Strony związane z hasłem 'kominki nowoczesne':

 • Hurtownia kominków - kominki wolnostojące, kominki, kominki nowoczesne, kominki na gaz »

  Prawie Wszystkie Kominki z naszej oferty są wykonywane według indywidualnych projektów. Są to zwykle kominki nowoczesne, rustykalne lub stylowe portale kominkowe. Przed zaprojektowaniem kominka powinniśmy sobie zadać pytanie – jakiemu celowi ma on przede wszystkim służyć? Wtedy dopiero możemy dokonać świadomego wyboru. Murowane z cegły szamotowej otwarte palenisko będzie odpowiednim wyborem, jeśli nadrzędną funkcją naszego przyszłego kominka ma być dekoracja naszego salonu. Sprzedajemy detalicznie i hurtowo wkłady kominkowe, piece kominkowe ( zarówno powietrzne i z wodnym płaszczem), Kominki zasilane gazem, akcesoria i materiały do montażu kominków. Oferujemy produkty takich firm, jak: Aduro, Helex, Spartherm, Sparke/Kobok, Arysto, ABX/Oranier, EdilKamin, KFD, Tarnawa. Odpowiednio wykonana instalacja systemu kominowego i jego regularny przegląd jest bezwzględnym wymogiem bezpiecznego użytkowanie kominka. Zgodne z przepisami podłączenie spalin uchroni nas od wielu przykrych niespodzianek. Najczęściej używane są do tego celu przewody wykonane ze stali niskowęglowej grubości 2mm lub ze stali kwaso- i żaroodpornej grubości 1mm. Spaliny podłączamy do przewodu kominowego. Obecnie w nowych budynkach najczęściej spotykane są kominy wykonane z prefabrykowanych elementów ceramicznych lub z rur kwasoodpornych. Kozy na pellet to idealne rozwiązanie dla osób chcących cieszyć się automatyką pracy urządzenia i jednocześnie widokiem naturalnego ognia.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Śląsk »

  Dodatkowym atutem współczesnego kominka jest jego podnoszenie do góry, co czyni kominek bardziej dostępnym i efektownym. Bez wątpienia ważnym elementem zakupu wkładu jest też cena, te z podnoszeniem do góry są dość dużym wydatkiem, ale dla tego cudownego efektu naprawdę warto. By obejrzeć takie realizacje z kominkami 3D zapraszamy do obejrzenia naszej galerii na www. kominkimyslowice. pl

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kominek »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą Państwo znaleźć następujące produkty: wkłady kominkowe, kasety turbinowe z kominkami, wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, piece wolnostojące. Nazywamy się KOMO i już od długiego czasu, bo od 1996 roku, specjalizujemy się w sprzedaży kominków. Świadczymy także kompleksowe usługi w dziedzinie budowy kominków. Na naszym koncie posiadamy wiele wyróżnień, a nasze produkty cieszą się ogromną popularnością zarówno w Polsce jak i w Europie.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »