Strony związane z hasłem 'granulat suchego lodu':

 • Granulatory do produkcji suchego lodu »

  Sklep internatowy realizuje sprzedaż maszyn do produkcji suchego lodu oraz urządzeń do czyszczenia. Nowoczesne granulatory suchego lodu firmy Asco produkowane są z nowoczesnych komponentów, zapewniając w ten sposób ich bezawaryjność oraz ciągłość produkcyjną. W zależności od zakupionego modelu granulatory suchego lodu mogą produkować zestalony dwutlenek węgla w granulacie o różnej średnicy lub w blokach i plastrach. Produkcja suchego lodu z wykorzystaniem maszyn firmy Asco odbywa się automatycznie poprzez ściskanie i rozprężania ciekłego dwutlenku węgla. Temperatura suchego lodu wynosi -78, 5°C dlatego rewelacyjnie sprawdza się w chłodnictwie oraz przemyśle przetwórczym. W zależności od modelu, maszyny do produkcji suchego lodu mogą zaspokoić potrzeby rynku na dużym obszarze. Firma Asco gwarantuje pełen serwis maszyn oraz dodatkowe oprzyrządowanie. Posiadamy również w sprzedaży maszyny do czyszczenia suchym lodem. Czyszczenie suchym lodem odbywa się przy pomocy granulatu suchego lodu fi 3 mm, który to granulat jesteśmy w stanie dostarczać do firm usługowych. Dostawa suchego lodu realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub w przypadku większych zamówień, własnym transportem. Dostępne urządzenia do czyszczenia suchym lodem:

  - Combi Pro najpotężniejszy system firmy Asco pozwalający na użycie podczas czyszczenia dodatkowego materiału do piaskowania w strumieniu suchego lodu.
  - ASCO Nanojet została specjalnie opracowana dla przemysłu tworzyw sztucznych.
  - ASCOJET 1208 to bardzo wydajna maszyna do czyszczenia suchym lodem. Jest bardzo łatwa w użyciu i zalecana do zastosowania w przemyśle.
  - ASCOJET 1701 dzięki wydajnemu systemowi z jednym wężem stanowi idealne połączenie wysokiej wydajności i łatwej obsługi.
  - Combi Blaster 1708 oferuje najlepszą kombinację delikatnego czyszczenia suchym lodem oraz dodatkowy efekt ścierny poprzez zastosowanie starannie dobranego dodatku ściernego.

  Data dodania: 04 08 2022 · szczegóły wpisu »
 • Suchy lód »

  Suchy lód jest stosowany o wielu lat zarówno w przemyśle przetwórczym, jak i transporcie produktów spożywczych w suchym lodzie. Strefa suchego lodu dostarcza zestalony dwutlenek węgla w firmie: granulatu, bloków lub plastrów jednakowo do odbiorców indywidualnych oraz firm. Za pośrednictwem e-sklepu można u nas zamówić gotowy zestaw suchego lodu o zawartości: 4 kg, 7 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg oraz 25 kg suchego lodu. Dostarczamy również większe ilości suchego lodu w kontenerach zawierających od 250 do 500 kg suchego lodu. Dostawa suchego lodu do firm realizowana jest przez firmę transportu krajowego.
  Suchy lód wykorzystywany jest przez firmy farmaceutyczne i branżę medyczną. Transport leków, szczepionek lub materiału genetycznego wykonywany jest w stanie zamrożonym, lub schłodzonym dzięki właściwościom suchego lodu.
  Granulat suchego lodu wykorzystywany jest w przemyśle, transporcie oraz do tworzenia efektów specjalnych na dużych i małych imprezach.
  Zaopatrujemy również branżę eventową, wesela oraz imprezy masowe. Suchy lód na wesele dostarczany jest kurierem w 24 h. Granulat można wykorzystać do wytwornicy ciężkiego dymu, drinków i deserów. Dymiące drinki z suchym lodem lub piramida kieliszków szampana to atrakcja weselna dostępna dla każdego.

  Granulat fi 16 mm wykorzystywany jest do tworzenia efektów specjalnych. Suchy lód dodany do wytwornicy długo wytwarza ciężki dym. Taniec w obłokach Młodej Pary jest niesamowitym wydarzeniem, dlatego jest on spotykany na większości wesel. Suchy lód sprawdza się również na zajęciach dydaktycznych lub podczas zabawy z dziećmi. Sublimacja suchego lodu wykorzystywana jest podczas kręcenia filmów, teatrze lub na koncertach. Wszędzie tam, gdzie są potrzebne efekty specjalne.

  Data dodania: 26 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • Sklep suchego lodu »

  Strefa suchego lodu prowadzi sprzedaż suchego lodu w blokach, płatach oraz granulacie. Dysponujemy granulatem suchego lodu, który dostarczany jest poprzez firmy kurierskie. Dla klientów indywidualnych posiadamy zestawy suchego lodu o zawartości: 4 kg, 7 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg oraz 30 kilogramów granulatu. Zestawy suchego lodu zawierają doskonale opakowania styrobox, które zabezpieczają suchy lód przed sublimacją. Suchy lód posiada temperaturę -78, 5°C dlatego też nie da się uniknąć sublimacji, a jedynie można ograniczyć straty podczas transportu. 4 kg suchego lodu jest najczęściej kupowanym zestawem na urodziny lub urodziny. W zależności od ilości gości oraz wykorzystania suchego lodu na imprezie proponujemy większy zestaw zawierający 7 kg suchego lodu. Większe zestawy zawierające 15 kg suchego lodu, zamawiane są przez firmy cateringowe lub przez organizatorów wesel, lub imprez masowych. Realizujemy również dostawy suchego lodu w sobotę. Dla mieszkańców Warszawy dysponujemy doskonałą ofertą z dostawą tego samego dnia 4 kg suchego lodu. Zestawy dla mieszkańców Warszawy pakowane oraz dostarczane są tego samego dnia. Większe zestawy wysyłkowe zawierające 30 kg suchego lodu, dostarczane są do firm poprzez firmy kurierskie lub transportem własnym.
  Posiadamy również w ofercie specjalistyczne opakowania do transportu w suchym lodzie, kontrolowanej temperaturze. Opakowania doskonale sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. Dla firm transportowych posiadamy granulat suchego lodu fi 16 mm, który jest najczęściej wykorzystywany podczas transportu. Dysponujemy w bogatej ofercie e-sklepu rejestratorami temperatury, które są zamawiane przez firmy transportowe i kurierskie. Rejestratory temperatury są w ciągłej sprzedaży. Dostarczamy również suchy lód do firm w całym kraju, które zajmują się produkcją, cateringiem lub transportem Granulat suchego lodu fi 16 mm posiadamy w ciągłej sprzedaży. Suchy lód dla mieszkańców Łodzi dostarczany jest kurierem.

  Data dodania: 03 08 2022 · szczegóły wpisu »