Strony związane z hasłem 'książka':

 • KAWECCY Biuro Rachunkowe BĘDZIN, SOSNOWIEC, DĄBROWA GÓRNICZA, KATOWICE »

  Rachunkowość. Księgowość. Podatki KAWECCY s.c.

  tel. 509050305, 505100668

  www.kaweccygroup.pl

  Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY jest biurem z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości dla małych i dużych podatników; osób fizycznych i firm z kapitałem polskim jak i zagranicznym.

  Świadcząc usługi księgowe stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do Klienta. Wdrażamy odpowiednie procedury i rozwiązania biorąc pod uwagę specyfikę działalności i potrzeby każdego Klienta.

  NASZA OFERTA

  księgi handlowe (pełna księgowość),
  książki przychodów i rozchodów,
  ryczałt,
  rejestry zakupu i sprzedaży VAT,
  kadry - płace,
  deklaracje US, ZUS, GUS,
  wyprowadzanie zaległości,
  opracowywanie planów kont i regulaminów pracy dostosowanych do potrzeb Klienta,
  doradztwo w zakresie prowadzonej działalności

  Oprócz podstawowych czynności wymienionych powyżej oferujemy:

  odbiór dokumentów z siedziby Klienta,
  pracę w biurze Klienta na zasadzie oddelegowania naszego pracownika,
  bieżącą kontrolę dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
  konsultacje,
  doradztwo i pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej,

  Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

  Kaweccy s.c.
  ul. Podwale 2
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509050305, 505100668
  tel/fax: 32 7619897
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przydatny kpir program księgowy »

  Dział księgowości, w przypadku prowadzenia biura rachunkowego lub firmy jest rzeczą nadrzędną i bardzo ważną. Rozliczanych jest szereg czynników, jak dla przykładu ZUS, podatki, diety pracownicze, wystawianie faktur itd.. Ważne jest, aby wszystko szło sprawnie i płynnie, bo przecież w jak to mawiamy: czas to pieniądz. Dlatego przedsiębiorstwa usprawniające prowadzenie tejże księgowości, stworzyły bardzo przydatne programy księgowe. Jeżeli potencjalny klient na przykład korzysta z KPiR, może śmiało zainwestować w taki przydatny program księgowy jak choćby Super Księga Podatkowa (SKP). W trakcie instalacji programu SKP w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów do dyspozycji jest numer telefonu, pod którym konsultant powie krok po kroku, co należy zrobić. Jeśli klient nie jest pewny, co do zakupu takowego programu, twórcy oferują możliwość bezpłatnego wypróbowania go na okres 30 bądź 60 dni. Mało tego, są również możliwości skorzystania z licznych promocji, dzięki którym kpir program księgowy Super Księgę Podatkową zakupić można po atrakcyjniejszej cenie. Plusem na pewno jest też to, że wszelkie aktualizacje wykonują się samoczynnie, nie trzeba więc ich szukać w Internecie. Producenci cały czas, na podstawie badań wśród klientów i przeprowadzonych ankiet ulepszają powstałe programy, dzięki czemu można być pewnym, że z każdym rokiem, będzie się mieć dostęp do wielu nowych, bardziej rozbudowanych funkcji, porad multimedialnych itd. Dobrze jest sobie pomóc, mając własną firmę. Stąd też powstaje coraz więcej aplikacji do księgowości. Jaki kpir program księgowy wybrać, zależy już tylko od własnych przekonań, ale warto w tym momencie wspomnieć, że jeśli jest możność darmowego przetestowania, należałoby ją wykorzystać. Zapobiegnie to wyrzuceniu na darmo pieniędzy, bo nie każdy program, po zakupie, może nam odpowiadać, z różnych względów, na przykład może być za trudny w obsłudze, zawierać za mało w stosunku do naszych wymagań.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sklep - ebooki, audiobooki, e-gazety, nauka języków, książki audio mp3 »

  Ebooki, audiobooki, e-gazety to już nie przyszłość lecz teraźniejszość. Cyfrowe publikacje wtargnęły w nasze życie, choć dla wielu wciąż jest to nowość. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu klientów uruchomiono SKLEP-EBOOKI miejsce, gdzie można znaleźć tysiące tytułów, również darmowych do pobrania. Dzięki audiobookom łatwiej nauczysz się języków obcych – w ofercie wspaniałe kursy do nauki języków obcych. Dlaczego warto wybrać ebook, audiobook czy e-gazety ? Powodów jest wiele: niska cena (w porównaniu do wydań papierowych), szybka dostawa (natychmiast), chronimy lasy (oszczędzamy papier), wygoda (nie musimy taszczyć kilku tomów książek – wszystko mieści się w naszym czytniku, laptopie lub telefonie), dostępność o każdej porze. Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą SKLEP-EBOOKI stroną, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Wydawniczy Latarnik - książki, e-booki »

  Instytut Wydawniczy Latarnik im. Zygmunta Kałużyńskiego został założony w 2002 roku. Specjalizujemy się w publikowaniu książek o mediach, o ludziach mediów i pisanych przez ludzi mediów.Dzięki umowie dystrybucyjnej z Firmą Księgarską Jacek Olesiejuk Sp. z o.o. nasze książki uzyskały dostęp do szerokiej sieci placówek handlowych. Pierwszą wydaną przez nas książką był Pamiętnik orchidei Zygmunta Kałużyńskiego, wyróżniony nagrodą Warszawskiej Premiery Literackiej i uznany za książkę kwietnia 2003. Instytut Wydawniczy Latarnik otrzymał wówczas Dyplom Warszawskiej Premiery Literackiej. Nasze książki można kupić we wszystkich księgarniach w Polsce. Jeśli gdzieś ich brakuje, prosimy o wiadomość na adres mailowy: sklep@latarnik.com.pl

  Poza tym zawsze można je znaleźć w naszej księgarni internetowej, gdzie obowiązuje zasada, że dostępne są wszystkie pozycje z katalogu Latarnika.

  Instytut Wydawniczy Latarnik was established in 2002.We publish Polish authors, modern fiction and nonfiction, children's and youth books. Our key interests are media & media people.Among the writers affiliated with the publishing house are outstanding Polish authors associated with media: Zygmunt Kałużyński, Stanisław Tym, Jerzy Gruza, Marcin Szczygielski, Tomasz Raczek, Marek Przybylik, Beata Pawlikowska, Jolanta Fajkowska, Stefania Grodzieńska, Marek Probosz, Barbara and Piotr Adamczewscy.Who else would know these matters better!Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

  Adress:

  ul. Cypryjska 89
  02-761 Warszawa
  Poland
  phone: (+4822) 6142834
  e-mail: sklep@latarnik.com.plwww.latarnik.com.pl

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program księgowy »

  Dystrybutor Varico wdraża komputerowe aplikacje dla firm. Dzięki nowoczesnym program księgowy, program magazynowy oraz programom chroniącym sieć komputerową podmiotu mamy gwarancję. Doskonałym rozwiązaniem na przyspieszenie pracy zespołu księgowego w przedsiębiorstwie. W jego zawartość wchodzą: aplikacja do fakturowania, elektroniczna forma księgi przychodów oraz pozostałe aplikacje finansowo księgowe. Oprogramowania finansowo księgowe przyspieszają pracę nie tylko przedsiębiorstw. Aplikacje tego rodzaju przeznaczone są dla działań o wiele bardziej fachowych. Najistotniejszą zaletą tego typu programów jest ich ciągła i zdalna modernizacja.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oryginalne płyty CD i filmy »

  Najpopularniejsze filmy na dvd można jak wiadomo pobrać z internetu. Piractwo w sieci kwitnie i trudno faktycznie z nim walczyć. Ostatnio lęk, przerażenie i masę protestów wzbudziła ustawa ACTA. Zanim internet zrewolucjonizował nasz świat wszyscy korzystali z wypożyczalni lub też kupowali filmy. Ostatnio ta moda wraca, a kupienie oryginalnej płyty CD i filmu staje się pewnego rodzaju wymogiem kulturowym Książki z kolei przez to, że coraz popularniejsze są audiobooki i e-booki są coraz częściej i chętniej nielegalnie powielane. Warto jednak zapoznać się z cenami oryginałów, bo nie zawsze przekracza nasze możliwości. Oryginalny film i płyta zawsze będą też najlepszym prezentem.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy panMol.pl - książki, muzyka, filmy, multimedia »

  Korzystanie z rozwiązań internetowych w kwestiach takich jak księgarnie, zakupy książek i nie tylko to rzecz dzisiaj całkowicie normalna. Nie ma się czemu dziwić, że księgarnia internetowa święci niesamowicie wielkie triumfy, bo coraz więcej ludzi jest przekonanych z racji oszczędności czasu i pieniędzy do właśnie takich zakupów. Na pewno właśnie dlatego korzystanie z księgarni internetowych staje się powoli bardziej popularne, od korzystania z tych tradycyjnych w naszych miastach. Ta tendencja raczej powinna się utrzymywać w kolejnych latach, bo Polacy po prostu chętniej robią dzisiaj zakupy w Internecie. Nasza księgarnia wyróżnia się na tym rynku niesamowicie wielką przejrzystością, wygodnym interfejsem kuponami rabatowymi, oraz niezwykle bogatą ofertą. Na pewno kupując u nas na żadnej z tych kwestii się nie zawiedziesz, a kupowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze i ciekawsze niż w klasycznych księgarniach. Na pewno właśnie dlatego warto wybrać takie księgarnie jak nasza, zwłaszcza że znajdziesz coś więcej niż tylko same książki – chociażby ebooki, audiobooki i podobne publikacje w wersjach elektronicznych. Oczywiście także gry na konsolę i wszystko to, co zwyczajowo znajdujemy w stacjonarnych księgarniach, znajdzie się również na naszych pólkach w internetowym sklepie. U nas znajdziesz zarówno tanie książki, jak i najnowsze produkcje filmowe. W zasadzie wszystko to, co lubisz w tradycyjnych księgarniach znajdziesz również na naszych stronach internetowych.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki »

  W dzisiejszym świecie cyberprzestrzeni, radia oraz TV coraz to mniej obserwacji przeznaczamy książkom. Raczej wolimy spędzać czas przy komputerze przetrząsając cyberprzestrzeń w poszukiwaniu istotnych informacji albo oglądając telewizję, która również udziela pewnych informacji. Nie zastanawiamy się wówczas nad tym co daje nam typowa książka, a przecież może nam dać naprawdę sporo. To właśnie ona jest korzyścią oraz obyczajem z której dowiadujemy się totalnie kompletnie i najwięcej. Tylko i wyłącznie w niej odkryjemy kompletnie wszystko co nas ciekawi i tylko z niej dużo się nauczymy, czyli przyswoimy wiedzę i mądrość płynąca z książki. Dzisiaj mnóstwo osób lubi czytać przez ekran monitora. Dlatego stosowną alternatywą dla nich stają się ebooki, które zawierają co prawda treść, ale niestety nie posiadamy wtedy możliwości na muśnięcie papieru i nie odbieramy tego zapachu jaki dostarcza nam normalna książka. Ebooki z kolei mają m. in. tę niebagatelną zaletę, że możemy je przechowywać w miejscach, w których posiadamy pewność, że się nie zabrudzą, bo faktycznie mogą być one zapisane jako pliki na komputerze. Książka i ebook to jeszcze nie wszystkie narzędzia za pomocą których możemy zdobywać wiedzę i informacje, bo ponoć to audiobook jest jednym z najbardziej efektywnych przedmiotów dzięki, którym zdobyte wiadomości szybciej nam wchodzą do głowy, bo to za pomocą właśnie audiobookowi słyszymy i odczuwamy dźwięk wychodzący przykładowo ze słuchawki i to za jego pomocą możemy lepiej wyuczyć się czegoś pozytywnego dla nas, na przykład danego języka.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • bib.com.pl »

  Firma BiB prowadzi działalność od 1991 roku. Jest właścicielem portalu pod adresem bib.com.pl oraz znanym wydawcą książek telefonicznych  i informatorów, jedynego w Olsztynie informatora branży budowlanej "Nasz Dom Nasze Mieszkanie", Informatora Medycznego, planów i map, indywidualnych materiałów reklamowych. BiB wprowadził do obiegu kilka nowoczesnych i skutecznych usług, z których chętnie korzystają przedsiębiorstwa , a dodatkowo konsumenci indywidualni. Szczególnie olbrzymi % kontrahentów  BiB to przedsiębiorstwa związane z budownictwem - jest ich blisko 20000. W spisie przedsiębiorstw prowadzonym przez BiB na portalu www bib.com.pl znajdziecie także inne działy i branże, które pasują do kryterium firm. Projekty BiB były kilkakrotnie nagradzane na międzynarodowych targach a sama firma posiada bardzo dobre opinie nabywców i użytkowników. Mieszkasz w Olsztynie? Odwiedź stronę BiB. Gwarantujemy, że znajdziesz to czego szukasz. O ile na bib.com.pl przypadkowo znalazłbyś niepoprawny wpis, zgłoś to przy użyciu guzika "dane niepoprawne". Nasze Biuro Obsługi Kontrahenta błyskawicznie skontaktuje się z zanaczona firma i zweryfikuje dane.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • A&M FINANSE Bożena Trzaskowska »

  Firma "BIURO RACHUNKOWE BOŻENA TRZASKOWSKA" zaistniała na rynku w 2002 roku. W roku 2010 zmienilismy nazwę na "A&M FINANSE BOŻENA TRZASKOWSKA".Obecnie nasza siedziba znajduje się przy ulicy Banderii 4 lokal 399 w centrum Warszawy. Właściciel firmy- Bożena Trzaskowska jest absolwentką Politechniki Radomskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.Nasz zespół dysponuje rzetelną wiedzą i posiada wieloletnie doświadczenie poparte wymaganymi certyfikatami Ministerstwa Finansów.Korzystamy ze sprawdzonego i stablinego oprogramowania firmy TIK-SOFT Sp. z o.o.Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów o numerze: 27123/01.Firma ma zawartą aktualną umowę OC dla biur rachunkowych. Współpracujemy z biegłymi rewidentami oraz z kancelariami prawniczymi na terenie Warszawy.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matura Angielski »

  Angielski na poziomie B2. Angielski-korepetycje 2, Andrzeja Michalskiego to repetytorium z ponad 200 testami, pozwalające bezstresowo zmierzyć się z każdym ważnym egzaminem z języka angielskiego (matura, matura na poziomie rozszerzonym, studia, FCE). Testy posiadają klucz z odpowiedziami i tłumaczeniami, więc uczysz się nie tylko poprawnych zasad, ale i słownictwa, zastosowania związków frazeologicznych, wyrażeń specjalnych, zasad gramatyki. Forma książki pozwala na jej samowystarczalność - nie musisz korzystać z innych książek (np. do przetłumaczenia ćwiczeń), aby w pełni zrozumieć i pojąć wiedzę płynącą z tej książki.

  Data dodania: 19 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia internetowa Matiu.pl »

  Księgarnia Internetowa Matiu. pl Oferuje w sprzedaży: - tanie podręczniki szkolne - tanie podręczniki akademockie - lektury szkolne - pomoce dla uczniów oraz nauczycieli - beletrystyka - encyklopedie - słowniki - nauka języków obcych. Oferta stale poszerzana jest o nowości wydawnicze. Każdy znajdzie książkę dla siebie w bardzo przystępnych cenach. Księgarnia organizuje sezonowe wyprzedaże oraz promocje. Szybkie i bezpieczne płatności online umożliwiają niezwłoczne przystąpienie do realizacji złożonych przez Klienta zamówień. Wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, Paczkomatów, firmy Kurierskich w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy miłą obsługę oraz rzetelne podejście do Klienta. Umożliwiamy odbiór osobisty na w Grodzisku Mazowieckim oraz Żyrardowie.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • E-booki – czytanie publikacji elektronicznych »

  Co to są ebooki? To publikacje elektroniczne, których treść zapisana została w formie cyfrowej, inaczej jest to przeniesie klasycznej książki czy czasopisma do świata urządzeń elektronicznych. Odczytywanie tak zapisanej treści odbywa się za pomocą odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu komputerowym (np. komputer osobisty, telefon komórkowy, mp4, palmtop czy czytnik książek elektronicznych. W formie e-booków najlepiej funkcjonują wszelkiego rodzaju przewodniki, poradniki czy literatura. Super-booki.pl oferują bardzo szeroki wachlarz tematyczny właśnie w postaci książek elektronicznych (e-book, audiobook) z takich dziedzin jak, literatura biznesowa, życiowe filozofie, sztuka życia, literatura informatyczna, samodoskonalenie, psychologia, przewodniki turystyczne i wiele innych. Codzienna promocja e-booków, to okazja do nabycia ciekawej ksiązki w bardzo niskiej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sir Ken Robinson - książki o motywacji i edukacji »

  Polska Strona poświęcona twórczości Sir Kena Robinsona, a więc książkom o kreatywności, pasji, edukacji i motywacji. Zobacz: Uchwycić żywioł. O tym jak znalezienie pasji zmienia wszystko. Staramy się promować jego książki na rynku polskim, rozsiewać jego idee, skupiać jego fanów. Znajdziesz tu historie sławnych ludzi, cytaty motywacyjne, porady jak znaleźć własną pasję. Pamiętaj - szkoły zabijają kreatywność! Nasze dzieci nie muszą być w przyszłości trybikami w maszynie, mogą robić to co kochają, mogą tworzyć własną przyszłość!

  Data dodania: 01 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • IBookMania »

  Czytanie książek już Państwu nie wystarcza i szukacie miejsca, w którym moglibyście wymienić się swoimi opiniami na temat danej lektury z innymi czytelnikami? Portal ibookmania. pl powstał właśnie z myślą o takich osobach. Jest tworzony przez miłośników literatury i dla miłośników literatury. Każdy, kto ma chęć podzielenia się swoimi przemyśleniami, może skontaktować się z redakcją i zaproponować dostarczenie własnej recenzji wybranej pozycji.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Literatura grozy - eurydyka.net »

  Interesuje Was dobra książka, którą będziecie mogli przeczytać w wolnej chwili, w cichy i spokojny wieczór? Szukacie czegoś ciekawego, interesuje Was literatura grozy? Eurydyka. net zaprasza Was do odwiedzenia i do zapoznania się z najciekawszymi pozycjami, które oferujemy Wam w promocyjnych cenach. Odnajdziecie u nas książki wielu popularnych autorów, z pierwszych miejsc list książkowych. Mamy dla Was rzeczywiście szeroki asortyment. Zachęcamy Rodziców, aby zakupili książki, które na pewno pozytywnie wpłyną na rozwój ich dzieci. Przy okazji znajdą oni także dla siebie sporo interesujących książek, które umilą im wolny czas.

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »