Strony związane z hasłem 'domy z bala':

 • Domy z bali »

  Firma "Felden" to profesjonalne domy jedno i wielorodzinne wykonywane w całości z drewna. Budowany od podstaw aż po dach dom z bala to ekologia, oszczędność a także ciepła i miła atmosfera. Wielu ludzi boi się budownictwa drewnianego. Nie ma czego bo te nowoczesne domy są tak funkcjonalne i użyteczne że żaden użytkownik nie chce ich zamienić na żadne inne. Felden to przede wszystkim nowoczesność a nie stare nic nie wnoszące budownictwo.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów drewnianych »

  Budowa domów drewnianych stała się w obecnych czasach niesłychanie popularna i coraz to więcej osób stawia właśnie na domy drewniane. Bezspornie budowa tego rodzaju domów posiada dużo perfekcyjnychzalet. Co najważniejsze dom jesteśmy w stanie skonstruować w znacznie krótszym czasie niż dom tradycyjny. Domy z bala pięknie wyglądają oraz posiadają nieschematyczny charakter. Także remont domów drewnianych jest nietrudny i wygodny. Zdołamy całokształt zaaranżować w bardzo oryginalny i fascynujący sposób na skutek czemu z pewnością każdy detal będzie się nam podobał. Obecnie z pewnością warto zdecydować się na budowę domów drewnianych, a bezspornie się nie zawiedziemy. Dzięki owej technologii będziemy posiadać wspaniały dom, o którym marzyliśmy.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Domki drewniane letniskowe i całoroczne. »

  Budownictwo drewniane powraca i zdobywa coraz większą ilość zwolenników. Firma Bastpol produkuje domki drewniane, domy drewniane całoroczne, domy szkieletowe, domy kanadyjskie, domy z bala. Przedsiębiorstwo działa na rynku od przeszło dziesięciu lat i zdobyło mnóstwo doświadczenia oraz grono zadowolonych klientów. Bastpol również specjalizuje się i wykonuje elewacje z drewna. Głównym materiałem na elewacje jest świerk skandynawski, modrzew syberyjski, sosna oregońska i teak. Do tych elewacji należy używać nie rdzewnych wkrętów.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »