Strony związane z hasłem 'korepetycje':

 • Ruslan.pl - Kursy językowe i korepetycje z dojazdem, Wrocław »

  Ruslan.pl organizuje kursy językowe z dojazdem dla firm i osób prywatnych- dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy kursy językowe (język angielski, język niemiecki, język rosyjski, język hiszpański) oraz korepetycje (język polski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka). Przygotowujemy do następujących egzaminów: egzamin maturalny, egzamin gimnazjalny oraz egzamin szóstoklasisty. Oferujemy kursy firmowe i kursy języka specjalistycznego. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu . Oferujemy również tłumaczenia pisemne z języka angielskiego i niemieckiego oraz usługi z zakresu BHP (pomiary środowiskowe, pomiary natężenia oświetlenia, wentylacji, temperatury, wilgotności, hałasu). http://www.ruslan.pl Wrocław. Serdecznie zapraszamy.

  Kontakt: tel. 600 700 144
  biuro@ruslan.pl
  www.ruslan.pl

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • uslugikomputerowe.info - usługi komputerowe, serwis, naprawa komputerów »

  Naprawa komputerów Bielsko-Biała, usługi informatyczne, rozbudowa komputera, doradztwo w zakresie bezpieczeństwa danych oraz korepetycje z obsługi komputera i internetu, tworzenie stron internetowych tanio.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki Oleśnica »

  Na stronie firmy StatMath znajdują się informacje o ofercie stworzonej przez Nią, w skład której wchodzą takie pozycje jak kursy Oleśnica przeznaczone dla grup uczniów szkół Ponadgimnazjalnych, jak również Korepetycje z fizyki Oleśnica skierowane do tych, którzy mają do nadrobienia zaległości z tego przedmiotu. W skład kadry pracującej w firmie wchodzą osoby z doświadczeniem dydaktycznym co jest gwarancją jakości świadczonych usług.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka »

  Na stronie znajduje się kontakt do osób udzielających korepetycji z matematyki, fizyki, chemii i statystyki, oraz pomagających nieodpłatnie z tych przedmiotów. Strona ma na celu ułatwienie komunikacji między uczniem a korepetytorem. Osoby aktualnie współpracujące z korepetytorami znajdą na stronie zadania do zrobienia w domu oraz rozwiązania zadań problematycznych. W dziale KOMENTARZE można znaleźć opinie osób, które zakończyły współpracę, jak również sugestie dotyczące prowadzonych zajęć. Na stronie znajdują się linki do witryn internetowych, którymi mogą być zainteresowani maturzyści.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Matemaks - matematyka do matury »

  Strona oferująca obszerną pomoc w nauce matematyki. Znajdziesz tutaj opracowania zagadnień z wielu działów matematyki. Przy ich pomocy możesz solidnie przygotować się do ważnych klasówek, egzaminów i matury. Na stronie bardzo dobrze rozbudowany jest dział z zadaniami maturalnymi. Można w nim znaleźć wiele akuszy maturalnych z matematyki oraz rozwiązania wideo zadań z ostatnich matur.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bydgoszcz - English is easy »

  Rodząc dzieci myślimy o jego dalszym rozwoju. Badania dowiodły, że już maluchy mające dwa, trzy lata świetnie rozumieją angielski, a do tego jest im lepiej przyswoić obcy język. Angielski dla dzieci jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców myślących przyszłościowo. Zrób coś dla niego, pokaż że od małego można mieć coś więcej niż pieniądze. Prowadzimy także korepetycje angielski, dla dzieci, które nie radzą sobie. Nasza kadra to zespół wyspecjalizowanych nauczycieli z idealnym podejściem do maluchów.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki - korepetycje dla ludzi zabieganych. »

  Jeżeli szukasz portalu języka niemieckiego, który jest zarazem miejscem, gdzie będziesz uczyć się samodzielnie jak i z lektorem to już akurat go znalazłeś. Deutschkurs.pl to portal, który ma to wszystko: duża liczba ćwiczeń interaktywnych, gramatyka niemieckiego, nauka wyrazów, użyteczne informację na temat $norm wymowy języka niemieckiego i nagrania jako demonstracja. A dla wszystkich pragnących uczyć się niemieckiego wspólnie z nauczycielem moduł będący zeszytem internetowym ucznia. Wszystko to sprawnie wspierane przez aplikację skype, służący do rozmów online w czasie rzeczywistym.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Rozpoczęcie roku szkolnego za pasem. Szukasz dobrego korepetytora dla swojego dziecka? Na pewno nie warto z tym czekać na koniec roku i zapewnić dziecku możliwie najlepsze warunki do nauki już teraz! Zajrzyj na strony naszego serwisu w którym łączymy uczniów i nauczycieli. Znajdziesz tam korepetycje z Twojej dzielnicy lub miasta oraz korepetycje przez internet. Korepetytorów, nauczycieli lub lektorów, którzy udzielają prywatnych lekcji w Twoim mieście. Mamy ponad 4 tysiące ofert korepetycji! Na przykład: - rozwiązywanie zadań - korepetycje z niemieckiego - korepetycje z matematyki

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rejestr portali edukacyjnych »

  Nasz portal o tematyce edukacyjnej pełni funkcję pomocy studentom. Jest tutaj tutaj wiele pomocy naukowych, dzięki którym studenci mają więcej możliwości rozwoju dydaktycznego. poza pomocami typowo dydaktycznymi znaleźć tutaj można poradnik opisujący w jaki sposób można dostać pomoc finansową.

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje angielski Siemianowice »

  Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą, w której znajdziesz m. in. zajęcia i lekcje języka angielskiego dla osób prywatnych i firm, korepetycje, różnego rodzaju tłumaczenia oraz lekcje indywidualne. Posiadam cenne doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje oraz pasję nauczania. Pełen profesjonalizm, najwyższa jakość, skuteczność, troska o każdego ucznia, zaangażowanie oraz atrakcyjne warunki współpracy są tym, co mnie wyróżnia. Zapewniam zadowolenie. Przekonaj się już dziś, że warto mi zaufać!

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka hiszpańskiego w Szczecinie - tłumaczenia »

  Nauka języka hiszpańskiego w Szczecinie, kurs, hiszpański, Szczecin, korepetycje, tłumaczenia, lekcje indywidualne, grupowe, szkoła językowa, przygotowania do matury, egzaminów, DELE. Korekta prac licencjackich, magisterskich, zachodniopomorskie, Stargard

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • FORBERG - kursy maturalne, kursy językowe »

  Zajmujemy się organizacją oraz prowadzeniem kompleksowych kursów maturalnych zarówno dla osób dorosłych jak i uczniów z oddzielnymi grupami dla poszczególnych grup wiekowych. Oferujemy kursy gimnazjalne dla młodzieży oraz kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania dla młodzieży i dorosłych. Przygotowaliśmy również szczególną i bogatą ofertę szkoleń językowych dla firm i instytucji. Oferujemy również usługi w zakresie tłumaczenia dokumentów czy wypowiedzi. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz opiniami osób, które już skorzystały z naszych usług.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Justyna Zajdel-Rapa "Na językach" Nowoczesna Logopedia Krosno »

  Mobilny logopeda, działający na terenie Krosna i okolic (dojazd do 30 km). Terapia z wykorzystaniem profesjonalnych pomocy logopedycznych i nowoczesnych technologii. Świadczę usługi z zakresu pomocy profilaktyczno-terapeutycznej dzieciom i dorosłym z zaburzeniami komunikacji werbalnej, artykulacyjnymi oraz czytania i pisania, z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz polisensorycznych metod terapeutycznych. Zakres świadczonych usług obejmuje następujące kategorie: 1. profilaktyka logopedyczna 2. konsultacje logopedyczne 3. diagnoza logopedyczna: zaburzenia rozwoju mowy, zaburzenia artykulacyjne, opóźnienie rozwoju mowy, trudności w czytaniu i pisaniu, niepłynność mowy, afazja, dysfazja 4. indywidualna terapia logopedyczna 5. wczesna interwencja logopedyczno-terapeutyczna (w tym również stymulacja rozwoju mowy; dzieci od 0 do 6 r. ż. ) 6. logorytmika 7. opinia logopedyczna Dodatkowym profilem mojej działalności są: 1. usługi z zakresu logopedii artystycznej: emisja i higiena głosu, dykcja, retoryka, kultura żywego słowa, autoprezentacja Kierowane do osób, dla których głos jest (lub będzie) narzędziem pracy, ale też do tych, którym zależy na samodoskonaleniu oraz kształtowaniu umiejętności właściwego posługiwania się głosem, jak również do dzieci i młodzieży o zainteresowaniach parateatralnych, recytatorskich itp. 2. usługi polonistyczne (pomoc w doskonaleniu umiejętności czytania ze zrozumieniem, pisania własnego tekstu, korepetycje) Dysponuję też w pełni profesjonalnym zapleczem pomocy terapeutycznych, specjalistycznym sprzętem logopedycznym oraz wyposażeniem multimedialnym (laptop, tablet, mobilna tablica interaktywna, różnorodne programy komputerowe i aplikacje), które umożliwią mi prowadzenie zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktyczno-terapeutycznych. BLOG: ortoepik. wordpress. com FB: facebook. com/krosnonajezykach

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca - Edukeo.pl »

  Nasz Edukeo to społecznościowa platforma komunikacyjna. Umożliwiamy kojarzenie ze sobą ofert o charakterze edukacyjnym. Tu ogłoszenia mogą dodawać zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Każdy z nich znajdzie coś dla siebie. Są to ogłoszenia dotyczące różnych dziedzin nauki - nie tylko matematyki i języków obcych.

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego Mobilelanguage »

  W ofercie Szkoły Języków obcych Mobilelanguage są regularne zajęcia zarówno z lektorem językowym oraz z native speakerem. Dodatkowo gwarantujemy Państwu pełen zestaw wszelkich materiałów niezbędnych do nauki języka. Osoby mieszkające na terenie Warszawy mają możliwość korzystania z biblioteczki angielskich readersów, czyli książek i audiobooków, które dopasowane do poziomu znajomości języka pozwolą na efektywniejszą naukę.

  Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza szkoła języka angielskiego Rzeszów »

  W dzisiejszych czasach znanie wszelkich języków obcych jest wymogiem. Za sprawą tego możemy o wiele szybciej wyszukać pracę w kraju bądź za granicą. Pożądane byłoby zatem się szkolić a także usprawniać swoje zdolności w zdobytych już językach. W tym celu z pomocą przyjdą różne kursy obcych proponowane przez dużo szkół. Wskazane jest się na nie zdecydować, bo będziemy mieli certyfikat, a także podniesiemy a także poprawimy nasze umiejętności, a także podszkolimy się. Dzięki temu będziemy mogli znacznie sprawniej używać w wybranym przez nas języku czy też językach. W przyszłości może to nam zapewnić ciekawsze zarobki czy też nawet zdobycie w dużym stopniu lepszej pracy. Liczni tłumacze, znawcy języka czy chociażby ludzie którzy wyjeżdżają, będą mogli znacznie łatwiej znaleźć pracę. Pamiętajmy, że zbiór znaków jest potężnym środkiem komunikacji.

  Data dodania: 25 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Gdynia - angielski gdynia korepetycje »

  Celem indywidualnych korepetycji z angielskiego jest umiejętność uzyskania płynności w posługiwaniu się obcymi zwrotami. Nasi korepetytorzy dzięki temu, że codziennie spotykają się z uczniami i zagadnieniami są w stanie przygotować każdego ucznia do egzaminu maturalnego czy innego certyfikującego wiedzę. To stanowi ich niewątpliwy atut, za który są cenieni i polecani innym.

  Data dodania: 15 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka - lektorpersonalny.pl »

  Lektor Personalny to firma ze Śląska oferująca korepetycje z dojazdem do domu, a także online. W ofercie firmy znajdują się korepetycje z matematyki, chemii, fizyki, a także języka polskiego i angielskiego. Ponadto, firma oferuje także szkolenia z języka angielskiego na wielu poziomach zaawansowania. Firma proponuje swoim klientom zajęcia z native speakerem.  

  Data dodania: 06 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje - znajdź korepetytora razem z Buki.org.pl »

  Twoje dziecko ma problemy z matematyką, fizyką czy angielskim? Czasem wystarczy wybrać odpowiedniego pedagoga. W szkole jest to niemożliwe - nauczyciele są narzuceni. Jednak poza zajęciami obowiązkowymi to Ty wybierasz, kto będzie uczyć Twoje dziecko! Zajrzyj na Buki. org. pl. Na naszym darmowym serwisie mamy bazę ponad 10 000 nauczycieli, którzy specjalizują się w nauce historii, matematyki, fizyki, chemii, języków obcych! Działają w 500 miejscowościach na terenie całego kraju. Wybierz tego najlepszego!

  Data dodania: 06 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • kurs języka angielskiego online »

  Szkoła językowa WANIR jest szkołą rodzinną, dzięki czemu kursanci objęci są troskliwą opieką. WANIR, czyli Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju, to szkoła językowa istniejącą na polskim rynku od 2004 roku. Szkoła językowa WANIR jest niepubliczną placówką oświatową. Szkoła językowa WANIR prowadzi kursy językowe na terenie całego Poznania. Lektorzy WANIR uczą zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Szkoła językowa WANIR prowadzi zajęcia online oraz w domu u kursanta.

  Data dodania: 14 04 2021 · szczegóły wpisu »