Strony związane z hasłem 'Ginekolog':

1 · 2 · następna strona »
 • Ginekolog Warszawa »

  Badania profilaktyczne raka szyjki macicy, jajnika, trzonu macicy i piersi, profilaktyka zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego, porady przy antykoncepcji, diagnostyka niepłodności, hormonalna terapia zastępcza i wiele, wiele innych – te wszystkie badania możesz wykonać w sprawdzonej i profesjonalnej poradni ginekologicznej. Wiele kobiet myśli, że dobry i zaufany ginekolog to dzisiaj skarb. Tak naprawdę jednak znalezienie dobrego fachowca wcale nie jest trudne. Dzisiaj pracuje niejeden dobry ginekolog, u którego wizyta wcale nie oznacza stresu i strachu.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Bielsko »

  Centrum Medyczne Danea w Wapienicy zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług medycznych. Jesteśmy placówką, w której mogą Państwo skorzystać zarówno z konsultacji lekarskich jak i porad profesorskich. U nas znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę lekarską z zakresu neurologii, stomatologii, hematologii, urologii oraz kardiologii. Nie muszą Państwo szukać lekarzy w różnych placówkach. U nas można wykonać wszystkie badania i zasięgną porady lekarskiej z każdej dziedziny. Zapraszamy na wizytę.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • GINEKOLOG ANNA BARBARA KLUZ-KOWAL cytologia białystok »

  Gabinet ginekologiczny doktor Anny Kluz-Kowal świadczy usługi w obrębie ginekologii kobiet i dziewczynek. Zajmuje się leczeniem chorób wirusowych i bakteryjnych. Przeprowadza leczenie nadżerki i różnorodnego rodzaju zabiegów ginekologicznych. Proponuje pełny zakres usług w tym: badania ginekologiczne, USG piersi, cytologia, mammografia, a także badania położnicze i profilaktyczne. Funkcjonuje na rynku od wielu lat dzięki czemu może zaproponować swoim pacjentkom pełny zakres usług i fachową pomoc. Gabinet jest otwarty cztery dni w tygodniu, a na wizytę można się umówić telefonicznie. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SP. Z O.O. pulmonolog gdynia »

  Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w Sopocie już od z okładem czterdziestu lat. W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku jednostka funkcjonowała pod nazwą Lekarskiej Spółdzielni Medycyny Pracy. Dzień dzisiejszy specjaliści są bogatsi o całe dekady doświadczeń oraz odkrycia nauki i techniki, co w dużej mierze ułatwia im realizację celu, jakim jest niesienie pomocy cierpiącym. Medycyna Specjalistyczna zrzesza lekarzy najróżniejszych dyscyplin. Można skorzystać tu zarówno z usług stomatologa, jak też lekarzy chorób układu oddechowego, okulisty oraz wielu innych. Szczegółowe informacje o zakresie świadczonych usług znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPÓŁKA LEKARSKA Spółka z o.o. wenerolog warszawa »

  Przychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. działa w Warszawie i spełnia wszelkie standardy wymagane przez UE. Zaistniała w 1991 roku i do dzisiaj podstawowym zadaniem personelu Spółki jest obsługa medyczna pacjentów niezależnie od ich wieku. Zasięg usług Spółki obejmuje diagnostykę i analizy lekarskie, kardiologię, laryngologię, neurologię, pulmonologię, okulistykę, urologię, ginekologię, psychiatrię, jak również wiele innych. Przeprowadza diagnozy i analizy, a także oferuje wizyty w poradni internistycznej, zdrowia psychicznego, chorób zakaźnych i tropikalnych oraz pracowni mykologicznej. Spółka Lekarska prowadzi internetową i telefoniczną rezerwację wizyt. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MEDIS Medycyna pracy katowice »

  MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy zawiera się w Katowicach w pobliżu ulicy Szeptyckiego 1, gdzie podejmuje pacjentów w godzinach porannych i poobiednich w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. W ośrodku MEDIS działa Poradnia lekarza rodzinnego, Poradnia ginekologiczno-położnicza, Poradnia dermatologiczna, Poradnia pulmonologiczna, Poradnia okulistyczna w ramach ubezpieczenia zdrowotnego refundowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Zaświadczamy badania prywatne i refundowane. Medycy fachowcy przyjmują pacjentów jedynie w umówionych przedtem porach. Zapisów do lekarza ośrodka MEDIS można uskutecznić na stronie WWW albo przez aparat telefoniczny.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika dr Jagielskiej - obkurczanie pochwy »

  Dermatochirurgia, ginekologia estetyczna, medycyna estetyczna i kosmetologia to główne zakresy działalności Kliniki Sthetic z Warszawy. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia wyjątkowego miejsca powstałego z pasji dr Aleksandry Jagielskiej - międzynarodowego eksperta, wykładowcy i lekarza medycyny estetycznej. Wraz z starannie dobraną, doświadczoną i wykształconą kadrą pracowników oferuje Klinikę, w której można skorzystać z konsultacji i zabiegów lekarzy, takich jak: ginekolog, onkolog, chirurg plastyczny itp. Wykonywane są zabiegi nowoczesnym urządzeniem Mona Lisa Touch i inne - blefaroplastyka (laserowa plastyka powiek), skleroterapia (usuwanie żylaków) czy innowacyjne leczenie blizn pooperacyjnych, potrądzikowych itp. Klinika Sthetic nastawiona jest na zapewnienie klientom wysokiego poziomu bezpieczeństwa i komfortu podczas korzystania z przygotowanych usług.

  Data dodania: 27 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.tommed.waw.pl »

  Szukasz bez rezultatów wartego zarekomendowania gabinetu lekarskiego, w jakim przyjmują lekarze najróżniejszych specjalności? Jeżeli interesują Cię takie podmioty na terenie Warszawy, postanów o sprawdzeniu naszej oferty – ginekolog warszawa. Na wspomnianej witrynie internetowej zamieściliśmy wiele ważnych informacji na temat prowadzonej przez nas działalności oraz specjalności pracujących dla nas lekarzy. Obowiązkowo dokładnie je zanalizuj, a następnie zdecyduj się na umówienie się na wizytę. Możesz także skorzystać z wizyty domowej czy weekendowej. Dane kontaktowe jak i instrukcje dotarcia do naszego gabinetu publikujemy w serwisie. Zapewniamy, że swego wyboru nie będziesz żałował, a korzystanie z naszej oferty zarekomendujesz swoim bliskim.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog w Bydgoszczy »

  Klinika Zdrówko to nowoczesna placówka, która zajmuje się położnictwem, ginekologią oraz profesjonalnym leczeniem niepłodności. Ośrodek oferuje kompleksową diagnostykę, pełen zakres badań i zabiegów, w tym zapłodnienie metodą in vitro. W przychodni wykonywane są także usługi mammograficzne i badania USG 4D. Klinika zapewnia swoim pacjentom bardzo dobre warunki oraz opiekę wykwalifikowanych lekarzy. Obiekt położony jest w Niemczu koło Bydgoszczy.

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szczyrk »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Interoko" oferuje usługi zdrowotne w dużym zasięgu. W naszej placówce mogą Państwo skorzystać ze profesjonalnych porad ortopedy, kardiologa, chirurga, okulisty, ginekologa. Konsultacje odbywają się odpłatnie, lub poprzez Narodowy Fundusz Zdrowia. Ponadto umożliwiamy realizowanie badania EKG, USG stawów biodrowych dzieci, standardowego USG. Ponadto dzięki laboratorium analitycznemu możemy szybko wykonać szereg badań bez skierowania. Zadbaj o swoje zdrowie!

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gemini Sp. z o.o. NZOZ usg piersi kraków »

  W regionie województwa małopolskiego znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gemini. Troszczymy się o zdrowie każdego Pacjenta od 10 lat. W naszym Centrum dostaniecie Państwo specjalistyczne porady lekarzy występujących w dziedzinach: ginekologia i położnictwo, choroby piersi lub leczenie niepłodności. Ponadto w Gemini Pacjenci mają dostęp do badań realizowanych metodą elastrografii dynamicznej. Oferujemy także szeroki zakres badań laboratoryjnych, genetycznych oraz badania cytologiczne. Pełen profil usług wspólnie z danymi kontaktowymi Zakładu znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ginekologiczny Pruszków »

  Zapraszam zainteresowanych na witrynę www poświęconą sprawowanej przez moja osobę praktyce lekarskiej. Odnajdziecie na niej wiele pożytecznych wiadomości dotyczących ginekologii. Od dawna interesuję się ginekologią. To nie jedynie zawód, chcę pomagać pacjentom posiadając z tego wielką przyjemność. W mojej karierze medycznej pracowałam w kilku placówkach. Doświadczenie które zgromadziłam do chwili obecnej daje mi możliwość w sposób profesjonalny sprawować moją pracę oraz posiadać gabinet ginekologiczny. Pacjentów potrzebujących pomocy w Michałowicach, a także okolicznych miejscowościach zachęcam do kontaktu. Proponuję dodatkowo wejść na witrynę www na której odszukają Państwo masę ciekawych wiadomości z zakresu ginekologii. Z pewnością objaśnią one wiele niepewności czy też dadzą odpowiedź na nurtujące pytania.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • ZiębaClinic Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej »

  Wszystkie proponowane terapie w Zięba Clinic opierają się na kompleksowej diagnostyce, potrzebach i oczekiwaniach pacjentów. Na pierwszym miejscu zawsze stawiane jest jego dobro i prywatność. Zespół specjalistów i pracowników dba o wysoki komfort i dobre samopoczucie podczas wszystkich wizyt. Oferta Zięba Clinic obejmuje leczenie niepłodności, opiekę i leczenie ginekologiczne, położnicze, a także leczenie endokrynologiczne. W zespole są także specjaliści którzy zajmują się dermatologią, dietetyką, medycyną estetyczną i kosmetyką.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia onkologiczna - Warszawa »

  Ober Clinic oferuje wszechstronne usługi z zakresu badań diagnostycznych i leczenia wielu schorzeń. Wśród wielu specjalistów, przyjmujących pacjentów w przychodni, znajduje się chirurg naczyniowy. Poradnia oferuje jego usługi w ramach oferty kliniki i pozwala na zabiegi z wykorzystaniem mało inwazyjnych metod leczenia. Podobnie szybką pomoc pacjentom oferuje chirurgia onkologiczna - w tym zakresie oferuje specjalistyczną pomoc także w ramach chirurgii jednego dnia. Oferta prywatnej kliniki Ober Clinic obejmuje również wizyty lekarskie u wielu innych specjalistów, przyjmujących również w ramach umowy podpisanej z NFZ. Urolog oraz proktolog to dwie specjalizacje, przyjmujące pacjentów w ramach leczenia ambulatoryjnego w klinice.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog Katowice »

  Skorzystaj z oferty naszego portalu Halo Doktorze. Jest to portal dla wszystkich pacjentów, ale również dla lekarzy, którzy chcą zareklamować swoją działalność. Znajdzie się tu laryngolog i onkolog. Ponadto możesz liczyć na takich lekarzy jak stomatolog czy pediatra. Zapewniamy, że nie zawiedziesz się.

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.lekarz.com.pl lekarz ginekolog Żary »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Specjalistycznej Poradni Położniczej doktora Marka Blitka, która znajduje się w Żarach. Specjalizujemy się w usługach z zakresu ginekologii i położnictwa a także prowadzeniu Sali Porodów Fizjologicznych, w której rodząca w komfortowych warunkach decyduje o przebiegu porodu. W naszej placówce znajduje się też Sala Operacyjna a także gabinet mikrochirurgii oka i gabinet chirurgii laparoskopowej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 01 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia DuoMedic »

  Przychodnia DuoMedic z Dąbrowy Górniczej oferuje podstawową opiekę zdrowotną, przychodnię zdrowia psychicznego, gdzie czeka na państwa psycholog i psychoterapeuta oraz usługi innych specjalistów: endokrynolog, laryngolog, ortopeda, ginekolog oraz chirurg piersi, który wykonać może usg piersi.
  Pracuje u nas ponad 15 lekarzy następujących specjalności: psycholog, psychoterapeuta, ginekolog, ortopeda, laryngolog, endokrynolog i chirurg piersi, który przez wykonanie badania usg zdiagnozuje guza piersi. Nasi lekarze i psychoterapeuci służą specjalistyczną pomocą oraz ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
  Zapraszamy do naszej przychodni pacjentów z Dąbrowy Górniczej i miast ościennych.

  Przychodnia DuoMedic
  Dąbrowa Górnicza ul. Gustawa Morcinka 31 /obok McDonalda/

  Data dodania: 10 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Damiana, https://damian.pl »

  Centrum Medyczne Damiana jest kliniką z ponad 20-letnim doświadczeniem w opiece nad pacjentem oraz posiada renomę na rynku prywatnych usług medycznych. To oferta najlepszej opieki medycznej. Doświadczony lekarz to oferta kompleksowego podejścia do zdrowia. W Klinice Damiana przeprowadzisz badania i masz do dyspozycji internistę, okulistę, ginekologa oraz pediatrę. Wykonasz tu także nowoczesne badanie rtg. Współczesne osiągnięcia medycyny pomogą Ci na długo utrzymać swoje zdrowie w znakomitej kondycji.

  Data dodania: 30 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Pruszków - dr-radkiewicz.pl »

  Jeśli interesuje Cię lekarz ginekolog, moja pomoc jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Zastanawiasz się nad tym, z czego to wynika? W takiej sytuacji nie ma się nad czym zastanawiać — jestem osobą, która niejednokrotnie udowodniła swoją wiedzę.
  Jeżeli zależy Ci na konkretach, jedyne słuszne wyjście to zapoznanie się (jak najszybsze) ze stroną dr-radkiewicz. pl.

  Data dodania: 16 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Spesmed Pruszków - tomasz-jakubiak.pl »

  Gabinet ginekologiczny w Pruszkowie prowadzi dr Tomasz Jakubiak, specjalista ginekolog i położnik, ordynator Oddziału Ginekologii i Położnictwa w tamtejszym szpitalu. Oferuje badania ginekologiczne i położnicze, cytologiczne, USG oraz testy prenatalne. Wykonuje badania laboratoryjne i zabiegi ginekologiczne. Gabinet jest profesjonalnie wyposażony m. in. w ultrasonograf i aparat do krioterapii.

  Data dodania: 27 02 2021 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »