Strony związane z hasłem 'dostawca internetu':

 • Multiplay - G-net | Czarnet | Multiplay - Internet Telefon Telewizja »

  Multiplay dostawca Internetu na terenie Ornontowic, Gierałtowic, Knurowa, Czerwionki-Leszczyn i Tarnowa Opolskiego. Ciągle budujemy.

  Grupa MULTIPLAY jest jednym z liderów wśród dostawców usług multimedialnych. Dzięki powstałej w roku 2002 firmie G-Net oraz utworzonej w 2007 roku firmie Czarnet, przez ponad 10 lat swojej działalności stała się najbardziej dynamicznie rozwijającą się grupą w branży teleinformatycznej, spełniającą najwyższe standardy wyznaczane przez Klientów.

  Grupa posiada szeroko rozwinietą sieć usług na terenie śląska, a także rozszerza swój zasięg w województwie opolskim. Nasza działalność koncentruje się na kompleksowych usługach z zakresu telefonii, telewizji i internetu. Posiadane oferty są skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i partnerów biznesowych. Celem naszym jest świadczenie usług wysokiej jakości, spełniających oczekiwania klientów oraz utrzymywanie stabilnej i cenionej na rynku pozycji.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internet Szczecin »

  Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Digitalnet. Jest to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu usług internetowych. Oferta skierowana jest do mieszkańców aglomeracji szczecińskiej. Można u nas liczyć zarówno na internet dla domu jak i dla firm. Taryfy i cenniki znajdziesz na naszej stronie www.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »