Strony związane z hasłem 'leczenie kręgosłupa':

 • Ból kręgosłupa informacje »

  Poziom naszej sprawności wraz z rozwojem cywilizacyjnym stopniowo maleje to już wie chyba każdy obserwujący współczesne dolegliwości pacjentów. Bólu kręgosłupa doświadczył już chyba każdy wliczając w to nawet młodych mających problem z niewłaściwą postawą. Jak wynika z naszych badań, ból kręgosłupa trapi aż cztery na pięć z dorosłych osób regularnie doświadczając dolegliwości – by zapobiec temu stanu bólów kręgosłupa koniecznie zajrzyj na stronę www. centrumreh. pl

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet rehabilitacji, fizjoterapia Kraków »

  RehaPro to nowoczesny Gabinet Rehabilitacji w Krakowie. Specjalizacja gabinetu to rehabilitacja kręgosłupa i kolana, terapia manualna, fizjoterapia. Kraków, ul. Senatorska 26. Naszą specjalnością jest leczenie kręgosłupa kompleksowa i skuteczna rehabilitacja narządu ruchu. Zabiegi odbywają się w miłej, sympatycznej atmosferze, z użyciem fachowej wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Paluch s.c. Paluch Michał, Paluch Kazimierz »

  Gabinet terapii manualnej Paluch S. C zaprasza. Możesz liczyć na profesjonalną opiekę Lek. Med Michał Paluch oraz Lek. Med Kazimierz Paluch, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Nasz gabinet specjalizuje się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa na tle dyskopatii oraz zmian zwyrodnieniowych. Będzie to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Jeśli boli cię kręgosłup, to nie ignoruj tych symptomów! Idź na terapię manualną i postaw na zdrowie! Odkryj życie bez bólu! Zapraszamy do zapisów.

  Data dodania: 31 07 2022 · szczegóły wpisu »