Strony związane z hasłem 'leasing pracowniczy':

 • Doradztwo personalne, praca za granicą »

  Jesteśmy licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego (nr certyfikatu 7968). Oferujemy usługi profesjonalnej rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego oraz szkoleń. Dysponujemy również ofertami pracy w Polsce i za granicą (zarówno dla specjalistów, jak i osób wchodzących dopiero na rynek pracy).

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zatrudnianie pracowników z Europy Wschodniej »

  Wszystko dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić Ukraińców i pracowników zza wschodniej granicy, którzy szukają w Polsce pracy. Strona www. ewl. com. pl została w całości poświęcona tej tematyce. W odpowiednich zakładkach zamieszczono wiadomości dotyczące kwestii formalnych, ale też porady dla osób działających w różnych branżach. Na stronie znaleźć można też oferty pracy i profile kandydatów o określonych kwalifikacjach. Pomocny jest też formularz kontaktowy dla chętnych współpracy, poprzez który można zadawać pytania.

  Data dodania: 09 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy - smart-hr.pl »

  Leasing pracowniczy jest często określany jako jedno z najskuteczniejszych narzędzi polityki personalnej współczesnych przedsiębiorstw.  Z jego pomocą możesz zatrudnić nieograniczoną liczbę specjalistów, nie wliczając ich do oficjalnej tabeli kadrowej.  Wiele firm leasingowych HR takich jak  smart-hr. pl od dawna przekształciło je w dochodowe biznesy.  

  Data dodania: 06 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja pracowników z Ukrainy Gremi Personal »

  Samodzielne szukanie pracy w Polsce przez osoby przyjeżdżające z zagranicy może być trudne. Związane z tym formalności wymagają odpowiedniego przygotowania, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją pracowników z Ukrainy lub innych krajów ze Wschodu. Działająca od wielu lat na rynku agencja pracy tymczasowej Gremi Personal oferuje fachowe wsparcie, które jest niezbędne do tego, by ubiegać się o legalną pracę i zdobywać nowe umiejętności zawodowe.

  Data dodania: 17 07 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednictwo pracy Gdynia - viacore.pl »

  Viacore to specjaliści do spraw zatrudnienia. Siedziba firmy znajduje się w Gdyni a jej działalność w branży sięga 2017 roku. Firma oferuje rekrutację, zapewnienie odpowiednich warunków zatrudnienia a także załatwienie wszystkich formalności związanych z uprawnieniami lub urlopami. Zajmuje się też sprzątaniem obiektów takich jak hotele, pensjonaty, biura, budynki komercyjne lub wspólnoty mieszkaniowe jak również świadczy usługi budowlane. Zapewnia najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny i rzetelność. Po więcej informacji na temat oferty albo w celu skontaktowania się, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 18 03 2022 · szczegóły wpisu »