Strony związane z hasłem 'grecji':

 • Kreta - Wiadomości i porady - serwis poświęcony wyspie - Holidayexperts »

  W serwisie znajdziesz aktualności i najnowsze wiadomości związane z grecką wyspą Kreta. Strona prezentuje również opisy, zdjęcia i filmy z najciekawszych miejsc jakie warto zwiedzić na tej wyspie. Wśród opisanych atrakcji znajdują się takie miejsca jak: Knossos, Kritsa, Heraklion, Lasithi, jaskinia Dikte, Falasarna, Elafonissi. Interesujące i praktyczne porady ułatwiają zaplanować urlop. Wśród tematów poruszanych w serwisie znajdziesz np. informacje o tym jak wypożyczyć samochód na Krecie, czy też jak rozumieć system oceny greckich hoteli. Technologia RSS oraz indywidualna strona na Facebook'u pozwala na bieżąco śledzić aktualności pojawiające się na stronie. Holidayexperts

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport Kreta »

  Nasza firma Banex specjalizuje się w usługach transportowych już od 1993 roku. Głównym elementem naszej oferty jest transport pomiędzy Polską a Grecją, w tym też na Kretę i Cypr - http://www.transportgrecja.pl/oferta.php. Przewozimy profesjonalnie towary, kładziemy duży nacisk na szybkość i bezpieczeństwo usług. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi podwykonawcami. W efekcie gwarantujemy naszym klientom sprawnie realizowany transport ciężarowy zgodnie z ich wymaganiami. Sprawdź już teraz szczegóły i wyślij zapytanie ofertowe online!

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.banextransport.pl »

  Banex International Transport to firma zajmująca się międzynarodowym transportem towarów z Polski do krajów południowej Europy. Zapewnia ona fachową obsługę swoim klientom, dostarczając towary na linii Polska – Grecja, Cypr, Kreta. Banex to przeszło dwadzieścia lat doświadczenia w zakresie transportu międzynarodowego. Firma zapewnia obsługę całościową, w zachęcających cenach, opierającą się na współpracy z zaufanymi kontrahentami i bezpieczną. Zapraszamy po więcej informacji o Banex na stronę internetową firmy.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »