Strony związane z hasłem 'działka':

 • Biuro Obrotu Nieruchomościami CARDOM z Kędzierzyna-Koźla »

  CARDOM - Biuro Obrotu Nieruchomościami - Kędzierzyn-Koźle - oferty sprzedaży nieruchomości- mieszkania, domy, lokale, działki, obiekty. Współpracujemy z wieloma bankami, notariuszami oraz spółdzielniami mieszkaniowymi, co pozwala nam załatwiać większość spraw związanych z zakupem i sprzedażą za klienta - przyjdź i sprawdź.
  Sprawdź mieszkania w ofercie.
  Sprawdź domy w ofercie.
  Sprawdź działki w ofercie.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedam działkę pod Krakowem »

  Działka w Lanckoronie położona w malowniczej okolicy. Dojazd z Krakowa do działki ok 20 minut drogą na Wadowice. Doskonałe położenie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych - spokój i bezpieczeństwo. Nieopodal znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum, a także sklepy i bank. Nieruchomość ma charakter budowlany i przylega do drogi gminnej, co ułatwia załatwienie wszelkich czynności związanych z budową i dokumentacją budowlaną. Wydane warunki przyłączeniowe - gaz, prąd. Cena do uzgodnienia telefonicznego - kontakt Łukasz 606 196 959

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wysokińska Nieruchomości Szczecin | Dom, mieszkanie, lokal, działka | Wynajem »

  Wysokińska Nieruchomości jest biurem nieruchomości oferującym mieszkania, domy, lokale, obiekty i działki na terenie Szczecina i okolic. Nasze biuro nieruchomości istnieje już od 2005 roku. Należymy do SWO – systemu wymiany ofert zrzeszającego więcej jak 70 licencjonowanych agencji nieruchomości, czego efektem jest blisko 10000 ofert dla naszych klientów. Oferujemy lokale o zróżnicowanym metrażu i standardzie by trafić w gusta każdego z naszych klientów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www. wysokinska. pl i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • WYCENIX | Wycena nieruchomości, Rzeczoznawca majątkowy - Łódź, Pabianice, Zgierz »

  Biuro wycen nieruchomości WYCENIX ofertuje Państwu wykonanie fachowych wycen nieruchomości w atrakcyjnych cenach, w krótkich terminach.

  Biuro wykonuje wyceny nieruchomości dla celów bankowych, sądowych, urzędowych, ubezpieczeniowych, rozliczeniowych, księgowych, informacyjnych. Biuro wykonuje również wyceny dla celów zleconych przez Państwa.

  Biuro dokonuje wycen nieruchomości: lokali, mieszkań, budynków, domów, zabudowanych, jednorodzinnych, wielorodzinnych, niezabudowanych, działek, gruntów, w formie operatów szacunkowych.

  Biuro skutecznie doradza przy obniżaniu opłaty za użytkowanie wieczyste, opłaty adiacenckiej, renty planistycznej, a także przy zwiększaniu wysokości odszkodowania za nieruchomości.

  WYCENIX działa na terenie województwa łódzkiego: Łódź, Zgierz, Ozorków, Głowno, Brzeziny, Pabianice, Poddębice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łask, Zduńska Wola, Rzgów, Tuszyn, Lutomiersk, Wodzierady.

  Zapraszamy zapoznania się z naszą ofertą: www.wycenix.info

  Tel. kom. +48 517 140 375
  Tel. +48 42 235 69 45
  E-mail: wycenix@wycenix.info
  WYCENIX
  Konstantynów Łódzki, ul. Łódzka 69

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brzeszcze działka budowlana »

  Marzysz o parceli budowlanej, usytuowanej w przytulnym miejscu? Oferuję działkę mieszczącą się w zacisznej miejscowości Brzeszcze. W niewielkiej odległości znajdują się sklepy, podobnie komisariat Policji oraz basen. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zagajnik sosnowy. Działka wyposażona jest we wszelkie niezbędności - doprowadzony jest prąd i woda, teren jest ogrodzony, a droga dojazdowa jest oświetlona i utwardzona. Detale dotyczące działki oraz zdjęcia znajdują się na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • DomoweKąty.pl »

  Serwis internetowy związany z tematyką dotycząca nieruchomości oraz branżą budowlaną. Jest to moderowany blog zawierający tematyczne publikacje. Wstąp i poczytaj o tym co powinno się zakupić dla domu, w jaki sposób urządzić mieszkanie, a przed czym się wystrzegać. Prosimy również o wysyłanie własnych artykułów. Przyjmujemy tylko te wartościowe i unikalne.

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia - nieruchomości na sprzedaż i do wynajmu »

  Chcesz kupić nieruchomość pod Krakowem? Marzy ci się przeprowadzka do dużego miasta? A może chcesz sprzedać swój dom w Gdańsku? Zatem nasza strona jest dla ciebie odpowiednia. Publikujemy rozmaite ogłoszenia dotyczące nieruchomości z całego kraju. Zachęcamy do przeglądania ogłoszeń i dodawania nowych.

  Data dodania: 11 01 2016 · szczegóły wpisu »