Strony związane z hasłem 'gospodarka':

 • Bońkowski Consulting – dotacje finansowe na najwyższym poziomie »

  Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą firmy Bońkowski Consulting. Firma koncentruje się na pomocy różnego typu organizacjom w realizacji ich projektów oraz rozwijaniu ich przedsiębiorstw. Organizujemy dotacje z Urzędu Pracy i dotacje unijne. Zapewniamy dotacje dla Obszarów Wiejskich i dotacje dla Organizacji Pozarządowych. Realizujemy projekty takie jak: Program Innowacyjna Gospodarka oraz Program Infrastruktura i Środowisko, które dają możliwość pełnego rozwoju mniejszych i średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszej dla Państwa oferty. Gwarantujemy nasze pełne zaangażowanie i Państwa satysfakcję z naszych usług. Więcej informacji na nasz temat dowiedzą się Państwo na stronie bonkowski-consulting. pl. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości z Polski i Świata - Stefczyk.info »

  Stefczyk. info to serwis informacyjny, w którym na bieżąco aktualizowane są informacje z Polski i ze świata. Znajdziesz tu najnowsze wiadomości polityczne, gospodarcze oraz kulturalne. Nie zabraknie również wywiadów z ciekawymi politykami, celebrytami oraz artystami, a także relacji z ważnych wydarzeń publicznych. Odwiedź nasz serwis i bądź w stałym kontakcie z najświeższymi informacjami oraz wydarzeniami na całym świecie.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ranking firm »

  Jeśli wyszukujesz informacji o najbogatszych naszych polskich działalnościach gospodarczych, to portal Internetowy Rynkometr to doskonałe miejsce gdzie uzyskasz całą masę niezbędnych danych na temat przedsiębiorstw publicznych i niepublicznych oraz instytucji. Dostęp do informacji jest za friko. Wszystkie przedstawione zakłady pracy, a jest ich razem 12 297 najbogatszych przedsiębiorstw, rozdzielone są według podziału na zdeklarowane przeważające PKD. Taka prezentacja umożliwia w sposób szybki znalezienie działalności gospodarczych z interesującej nas części gospodarki. Rankingi największych firm przedstawione w serwisie Rynkometr. pl to doskonałe miejsce na zapoznanie się z strukturą najbogatszych firm w tej części gospodarki, trendów i kierunków w których zmierzają poszczególne gałęzie krajowej gospodarki. Na portalu przedstawiono oprócz przejrzystych informacji tekstowych bardzo częste barwne wykresiki i tabelki i porównania niezbędnych informacji.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dla małych firm programy »

  Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i wybierz nas. Humansoft - programy księgowe, oprogramowanie dla firm. Programy dla małych firm - program do rozliczania produkcji, program magazynowy, systemy erp, business intelligence i qlikview. Profesjonalne oprogramowanie dla firm. W ofercie systemy wspierające prace wielu działów - sprzedaż, zaopatrzenie, kadry i płace, fakturowanie, programy księgowe, gospodarka magazynowa. Kliknij i Sprawdź co polecamy, serdecznie zapraszamy po system erp, programy magazynowe oraz oprogramowanie dla firm. Serdecznie zapraszamy dalej - Twój wybór to nasza ciekawa oferta, zobacz więcej na stronie. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i wybierz nas. Humansoft - programy księgowe, oprogramowanie dla firm. Programy dla małych firm - program do rozliczania produkcji, program magazynowy, systemy erp, business intelligence i qlikview. Profesjonalne oprogramowanie dla firm. W ofercie systemy wspierające prace wielu działów - sprzedaż, zaopatrzenie, kadry i płace, fakturowanie, programy księgowe, gospodarka magazynowa. Kliknij i Sprawdź co polecamy, serdecznie zapraszamy po system erp, programy magazynowe oraz oprogramowanie dla firm. Serdecznie zapraszamy dalej - Twój wybór to nasza ciekawa oferta, zobacz więcej na stronie. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i wybierz nas. Humansoft - programy księgowe, oprogramowanie dla firm. Programy dla małych firm - program do rozliczania produkcji, program magazynowy, systemy erp, business intelligence i qlikview. Profesjonalne oprogramowanie dla firm. W ofercie systemy wspierające prace wielu działów - sprzedaż, zaopatrzenie, kadry i płace, fakturowanie, programy księgowe, gospodarka magazynowa. Kliknij i Sprawdź co polecamy, serdecznie zapraszamy po system erp, programy magazynowe oraz oprogramowanie dla firm. Serdecznie zapraszamy dalej - Twój wybór to nasza ciekawa oferta, zobacz więcej na stronie.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • polindustry.pl »

  Portal Polindustry. pl to blog specjalizujący się w tematyce polskiego przemysłu, szczególnie tego grzewczego i energetycznego. Znajdziesz tu m. in. informacje odnośnie rodzajów paliw gazowych, kurtyn grzewczych oraz klimatyzacji. Wiedza i doświadczenie naszych blogerów pozwoli Ci pozyskiwać sprawdzone i rzetelne informacje, tak byś był na bieżąco w tematyce polskiego przemysłu. Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszych wpisów oraz do kontaktowania się z nami. Zależy nam na jakości prowadzonego bloga.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ginger.net.pl - program dla restauracji »

  Z pomocą systemu Ginger każdy właściciel nawet najmniejszego lokalu gastronomicznego będzie mógł spać spokojnie. System Ginger pozwala wyeliminować nierentowne potrawy z menu restauracji, a co za tym idzie pomóc w planowaniu rentowności całej restauracji, aby nareszcie mogła funkcjonować z widocznym zyskiem.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • portal.sushiforum.pl »

  Jeżeli szukasz rzetelnego źródła informacji odnośnie wydarzeń, jakie aktualnie odbywają się na świecie, koniecznie zapoznaj się z portal. sushiforum. pl. Uzyskasz tam m. n. informacje odnośnie polityki, gospodarki, biznesu, finansów i kultury. Autorami strony są młodzi i dynamiczni ludzie, którzy przed publikacją każdego wpisu popoddają go analizie, tak aby mieć pewność, ze przekazywane informacje są jak najbardziej prawdziwe. Zapraszamy do odwiedzania strony i dzielenia się swoimi opiniami z autorami.

  Data dodania: 15 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona środowiska, opłaty środowiskowe, pozwolenia, odpady »

  BDG HOSSA oferuje usługi w zakresie przygotowania opracowań tj. [*]Programu Gospodarki Odpadami, [*]wniosków o wydanie pozwoleń/decyzji na wytwarzanie odpadów i zezwoleń na gospodarowanie odpadami (odzysk, zbieranie, transport), [*]wniosków o wydanie pozwoleń na wprowadzanie pyłów i gazów do powietrza, [*]operatów wodno–prawnych, [*]raportów o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko, [*]wniosków o wpis do rejestru GIOŚ dla wprowadzających do obrotu sprzęt elektryczny i elektroniczny, zbierających i prowadzących zakłady przetwarzania ZSEiE, [*]zgłoszeń do Urzędu Marszałkowskiego faktu wprowadzania na rynek opakowań i produktów w opakowaniach. Opracowujemy dokumentację sprawozdawczą z zakresu ochrony środowiska: [*]sprawozdania o zakresie korzystania ze środowiska, [*]zbiorcze zestawienia o odpadach, [*]sprawozdania o wysokości opłaty produktowej z tytułu wprowadzanych opakowań i dla ZSEiE.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tereny małopolska »

  Miasto Tarnów wraz z ościennymi Gminami miedzy innymi: Wojnicz, Tarnów to bardzo atrakcyjne tereny dla prowadzenia przeróżnych inwestycji. Na przełomie ostatnich lat zapoczątkowano mnóstwo inicjatyw i wspólnych działań by wzmocnić potencjalne możliwości całej aglomeracji tarnowskiej. Potężny nacisk położono na kampanię informacyjną w tym obszarze. Między innymi w tym celu powstała strona internetowa o aglomeracji tarnowskiej investintarnow. pl, która zwiera wszelkie wartościowe wiadomości na temat: inicjowanych przedsięwzięć proinwestycyjnych jak też całe mnóstwo innych bardzo interesujących wiadomości dla przyszłych inwestorów. Na witrynie investintarnow. pl opisane są dokładnie wszystkie możliwości inwestycyjne, jednocześnie z fotografiami i mapami topograficznymi, co daje wyraźny obraz możliwości proponowanego gruntu. Oprócz tego na witrynie zamieszczonych jest też wiele różnorakich wiadomości na temat miasta Tarnowa i samej genezy powstania aglomeracji tarnowskiej. Każdy inwestor, który będzie chciał zapoczątkować działania inwestycyjne na terenie aglomeracji tarnowskiej może liczyć na pomoc opiekuna, który zadba o odpowiedni dobór terenu i przygotuje szybką ścieżkę administracyjną. Wiadomości zawarte na witrynie investintarnow. pl dają potencjalnym inwestorom możliwość wyboru super lokalizacji planowanych przedsięwzięć, które przysporzą korzyści dla nich samych i pobliskich społeczności. Zapraszamy do zapoznania się naszą propozycją.

  Data dodania: 07 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • proekorecykling.pl »

  PROEKO RECYKLING Sp. z o. o. oferuje współpracę firmom poszukującym terminowych i fachowych usług związanych z gospodarowaniem odpadami. Przedsiębiorstwo zajmuje się odpadami komunalnymi, w tym wielkogabarytowymi, odpadami przemysłowymi, związanymi z branżą budowlano-remontową oraz odpadami trudnymi w zagospodarowaniu.

  Data dodania: 07 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarowanie odpadami »

  Obecny rozwój technologiczny w każdej sferze życia sprawił, iż znacznie zwiększyła się konsumpcja, a także wytwarzanie odpadów komunalnych. Taka sytuacja doprowadziła do szukania rozwiązań by zagospodarować odpady w źródła energii. Pozyskanie nowych źródeł energii z przerobienia odpadów to obecnie główne cele w wielu projektach. Profesjonalną pomoc w takowym obszarze realizuje firma Investeko S. A. ze Świętochłowic, która zajmuje się wielowymiarowym doradztwem w zakresie realizacji inwestycji związanych z termicznym przekształceniem śmieci. Firma realizuje całościowe usługi począwszy od wstępnego projektu, aż po jego ukończenie. Kontrahent składający zlecenie firmie Investeko ma pewność, że otrzyma usługę najlepszej jakości, która uwzględni rygorystyczne akty prawne w dziedzinie gospodarki odpadami. Investeko S. A. daje specjalistyczne wsparcie na różnorakich płaszczyznach miedzy innymi: przedmiar robót, montaż finansowy inwestycji i inne. Wszystkie informacje na temat oferty firmy Investeko S. A. zamieszczone są na stronie internetowej investeko. pl.

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »