonowanie stron www ineternetowych, zdjęcia i profesjonalna grafika na strony www internetowe, oraz na druki reklamowe: logo, wizytówki, papier firmowy. Stalowa Wola, Rzeszów.

  Tworzymy profesjonalne druki reklamowe, takie jak: znak graficzny: logo i logotyp, wizytówki, papier firmowy, ulotki, karty biznesowe, bloczki reklamowe, papeterie, foldery reklamowe itp. Projektowanie i wykonywanie stron ineternetowych www Stalowa Wola

  Projektujemy i wykonujemy unikalne, profesjonalne strony WWW, szablony Allegro.

  Zapewniamy kompletną obsługę stron www internetowych, i ich pozycjonowanie, tanie domeny, czyli adres WWW, oraz tani hosting stron WWW.

  Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, wraz z zaawansowaną obróbką graficzną na strony internetowe i na potrzeby druku.

  Zajmujemy się marketingiem internetowym, tj. promocją w Internecie: dopisywaniem stron internetowych do katalogów internetowych, oraz optymalizacją stron WWW i ich pozycjonowaniem czyli SEO.

  Pełna obsługa i administracja stron inetrnetowych www Stalowa Wola


  Najtaniej i najlepiej w Stalowej Woli, Nisku, Podkarpaciu!

  Działamy na terenie województwa Podkarpackiego:

  Stalowa Wola, Nisko, Przyszów, Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz, Pysznica, Stalowa Wola, Gorzyce, Województwo Podkarpackie, Rozwadów, Stalowa Wola, Radomyśl, Racławice, Rudnik, Ulanów, Zaklików, Mielec, Kolbuszowa, Dębica, Jasło, Jarosław, Krosno, Leźajsk, Przemyśl, Robczyce, Sanok, Strzyżów, Przeworsk, Ustrzyki Dolne, Brzozów.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opytmalizacja i pozycjonowanie stron WWW Stalowa Wola »


  WebArt Promotion WebArt Promotion. Optymalizacja i Pozycjonowanie stron www stalowa wola. Bardzo tanie i ładne strony www internetowe z pozycjonowaniem w goole, profesjonalne zdjęcia i profesjonalne projekty graficzne dla stron internetowych, druki reklamowe i firmowe: logo, wizytówki, papier firmowy. Stalowa Wola, Nisko, Rzeszów. Podkarpacie.

  Tworzymy profesjonalnie wyglądające i tanie projekty graficzne na strony internetowe i druki reklamowe, takie jak: znak graficzny: logo i logotyp, wizytówki, papier firmowy, ulotki, karty biznesowe, bloczki reklamowe, papeterie, foldery reklamowe itp.

  Tworzenie stron www Stalowa Wola

  Najtaniej i najlepiej, najszybciej w Stalowej Woli!

  Projektujemy i wykonujemy unikalne, profesjonalne strony WWW, ładne szablony Allegro.

  Zapewniamy kompleksową obsługę stron www, i ich pozycjonowanie, czyli SEO dajemy tanie domeny, oraz jatańszy hosting stron WWW w Stalowej Woli.

  Zajmujemy się marketingiem internetowym, tj. promocją w Internecie: dopisywaniem stron internetowych do katalogów internetowych, oraz optymalizacją stron WWW i ich pozycjonowaniem.

  Kompleksowa obsługa stron www, tj. projekt, hosting i domena Stalowa Wola

  Działamy na terenie Stalowej Woli i wojowództwa Podkarpackiego:
  Stalowa Wola, Nisko, Przyszów, Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz, Pysznica, Stalowa Wola, Gorzyce, Województwo Podkarpackie, Rozwadów, Stalowa Wola, Radomyśl, Racławice, Rudnik, Ulanów, Zaklików, Mielec, Kolbuszowa, Dębica, Jasło, Jarosław, Krosno, Leźajsk, Przemyśl, Robczyce, Sanok, Strzyżów, Przeworsk, Ustrzyki Dolne, Brzozów.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.solv.co.pl »

  Czy chcesz być widoczny w Internecie? Konieczne ci pozycjonowanie strony www czy też innowacyjna witryna internetowa. Chcesz, żeby twoja domena była na czele wyszukiwarki Google, i może chcesz pojawić się w social media. Agencja interaktywna SOLV zrobi to wszystko dla ciebie w ramach marketingu internetowego oraz internetowego PR. Specjalnością SOLV są: optymalizacja witryn internetowych, Google AdWordsTM, sklepy internetowe, e-commerce, a depozycjonowanie złych opinii w sieci. Agencja SOLV jest rewelacyjna oraz wszechstronna.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • PiVi - Agencja SEO SEM - Pozycjonowanie Stron »

  Pozycjonowanie ston internetowych pomimo swojej wydawałoby się prostoty jest bardzo złożonym i odpowiedzialnym zajęciem. Niestety jeżeli będzie to wykonywane niezgodnie z obowiązującymi przepisami może się zdarzyć tak iż wasza strona spadnie o dwadzieścia lub więcej pozycji. Google które ma największe udziały w rynku w wyniku manipulacji może również nawet podjąć decyzję o usunięciu waszej strony. Dlatego radzimy zlecić to Firmie która zrobi to profesjonalnie. Nasz Agencja SEO/SEM oraz nasi specjaliści mogą się tym dla Państwa zająć. Wykonają wszystko zgodnie z zasadami obowiązującymi na świecie.

  Data dodania: 23 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe - www.Tebim.pro »

  Rekomendowana agencja wdraża nowoczesne platformy sprzedażowe, serwisy www oraz oferuje rzetelne promowanie witryn. Współpraca z Naszą firmą to wartościowe plusy dla formowania Twojej firmy! W Naszych projektach sugerujemy prekursorskie rozwiązania graficzne. Jesteśmy energicznym zespołem dążących do celu i zaangażowanych w swoją branżę fachowców. Promujemy zainteresowanym w pełni profesjonalne działania z gwarancją profesjonalizmu ich zaimplementowania. Pracujemy od modelu do zadowalającego efektu, proponując kompletny pakiet usług. Wszystkim klientom rekomendujemy wydajne formy reklamy. Stosowna promocja serwisu internetowego, ma na celu poprawienie jakości użytkowników przybywających na Twoją witrynę internetową - pomożemy ci w tym! Niejednokrotnie posiadacze serwisów internetowych nie mają pojęcia jak newralgiczną rolę w nabywaniu nowych konsumentów i powiększaniu profitów firmy, ma promocja witryny internetowej w internecie. Reklama w wyszukiwarkach to efektywna autopromocja budująca wizerunek przedsiębiorstwa. Pozycjonowanie stron jest skutecznym składnikiem marketingu w wyszukiwarkach internetowych, wzmagającym oglądalność stron www, ale także detal produktów jak również zainteresowanie przedsiębiorstwem. Trzeba wspomnieć iż SEM to dziś narzędzie do budowania wizerunku każdej marki. Twój wortal nie adaptuje stawianej przed nim funkcji, i z drugiej strony towary nie sprzedają się zadowalająco - to moment na bezzwłoczną modyfikację Twojej witryny. Kluczowe w tym wypadku, przypadku jest tworzenie witryn interaktywnych wg. obranych reguł doświadczeń użytkownika, które polegają na stosownym zaprojektowaniu serwisu www w taki sposób, aby oddziaływanie z nim, budziło w użytkowniku dobre skojarzenia. Należy nadmienić, że w przeciwieństwie do różnych agencji funkcjonujących w branży, nie jesteśmy zależni od podwykonawców. Wysokie kompetencje, korzystne ceny, efektywne działania - tak w konkluzji można określić Naszą firmę.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Tarnowskie Góry »

  Firma HEFE jest działalnością, która opiera się na systematycznej oraz lojalnej pracy. Klienci tej firmy z zadowoleniem obserwują wzrost pozycji swoich stron internetowych. Jeśli jesteś z Tarnowskich Gór i potrzebujesz reklamy w Internecie, to skorzystaj z usług tej właśnie działalności oferującej pomoc w marketingu internetowym.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strona altematic.pl »

  Jeżeli szukasz rozwiązań marketingowych dla swojego sklepu, to powinna zaciekawić Cię oferta jaką przygotowali twórcy programu Altematic. Opiera się on o retargeting czyli innymi słowy o możliwość odzyskania klienta, który był w sklepie, oglądał produkty, jednak nic nie wybrał. Remaketing pozwala na śledzenie poczynań w sieci takiej osoby i umożliwia przygotowanie odpowiednich kreacji bannerowych „z automatu”, które jednocześnie będą dostosowane do tego czego szuka klient. Dzięki podłączeniu do sieci GoogleAdwords praktyczne na każdej stronie jaką obejrzy klient, będzie pojawiała się reklama z ofertą Twojego sklepu.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MarszalSTUDIO.pl »

  marszalstudio
  to agencja reklamy, tworzona przez zespół kreatywnych i ambitnych osób, które nie boją się trudnych zadań i są otwarte na wszelkie wyzwania. Nasza oferta to: fotografia produktowa packshot, postprodukcja i retusz, usługi graficzne oraz marketing social media.

  Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych związanych z identyfikacją firmy na rynku (logo, wizytówki, papier firmowy, layout stron internetowych itp.), a także tworzeniem materiałów marketingowych i PRowych jak ulotki, plakaty, katalogi, banery…

  Oferujemy najwyższej jakości fotografię reklamową a także postprodukcję na najwyższym poziomie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wiemy jak wydobyć największe zalety każdego produktu.

  Oprócz tworzenia designu i reklamy dla firm, zajmujemy się także ich promocją w social media! Ofertę tą kierujemy do przedsiębiorstw, którym zależy na nowoczesnym wizerunku oraz internetowej promocji.

  Jeżeli Twoja firma potrzebuje wysokiej jakości obsługi, pełnego profesjonalizmu i komunikatywności to jesteśmy tu właśnie dla Ciebie!
  marszalstudio

  Skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama dla deweloperów z DeveloPRO »

  Głównym celem naszej firmy Developro jest tworzenie dedykowanych system dla deweloperów usprawniających marketing oraz dotarcie z ofertą do jak najszerszego grona klientów. Chcemy, aby każdy nasz klient miał realnie wsparcie marketingu internetowego dla Deweloperów. Poczucie bezpieczeństwa i komfort korzystania z naszych usług jest dla nas najważniejszy. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz innowacyjne projekty stron internetowych dla deweloperów, system CMR. Na dodatek Sprzedaż i marketing nieruchomości w jednym systemie!

  Data dodania: 18 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Blog Memtor- reklama w internecie »

  Blog z nowościami z zakresu optymalizacji stron www. Zamieszczamy tylko najświeższe i wartościowe artykuły. Na bieżąco przedstawiamy ciekawostki z Google a także najnowsze techniki SEM i SEO przydatne do optymalizacji i skutecznego pozycjonowania stron. Oprócz tego wiadomości o prawidłowym pisaniu witryn www, zgodnie z zasadami i specyfikacjami. Poczytaj o nowych tendencjach, zmianach w algorytmach robotów wyszukiwarki, narzędziach i nowych usługach.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • e-Panel Marketing w internecie »

  Prezentujemy świetny serwis skierowany głównie dla naszych dyrektorów firm, a także dla wszystkich, którzy są za korzystnymi programami a także zdobyczami w kwestii sieci. Współpracownicy strony www. e-panel. pl to kilkoro ludzi, połączonych wspólnymi zainteresowaniami. Przygotowują wiadomości dotykające nowoczesnych metod rozwoju prowadzenia spółki, przede wszystkim przy wykorzystaniu rozwiązań oferowanych online. Artykuły dostępne w naszym portalu to oprócz tego świeże wiadomości w temacie formalności - co okazuje się użyteczne nie tylko dla zarządów korporacji! Dzięki E-Panel. pl możesz dowiedzieć się, jak z powodzeniem wypromować własną spółkę. Przedstawiamy cenione regionalne grupy mające usługi dla biznesu. Wskażemy, jakie normy kształtują gospodarkę oraz jak można zarządzać nimi dla osiągnięcia zamierzonych efektów.

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • arison.pl »

  Profesjonalna agencja marketingowa Arison na rynku działa od kilku lat i gwarantuje swoim klientom absolutnie wysokiej jakości usługi w zakresie pozycjonowania, tworzenia całych serwisów www oraz prowadzenia profili w mediach społecznościowych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i dopasowane usługi, które z pewnością wpłyną na jeszcze lepsze postrzeganie Twojej działalności wśród klientów. Więcej szczegółowych danych znajdziesz już teraz na naszej witrynie internetowej lub pod numerem telefonu.

  Data dodania: 25 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych Katowice »

  W samym sercu Śląska w Katowicach znajduje się sporo przedsiębiorców wykonujących własne działalności gospodarcze. Ogłoszenia w lokalnej prasie to jeden ze sposobów dotarcia do klienta. My proponujemy Państwu rozpopularyzowanie firmy, oferty w internecie poprzez zaprojektowanie profesjonalnej strony www, wypozycjonowanie jej na określone frazy oraz podłączenie jej do społeczności internetowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Seo-Faq Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji »

  Strona zawierająca wiele cennych informacji dotyczących reklamy, pozycjonowania i projektowania stron. Seo-Faq podpowiada, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym, w czym pomaga agencja social media, jak prowadzić bloga i czerpać z niego korzyści oraz porusza wiele innych kwestii, które wyjaśniają profesjonaliści, np. na czym polegają usługi SEO i dlaczego warto z nich korzystać. Seo-Faq to wiedza, szybkość czasu, kompleksowość i doświadczenie, które pozwala na osiągnięcie zadowalających efektów.

  Data dodania: 20 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowy.Marketing - Marketing internetowy »

  Marketing internetowy, czyli promocja firmy i marki w Internecie składa się z kilku głównych działań, które tylko połączone w jedność przyniosą zamierzony efekt. Te filary to content marketing, inbound marketing, context marketing, SEO oraz SEM. Ich wspólnym mianownikiem jest klient i jego oczekiwania. Chodzi o dotarcie do jak największej grupy odbiorców i potencjalnych klientów. I tu ogromną rolę spełniają portale społecznościowe, ostatnio najbardziej popularne. Z tego powodu firmy obok stron www prowadzą profile np. na Facebooku, Twitterze. Drugim ważnym elementem są treści, których poszukuje internauta. Nie chce już nachalnej reklamy, krótkich informacji o produkcie. Oczekuje tekstów merytorycznych, instruktażowych, informacji o polityce firmy, o jej działaniach prospołecznych. W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się treści wizualizowane w formie infografik, tutoriali czy postcastów. Opracowanie takiej kompleksowej strategii jest trudne i dlatego warto zlecić to profesjonalistom. Nowy. Marketing to innowacyjny portal oferujący pełen zakres w zakresie marketingu internetowego. Doświadczeni copywriterzy przygotują artykuł sponsorowany, który może być umieszczony na portalach tematycznych, poprowadzą blog korporacyjny, przygotują reklamę AdWords i co najważniejsze pomogą dobrać strategię do potrzeb firmy. Agencja oferuje swoim klientom pomoc w formie bloga marketingowego, który przybliża tematykę promocji firmy w Internecie. To kompendium wiedzy podpowiada także jak stworzyć najlepszą stronę internetową, jak uniknąć błędów w promocji firmy. Nowy. Marketing to oferta, z której trzeba skorzystać i zapewnić sukces swojej firmie.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • VmaxMedia - zmień swoje SEO »

  Strona VmaxMedia oferuje pakiety zawierające w sobie przygotowanie strony do pozycjonowania, optymalizację, link building oraz dostosowywanie się do bieżących działań konkurencji. W poszukiwaniu kompleksowej opieki i doradztwa SEO strona poleca pakiet z całodobową pomocą konsultanta i analityka, a także pakiet indywidualny - skrojony dokładnie do potrzeb Klienta. Jeżeli są Państwo gotowi na zmiany w swoim życiu, a co za tym idzie w swoim SEO, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub za pomocą maila biuro@vmaxmedia.pl

  Data dodania: 20 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Marek Masalski »

  Nazywam się Marek Masalski i zajmuje się marketingiem internetowym. Można powiedzieć, że mam po swojej stronie wiedzę i doświadczenie poparte realnymi efektami. Czy w takiej sytuacji można znaleźć jakiś powód do niepokoju? Jeżeli zastanawiasz się nad tym, co wchodzi w zakres prowadzonych przeze mnie działań, najlepiej zapoznać się ze stroną (zapewniam, że nie brakuje np. pozycjonowania czy copywritingu).

  Data dodania: 09 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • nomac.pl »

  Nasza agencja reklamowa posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług, na które składa się pozycjonowanie stron, kampanie AdWords czy promocja w mediach społecznościowych. Dokładamy wszelkich starań, aby podejmowane przez nas działania były dopasowane do osiągnięcia określonych celów, dlatego przed opracowaniem strategii ustalamy z klientem jego oczekiwania. Ponadto stale monitorujemy rynek, działania konkurencji i aktualne tendencje w branży, co pozwala na wdrożenie skutecznych narzędzi marketingowych.

  Data dodania: 27 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dns Group Sp z.o.o »

  Działalność prowadzona przez nasz zespół zorientowana jest na dobro klientów. Marketing internetowy to branża, którą od lat zajmujemy się jako firma DNS Group. To dzięki naszej pracy obecnie sprawie funkcjonują dziesiątki stron internetowych. Nie tylko projektujemy ich wygląd, lecz także pozycjonujemy, czy przygotowujemy strategie kampanii Adwords. Działamy po to, by klient nie musiał sam podejmować działań z zakresu funkcjonowania swojej firmy w sieci. Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji.

  Data dodania: 28 11 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »