Strony związane z hasłem 'kancelaria adwokacka':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Adwokat Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka Szczecin swoim klientom gwarantuje spełnienie najwyższych standardów etycznych i profesjonalizm wynikający z wieloletniego doświadczenia w branży. Zasadniczą regułą działania kancelarii jest wyjątkowe podejście do każdej zleconej sprawy i dopasowanie do potrzeb poszczególnych klientów. Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Lechman dysponuje swoją główną siedzibę w mieście Szczecin. Dla komfortu klientów z innych rejonów województwa zachodniopomorskiego działa biuro filii kancelarii w mieście Goleniów. Zachęcamy do kontaktu i nawiązania korzystnej współpracy. Wypróbuj naszą ofertę w której znajdziesz usługi adwokackie zawierające wszystkie główne dziedziny prawa a w szczególności sprawy spadkowe Szczecin.

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA, Adwokat Magdalena Nocuń-Lipa, Lublin »

  Kancelaria Adwokacka, Adwokat Magdalena Nocuń-Lipa, Lublin. Doradztwo prawne oraz reprezentacja przed sądami, organami państwa, urzędami oraz innymi instytucjami. Kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Przyjdź po poradę prawną!

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów dr Joanna Paśkiewicz Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie »

  Dobry adwokat w dzisiejszych czasach, to osoba przez klientów często intensywnie poszukiwana, wskutek tego w każdym większym mieście powstaje szereg kancelarii obsadzonych przez doświadczonych i skutecznych w swoim zawodzie adwokatów. Nasi prawnicy, adwokaci, radcy prawni, przygotują dla Pastwa profesjonalne projekty umów, pism procesowych, a także opinie i ekspertyzy prawne. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu i jest ono dla nas bardzo ważne. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług. Telefon kontaktowy 517 191 633. Zapraszamy polecany prawnik rzeszów adwokat rzeszów prawo karne adwokat rzeszów rozwód

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Lublin - Bernau, Mikołajczuk - Porady, Zastępstwo »

  Planujesz wystąpić do sądu ze sprawą o rozwód? Chcesz dochodzić alimentów? Chciałbyś uregulować swoje sprawy majątkowe przed sądem cywilnym? Jesteś w trakcie załatwiania sprawy spadkowej? Potrzebujesz sporządzić pismo procesowe, napisać odwołanie, uzyskać poradę prawną w interesującym Cie temacie? Być może szukasz adwokata, który jako obrońca poprowadzi Twoją sprawę karną przez prokuratorem i w sądzie? Chciałbyś wiedzieć na co należy zwrócić uwagę? Co jest ważne w danej sprawie? Masz wiele pytań, na które chciałbyś uzyskać odpowiedzi, aby lepiej rozumieć w jakim kierunku można poprowadzić daną sprawę? Pierwszy krok za Tobą. Prosimy, zapoznaj się ze wszystkimi i wybierz te, które Twoim zdaniem przydadzą Ci się na drodze do realizacji Twoich celów. Adwokaci Lublin - Adam Bernau, Tomasz Mikołajczuk zapraszają do kontaktu. Kancelaria adwokacka Lublin Prawna. eu dostarcza profesjonalnego wsparcia dla osób, które się do niej zgłoszą. Jeśli potrzebujesz uzyskaj wsparcie przed sądem, aby jeszcze lepiej procesowo zabezpieczyć swoje interesy. Umów się na spotkanie z adwokatem i zobacz jakie masz możliwości postępowania tel. 500-506-506, 505-501-543. Adwokat poświęci Ci swój czas dopasowując również wariant cenowy.

  Data dodania: 23 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Anna Mińska-Orfin »

  Kancelaria Adwokacka z Gdyni prowadzona przez Adwokat Annę Mińską-Orfin. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, spadkowego,gospodarczego, karnego, administracyjnego, pracy, windykacji, itp.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków Łukasz Lewandowski »

  Kancelaria świadczy profesjonalne i wszechstronne usługi prawne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców na terenie Krakowa i całego kraju.

  Kancelaria adwokacka Kraków kontakt.

  W ramach świadczonych usług, kancelaria udziela porad prawnych, reprezentuje przed sądami, organami ścigania, organami administracyjnymi, sporządza opinie prawne, pozwy, wnioski oraz inne pisma. Usługi są świadczone z zakresu różnych dziedzin prawa, m.in.: prawa karnego, cywilnego (spadki, nieruchomości), rodzinnego (rozwody, alimenty, podział majątku wspólnego), pracy, administracyjnego i gospodarczego.

  Kancelaria prawna Kraków usługi.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków »

  Kancelaria Adwokacka Proniewski Przybyłka s.c. Kraków świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów korporacyjnych, indywidualnych oraz klientów sektora publicznego. Zespół Kancelarii (adwokaci, doradca podatkowy, radca prawny, aplikanci adwokaccy, aplikanci radcowscy) posiada szeroką wiedzę z wielu dziedzin prawa, co umożliwia zarówno stałą obsługę firm, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych. Kraków jest siedzibą Kancelarii ale jej biura można znaleźć również w Tychach i Skawinie.Jakość świadczonych przez Kancelarię Adwokackich usług to efekt wysokich kwalifikacji merytorycznych tworzących ją prawników oraz podejścia do klientów. Prawnicy kancelarii to specjaliści z różnych dziedzin prawa, którzy zdobywali doświadczenie świadcząc pomoc prawną zarówno w ramach kancelarii adwokackich, notarialnych i radcowskich jak i jako tzw. in house lawyer w działach prawnych przedsiębiorstw. Dzięki naszym kwalifikacjom Kancelaria adwokacka może świadczyć pomoc prawną w każdej dziedzinie prawa.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Arslex - kancelaria prawna Bydgoszcz »

  Jeśli potrzebujesz porady prawnej a uważasz że adwokat i radca prawny jest za drogi, to odwiedźcie naszą stronę internetową i sprawdź nasze ceny.

  Arslex - Centrum Prawnicze to, kancelaria prawna świadcząca kompleksowe usługi prawne. Działamy na rynku usług prawnych już od 2006 roku. W tym czasie udzieliliśmy skutecznej pomocy prawnej wielu osobom, które tworzą zadowoloną i darzącą nas dużym zaufaniem grupę Klientów.

  Naszym podstawowym celem jest umożliwienie Klientom skorzystania z usług prawnych w korzystnych cenach. Nasze usługi obejmują:
  - porady prawne i analizę spraw,
  - pisanie pism, pozwów, wniosków i umów,
  - pełne prowadzenie spraw.  Nasza kancelaria znajduje się w centrum Bydgoszczy, gdzie w celu uzyskania bezpośredniej usługi prawnej zapraszamy do przedstawienia sprawy prawnikowi.

  Nasi pracownicy to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy uzupełniają się specjalizacją we wszystkich dziedzinach prawa, a w szczególności w prawie spadkowym, rozwodowym, alimentacyjnym, rodzinnym, windykacyjnym, ubezpieczeń społecznych, budowlanym, mieszkaniowym, administracyjnym, karnym i pracy. Zajmujemy się również pełną obsługą firm, wspólnot mieszkaniowych i związków zawodowych.

  Dodatkowo na naszej stronie znajdziesz przydatne infromacje, których celem jest przedstawienie zagadnień prawnych dotyczących obsługi, oraz istotnych terminów i pojęć, które mogą przydać się w Twojej sprawy. Dzięki nim dowiesz się np. czym różnią się od siebie prawnik, adwokat i radca prawny.

  Zanim zaczniesz wyszukiwać w internecie adwokat bydgoszcz, prawnik bydgoszcz czy też radca prawny bydgoszcz, odwiedź naszą stronę i skontaktuj się z naszą kancelarią.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych. Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego. Adwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora. Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata. Zakres usług kancelarii jest dostosowany do aktualnych potrzeb naszych klientów i obejmuje ponadto:

  1.profesjonalne doradztwo prawne dla firm i osób indywidualnych,
  2.bieżącą obsługę działalności gospodarczej,
  3.prowadzenie spraw sądowych w postępowaniu cywilnym i karnym z szczególnym uwzględnieniem spraw karnych gospodarczych,
  4.kompleksową obsługę w zakresie restrukturyzacji i windykacji wierzytelności,
  5.doradztwo w zakresie tworzenia i likwidacji spółek,
  6.prowadzenie spraw o odszkodowania za urządzenia przesyłowe istniejące na nieruchomości,
  7.kompleksową obsługę w zakresie transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomoc prawna w Lublinie - adwokat i radca prawny »

  Lubelskie kancelarie - profesjonalne usługi prawne w Lublinie. Kancelaria adwokacka i radcy prawnego. Oferta dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Pomoc doświadczonych prawników, konkurencyjne zasady wynagradzania, porady prawne przez Internet. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk - Adwokat Beata Nowakowska »

  Wszedłeś na moją wizytówkę, bo poszukujesz adwokata z Gdańska. Jestem adwokatem z Gdańska. Prowadzę tu kancelarię udzielającą wszechstronnej pomocy prawnej. Jako adwokat lubię walczyć i wygrywać. Sala sądowa, to mój żywioł. Klientom oferuję swoją wiedzę fachową i doświadczenie. Jestem lojalna i dyskretna.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Sawiński - Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokata Macieja Sawińskiego. Porady prawne, reprezentacja procesowa. Stała obsługa osób fizycznych i przedsiębiorców. Z mojego doświadczenia wynika, że dla Klienta czas poświęcany przez niego na zajmowanie się problemami prawnymi jest kwestią równie, jeżeli nie bardziej, istotną niż wydane na ten cel pieniądze. Dlatego też moim priorytetem jest maksymalne skrócenie czasu oczekiwania przez Klienta, zarówno na kontakt z adwokatem, jak i na pozytywne zakończenie sprawy. Oferuje szeroki zakres godzin spotkań, w tym także w siedzibie Klienta czy też innym wybranym przez niego miejscu oraz możliwość wideokonferencji i konsultacji telefonicznych. Udzielam również porad prawnych online, na podstawie przesłanych przez Klienta materiałów. O wszystkich pismach wpływających do kancelarii w danej sprawie informuje niezwłocznie Klienta, wysyłając mu ich skany. W wypadku sporów prawnych dążę przede wszystkim do uzyskania satysfakcjonującego dla Klienta rezultatu, bez konieczności kierowania sprawy do sądu. W postępowaniu sądowym z kolei staram się dążyć do jego szybkiego zakończenia, unikając działań, które przyczyniają się do przedłużenia procesu.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Mamy dziś wielką ochotę do zaprezentowania Wam nowej strony internetowej kancelarii Competia, której jedna z siedzib zlokalizowana jest w centrum Krakowa. Informujemy, iż adwokaci oraz radcy prawni, którzy pracują dla tej korporacji posiadają ogromną wiedzę, którą chętnie wykorzystają w celu rozwiązania Twoich problemów z prawem.Mając więc problemy z prawem, z odzyskaniem odszkodowania lub z windykacją należności śmiało sięgnij po ich porady prawne - na pewno Ci one pomogą.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Głogów »

  Informacje o witrynie www kancelarii adwokackiej mającej swoją siedzibę w Głogowie w województwie dolnośląskim. Publikowanie danych o witrynie internetowej kancelarii adwokackiej Adwokat Głogów w katalogach i wyszukiwarkach jest dozwolną posacią|formą| informowania o działalności zawodowej, przewidzianą bezpośrednio w Kodeksie Etyki Adwokackiej, tak samo jak przesyłanie informacji za pomocą elektronicznych środków komunikacji na wyrażone wprost żądanie potencjalnego klienta.

  Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tomasz Perek - Kancelaria Adwokacka »

  Strona Kancelarii Adwokackiej Tomasz Perek w Krakowie. Kancelaria prowadzi stałą obsługę przedsiębiorstw, na bieżąco uczestnicząc przy podejmowaniu decyzji biznesowych na wszelkich szczeblach danej organizacji. Współpracuje z Zarządami Spółek w procesach restrukturyzacyjnych nie koncentrując się wyłącznie na prawnych aspektach danego procesu.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria - Wrocław »

  Adwokat Łukasz Opaliński oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i państwowych jednostek organizacyjnych. Zakres usług i ich rodzaj jest ściśle dopasowany do potrzeb każdego klienta. Kancelaria prawna reprezentuje interesy Klienta przed sądami powszechnymi, organami ścigania, egzekucyjnymi i administracji publicznej, sporządza dokumenty, zapewnia stały kontakt z klientem poprzez pocztę elektroniczną, telefon lub fax. Kancelaria adwokacka świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, gospodarczego, administracyjnego i karnego

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Głogów »

  Strona internetowa kancelarii adwokackiej mającej siedzibę w Głogowie. Na stronie szczegółowo opisane zostały w poszczególnych działach obszary praktyki kancelarii. Wyszczególnione zostały takie działy jak: sprawy spadkowe adwokat Głogów, sprawy karne, sprawy gospodarcze czy też stała obsługa prawna Głogów. Ponadto na stronie zawarte są także dane kontaktowe oraz inne informacje, które mogą okazać się przydatne dla każdego, kto w wyszukiwarce wpisuje hasło: adwokat Głogów.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Ilasz – Twój profesjonalny prawnik USA »

  Prezentujemy Państwu kancelaria adwokacka „Liwiusz Ilasz”. Jest to profesjonalna kancelaria prawnicza, w której mogą Państwo rozwiązań szereg spraw m. in. : odmowa wydania wizy, deportacje USA, rozwody Nowy York, sprawy kryminalne USA, wypadki na budowie Nowy York. Zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług, ponieważ dla nas najważniejsze jest Państwa zadowolenie i satysfakcja. Zapewniamy Państwu komfort i poufność podczas załatwiania wszystkich spraw w naszej kancelarii. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, zawsze dobieramy indywidualne rozwiązania, ponieważ wiemy, że każda sprawa jest odmienna i trzeba ją rozwiązać w nieco inny sposób. Doskonała jakość świadczonych usług zawsze przekłada się na wyniki, dlatego wszystkim polecamy naszą kancelarię Liwiusz Ilasz. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej oficjalnej stronie kancelariailasz. com.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Białystok - Marta Arendt »

  Poszukując odpowiedniej dla siebie kancelarii adwokackiej warto sprawdzić wcześniej jaką dana kancelaria czy dany prawnik posiada opinię wśród klientów. Aby mieć pewność, że nasza sprawa zostanie profesjonalnie poprowadzona należy wybrać dobrego adwokata. Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Arendt posiada duże doświadczenie w sprawach karnych oraz cywilnych a ilość pozytywnych opinii jednoznacznie świadczy o odpowiednim merytorycznym poziomie reprezentowanym przez kancelarię.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Anna Winkszno-Bartnik - Kraków »

  Kancelaria adwokacka Anny Winkszno-Bartnik zlokalizowana jest w Krakowie przy ulicy Ariańskiej 8/8-9. Zajmujemy się działalnością w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego oraz spadkowego, w tym pomocą osobom na stałe mieszkającym poza granicami Polski. Staramy się zapewnić naszym klientom indywidualnym kompleksową pomoc prawną. Porad można u nas zasięgać podczas dyżurów w poniedziałki i środy w godzinach od 15. 00 do 17. 00 lub po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »