Strony związane z hasłem 'kancelaria prawna':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Adwokat Kraków Łukasz Lewandowski »

  Kancelaria świadczy profesjonalne i wszechstronne usługi prawne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców na terenie Krakowa i całego kraju.

  Kancelaria adwokacka Kraków kontakt.

  W ramach świadczonych usług, kancelaria udziela porad prawnych, reprezentuje przed sądami, organami ścigania, organami administracyjnymi, sporządza opinie prawne, pozwy, wnioski oraz inne pisma. Usługi są świadczone z zakresu różnych dziedzin prawa, m.in.: prawa karnego, cywilnego (spadki, nieruchomości), rodzinnego (rozwody, alimenty, podział majątku wspólnego), pracy, administracyjnego i gospodarczego.

  Kancelaria prawna Kraków usługi.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Portal prawnik-online.eu oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych jak również przedsiębiorców. Strona umożliwia skorzystanie z bezpłatnych porad prawnych, bazy aktów prawnych, forum prawnego jak również bazy pism i umów z każdej dziedziny prawa. Portal oferuje również możliwość skorzystania z płatnych usług takich jak: opinie prawne, porady prawne online ( porady prawne przez Internet ), zamówienie określonego pisma lub umowy prawnej wg specyfikacji klienta. Zapraszamy do zapoznanie się z pełną ofertą usług prawnych online.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa adwokat, Warszawa prawnik - A§C LEX Kancelaria prawna »

  Warszawa adwokat , Warszawa notariusz , Warszawa radca prawny - A§C LEX Kancelaria - profesjonalne usługi prawnicze na najwyższym poziomie, nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani z naszej pracy. Pomożemy osobom fizycznym jak i przedsiębiorstwom, doradzimy i wyegzekwujemy odszkodowania. Prawno karne, prawno cywilne, sprawy administracyjne, rozwody, odszkodowania, windykacja, szkolenia BHP, oraz pozostałe aspekty prawne. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Nasza kancelaria prawna jest zawsze dla Państwa otwarta, służymy poradami prawnymi, reprezentujemy Państwa na ścieżce prawa.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk - Adwokat Beata Nowakowska »

  Wszedłeś na moją wizytówkę, bo poszukujesz adwokata z Gdańska. Jestem adwokatem z Gdańska. Prowadzę tu kancelarię udzielającą wszechstronnej pomocy prawnej. Jako adwokat lubię walczyć i wygrywać. Sala sądowa, to mój żywioł. Klientom oferuję swoją wiedzę fachową i doświadczenie. Jestem lojalna i dyskretna.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Online »

  Nowoczesna forma kontaktu z prawnikiem czyli porady prawne online. Aby uzyskać poradę prawną przez Internet (czyli szybko i wygodnie a co najważniejsze w pełni anonimowo)wystarczy wejść na stronę: www.porady-prawne.net.pl i opisać swój problem prawny w specjalnym formularzu. Porada zostanie wyceniona a po jej opłaceniu przesłana na wskazany adres e-mail.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria prawna Temida działa na obszarze Rzeszowa oraz całego województwa podkarpackiego. Oferuje usługi kreatywnych, profesionalnych prawników którzy są w stanie pomóc w zakresie prawa handlowego, prawa gospodarczego, prawa karnego, prawa administracyjne, prawa pracy, prawa budowlanego, prawa spedycji, prawa upadłościowego, prawa autorskiego, prawa farmaceutycznego, prawa bankowego, prawa celnego, prawa działalności gospodarczej oraz wiele innych. Adwokat Gniewomir Jakubowski adwokat Anna Węgrzyn dążą do kompleksowej obsługi prawnej osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw zachowując przy tym pełną poufność.

  Data dodania: 08 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej jakości - Kancelaria Prawnicza Podatkowa KMR Koper »

  Kancelaria Prawnicza Podatkowa KMR Koper, adwokat Warszawa - doradztwo i doradztwo prawne. Kancelaria prawna oferuje obsługę transakcji, procesy przekształceń i restrukturyzacji, prowadzenie postępowań podatkowych i spraw spornych oraz codzienną pomoc prawną. Wiedza i wieloletnie doświadczenie - Spory sądowe, umowy handlowe, prowadzenie postępowań i spraw spornych. Kancelaria prawna zaprasza - doradca podatkowy, radca prawny, adwokat warszawa. Porady prawne w Warszawie, woj. mazowieckie - ceny transferowe, Kontrola podatkowa, podatki międzynarodowe. Naszym celem jest sukces naszych klientów - oferujemy szeroką gamę usług, występujemy w charakterze pełnomocników.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Mamy dziś wielką ochotę do zaprezentowania Wam nowej strony internetowej kancelarii Competia, której jedna z siedzib zlokalizowana jest w centrum Krakowa. Informujemy, iż adwokaci oraz radcy prawni, którzy pracują dla tej korporacji posiadają ogromną wiedzę, którą chętnie wykorzystają w celu rozwiązania Twoich problemów z prawem.Mając więc problemy z prawem, z odzyskaniem odszkodowania lub z windykacją należności śmiało sięgnij po ich porady prawne - na pewno Ci one pomogą.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria - Wrocław »

  Adwokat Łukasz Opaliński oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i państwowych jednostek organizacyjnych. Zakres usług i ich rodzaj jest ściśle dopasowany do potrzeb każdego klienta. Kancelaria prawna reprezentuje interesy Klienta przed sądami powszechnymi, organami ścigania, egzekucyjnymi i administracji publicznej, sporządza dokumenty, zapewnia stały kontakt z klientem poprzez pocztę elektroniczną, telefon lub fax. Kancelaria adwokacka świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, gospodarczego, administracyjnego i karnego

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROFITEXT - Centrum Tłumaczeń Prawnicznych i Ekonomicznych »

  Specjalna oferta tłumaczeń uwierzytelnionych i potwierdzonych przez nasze biuro z zakresu prawa i ekonomii dla Kancelarii Prawnych
  Oferta przygotowana specjalnie dla Kancelarii Prawnych, Notarialnych i Radcowskich. Działamy przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu przyjmujemy do realizacji zamówienia na tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione z zakresu prawa i ekonomii. Współpracujemy z wyselekcjonowanymi najlepszymi tłumaczami przysięgłymi w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej. Dowolne tłumaczenie przysięgłe w dowolnej kombinacji językowej możecie Państwo zamówić zawsze, o dowolnej porze, w dowolnym dniu. Tylko pracujemy realnie 24 godziny na dobę, pełniąc nocne stałe dyżury jesteśmy w stanie zawsze zapewnić profesjonalna obsługę Klienta.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Kraków »

  Kancelaria prawna Krzysztofa Kohuta, to miejsce w którym załatwisz większość spraw prawnych. Kancelaria radcy prawnego Kohut, trudni się przede wszystkim w prowadzeniu spraw podmiotów gospodarczych dla przykładu fuzje firm, przekształcenia spółek lub audyty prawne. Prawnik Krzysztof Kohut zajmuje się także windykacją należności bądź reprezentowaniem klienta przed sądem. Obsługa prawna firm to nie jedyny obszar w którym działa ta kancelaria prawnicza. Prawnik Kraków oferuje również ogólno rozumiane doradztwo prawne za sprawą którego będą Państwo w stanie upewnić się co do postępowania prawnego. Zapraszamy do naszej kancelarii prawnej na ul. Friedleina 4-6, pok. 110, 30-009 Kraków bądź do kontaktu telefonicznego pod numerem 665-052-019.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Jeśli szukasz pomocy prawnej najłatwiej zaczynać od internetu. Prawnik Wrocław prowadzi Kancelarię, która pomaga w problemach prawnych osobom fizycznym, z okolic województwa dolnośląskiego. Prowadzimy sprawy o rozwód, dział spadku, zadośćuczynienia, a także udzielamy porad prawnych związanych z prawem cywilnym, handlowym, energetycznym. Naszym głównym produktem jest rejestracja spółki z o.o. Jesteśmy wyspecjalizowani w usługach wyświadczanych na rzecz podmiotów gospodarczych działających w formie fundacji i stowarzyszeń lub spółki jawnej. Dużo więcej informacji o naszej działalności odnajdziesz na naszej stronie w internecie - zapraszamy.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Poznań »

  Adwokat Poznań - Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - kompleksowa obsługa. Skorzystaj z naszej oferty - posiadamy wysokie kompetencje, bogate doświadczenie zawodowe i jasne zasady współpracy. Kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne - podejście do każdej sprawy niezależnie. Pomagamy osobom indywidualnym i przedsiębiorcom. Działamy profesjonalnie i kompleksowo - kompleksowe doradztwo i porady prawne, obsługa rynku medycznego, reprezentowanie przed sądem: rozwód, separacja, sprawy cywilne, alimenty, prawo karne, medyczne, pracy i rodzinne. Prawnik i adwokat Poznań - kancelaria prawna w Poznaniu. Zapraszamy do nas - wysoka jakość usługi.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Anna Marcinkowska »

  Ktoś wyrządził Ci krzywdę? Ktoś ukradł Ci cokolwiek a może naraził cię na starty materialne? Cokolwiek by się nie wydarzyło pamiętaj, że zawsze możesz szukać sprawiedliwości w Sądzie. A kiedy pokażesz, że potrafisz skutecznie walczyć o swoje, prawdopodobnie już nikt nie zechce wyrządzić Ci krzywdy. Jeśli chcesz w tej kwestii skorzystać z pomocy adwokata, to już dzisiaj sprawdź naszą kancelarię. Na adwokat-marcinkowska. pl opisaliśmy bardzo dokładnie zakres świadczonych przez nas usług, udzielamy także wielu cennych wskazówek.

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Żakiewicz prawnik »

  Żakiewicz Adwokaci Kancelaria Prawa Karnego prowadzi swoje oddziały w Warszawie i Krakowie. Początkowy cel naszej działalności to troska o interesy petenta i wyłonienie najlepszej drogi obrony w casusie jak ten trafi w jakiekolwiek zatargi z naszym prawem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo w aspekcie prawa karnego, zaś każdy klient i jego kazus jest traktowany indywidualnie. Zgłoś się do naszej Kancelarii po pomoc w wypadku aresztu, bądź zatrzymania przez Policję. Jeśli wywołasz karambol drogowy, czy też zostałeś aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu, również niezbędna będzie pomoc adwokata. Pomożemy Ci do tego jeśli padłeś ofiarą oszustwa, względnie kradzieży. Kancelaria Żakiewicz posiada do tego ogromne doświadczenie w kierowaniu spraw związanych z wyrządzeniem przewinień przeciwko zdrowiu. Powinno się tu przytoczyć takie sytuacje jak bijatyki oraz pobicia, uszczerbek na zdrowiu, narażenie na niebezpieczeństwo, aborcja, lub nieumyślne spowodowanie śmierci, a też zabójstwo. Zajmujemy się dodatkowo przewinieniami gospodarczymi i korupcyjnymi. Jesteśmy nadzwyczajnie elastyczni, oraz dobro interesanta jest dla nas najważniejsze

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa »

  Szukasz Kancelarii Prawnej online? Kancelaria Pierwsza Prawna z siedzibą w Warszawie to wyczerpujące i jasne porady oraz profesjonalne załatwianie problematycznych spraw bez konieczności wychodzenia z domu. Posiadamy grono zadowolonych klientów z których opinią można zapoznać się na naszej stronie internetowej. W ramach każdej zakupionej usługi otrzymują Państwo bezpłatną 7 –dniową opiekę prawna, w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań mogą Państwo liczyć na bezpłatna, natychmiastową pomoc. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny szczecin »

  Prawno to dziedzina bardzo szeroka i zawiła, której poznanie wymaga wielu lat nauki i wielu lat praktyki, aby skutecznie świadczyć usługi prawne i porady. Radca prawny ze Szczecina, Joanna Prochownik, działa na rynku od 1998 roku świadcząc wysokiej jakości, profesjonalne usługi prawne na najwyższym poziomie. W ofercie rady ze Szczecina można znaleźć poziom między innymi z prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa spadkowego, prawa upadłościowego, prawa naprawczego czy prawa gospodarczego i handlowego.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Giżycko »

  Trud, kompetencja i punktualność to nieodzowne atrybuty świadczonych przez kancelarię posług niezależnie od charakteru powierzonego zlecenia. Poszukujesz usługi adwokaci Giżycko, zajdź koniecznie na witrynę WWW adwokatgizycko. com. Wybory kierowanej w ramach kancelarii aktywności to efektywność przyjmowanych postępowań i ochrona klientów gwarantowane poprzez rygorystyczne podporządkowanie się tajemnicy adwokackiej. Godny poparcia adwokat Giżycko to naturalnie Szewczyk tutaj. W niniejszej kancelarii zostaniesz znakomicie obsłużony. Kancelaria została założona za pomocą adwokata Szewczyka. Jej celem jest oferowanie wysokiej jakości ofert prawnych zarówno dla osób niefirmowych jak i biznesmenów.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Głogów - MJPadwokaci.pl »

  Strona www zawierająca wiadomości o działalności kancelarii adwokackiej działającej w w Głogowie. Na poszczególnych stronach omówione zostały niektóre obszary aktywności zawodowej, takie np. jak: sprawy karne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu nowych technologii, sprawy dotyczące odpowiedzialności kontraktowej czy też sprawy gospodarcze. Na osobnej podstronie opisana została stała obsługa prawna. Dla lepszej przejrzystości danych zamieszczonych na stronie kancelarii adwokackiej MJP Adwokaci, informacje o zakresie wykonywanych usług prawnych zostały ułożone w dwie kategorie. Jedną z nich jest podgrupa: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.

  Data dodania: 19 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Łódź »

  Kancelaria prawna Anny Janickiej traktuje prawo jako promulgowane i rozumowe rozporządzenie ustanowione dla dobra człowieka i dla dobra wspólnego, stanowione przez osobę mającą pieczę nad wspólnotą. Pani adwokat doradza jeśli chodzi o rozwiązanie ważnego związku małżeńskiego przez sąd, gdy wnosi o to mąż czy żona. Rozwód to bardzo stresujące przeżycie dla całej rodziny.

  Oprócz owdowienia lub unieważnienia małżeństwa to najczęstsza przyczyna kończąca małżeństwo. Rozwody mają swoją przyczynę w trwałym rozkładzie małżeństwa. Kancelaria adwokacka zajmuje się też alimentami.
  Pani adwokat jest wpisana na listę adwokatów, którą zatwierdziła Okręgowa Rada Adwokacka. Posiada dyplom jako jedna z 7 tysięcy adwokatów wykonujących swój zawód w Polsce.

  Specjalizacja Pani mecenas to porady prawne a poza tym zajmuje się aktami prawnymi, opracowywaniem projektów, opiniami prawnymi oraz pismami procesowymi. Dodatkowo reprezentuje swoich petentów przed sądami okręgowymi, rejonowymi czy innymi instytucjami. Kancelaria odszkodowawcza ulokowana jest w mieście Łódź, w samym centrum.

  Kancelaria prawna to instytucja udzielająca wsparcia oraz wytwarzającą dokumentację na etapie merytorycznym a także formalnym. Poszkodowani, którzy się zgłaszają do kancelarii mogą liczyć na negocjacje i mediacje oraz doradztwo prawne. Kancelaria prawnicza pełni złożony serwis prawny, w którym zawierają się wszelkie objawy działalności przedsiębiorstw w zakresie finansów, prawa gospodarczego czy też cywilnego.

  Zatrudnieni w łódzkiej kancelarii prawnej mecenasi to rutynowani eksperci. Trafne zrozumienie potrzeb klientów to podstawa sukcesu oraz spełnienia zawodowego.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »