Strony związane z hasłem 'legalizacja':

 • Laboratorium MIKROTEST - wzorcowanie i naprawa przyrządów. »

  Jesteśmy firmą, której misją jest wspieranie w zakresie metrologii i techniki laboratoria i działy kontroli jakość naszych Klientów. Oferujemy szereg usług, w tym między innymi wzorcownie przyrządów pomiarowych oraz naprawę, modernizację i serwis zaplecza metrologicznego. Świadczymy złożoną usługę nadzoru nad wyposażeniem pomiarowym firm - od przygotowania, poprzez naprawę, skończywszy na kalibracji wyposażania. Prowadzimy całą gamę szkoleń z metrologii i wymagań normy ISO 17025. Wykonujemy specjalne przyrządy pomiarowe wg. wymagań i potrzeb naszych Klientów. Dostarczamy specjalistyczne oprogramowanie metrologiczne dla firm. Specjalizujemy się w kalibrowaniu mikroskopów, projektów pomiarowych, maszyn 2D i wysokościomierzy. W Laboratorium wzorcujemy proste przyrządy pomiarowe: mikrometry, suwmiarki, czujniki zegarowe i pierścienie wzorcowe. Laboratorium MIKROTEST Cennik Laboratorium MIKROTEST Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROGA - inżynieria bezpieczeństwa, symulacja pożaru, gaśnice »

  Proga firma z sidzibą w Dąbrowie Górniczej zajmująca się dystrybucją sprzętu oraz urządzeń gaśniczych firm krajowych i zagranicznych. PROGA - gaśnice, hydranty, symulacja pożaru, legalizacja gaśnic, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, województwo śląskie.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • TACHO Tachograf cyfrowy »

  Nadzwyczaj obfity dobór akcesoriów samochodowych renomowanych ogólnoświatowych marek posiada w swoim asortymencie przetestowana i doceniana częstochowska jednostka TACHO. Naczelnym składnikiem oferty jest sprzedaż oraz legalizacja analogowych bądź cyfrowych tachografów razem z niezbędnymi do nich akcesoriami. Profesjonalny team profesjonalistów pracujących w przedsiębiorstwie zajmuje się montowaniem, serwisowaniem i naprawą tachografów, aranżuje szkolenia dla kierowców dotyczące obsługi tachografu cyfrowego, zapewniając także program do archiwizacji danych. Dogłębne informacje o całym obrębie usług w TACHO osiągalne są na stronie www.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie sklepów - wagi sklepowe, kasy fiskalne, czytniki kodów »

  Na naszej stronie internetowej możesz przeczytać o systemach wyposażenia sklepów, o fiskalizacji kas i drukarek fiskalnych, legalizacji wag. Pomożemy Ci wybrać najlepszy dla Ciebie sprzęt. Wyposażenie sklepów, kasy fiskalne, czytniki kodów, kolektory danych, metkownice, wagi elektroniczne, wagi magazynowe.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Legalizacja pobytu w Polsce »

  Kancelaria Adwokacka Łukasza Wróblewkiego od lat świadczy pomoc doświadczonych i wykwalifikowanych adwokatów w Warszawie. Sprawy karne, legalizacja pobytu cudzoziemców oraz uzyskanie pozwolenia na pobyt czasowy cudzoziemca w Polsce to tylko jedne z wielu obszarów naszej działalności. Gwarantujemy dyskrecję oraz profesjonlaną pomoc na każdym etapie sprawy. Dołożymy wszelkich starań aby nasi prawnicy z Bemowa z sukcesem zakończyli powierzone nam sprawy. Zachęcamy do kontaktu oraz od odwiedzenia naszej kancelarii.

  Data dodania: 01 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • ASR Consulting »

  Firma ASR świadczy usługi w zakresie zatrudnienia obcokrajowców.
  Zajmujemy się
  -kontrolą pod względem prawnym dokumentów,
  -pomoc w postępowaniach administracyjnych
  -konsultacją w sprawach legalizacji pobytu

  Firma ASR gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Koziołek BHP »

  Szukasz firmy świadczącej usługi BHP? Potrzebujesz fachowej obsługi w tym zakresie? Chcesz przeprowadzić dla swoich pracowników szkolenia BHP w Bydgoszczy? W takim razie Koziołek BHP jest firmą, która odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby. Sprawdź ofertę Koziołka, w której znajduje się kompleksowa obsługa firm w zakresie BHP.

  Data dodania: 19 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje gazowe Poznań - AUTOPORT/AUTOGAZ »

  Nasz warsztat zajmuje się montażem instalacji gazowych w pojazdach samochodowych. Jesteśmy autoryzowanym warsztatem montażowym takich marek jak BRC, STAG czy PRINS. W swojej pracy szczególną uwagę zwracamy na odpowiedni dobór instalacji oraz precyzję jej montażu. Jest to bardzo istotny aspekt decydujący o długiej i bezawaryjnej pracy instalacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 11 10 2018 · szczegóły wpisu »