Strony związane z hasłem 'docieplenia':

 • Chemia budowlana »

  Portal zawierający ofertę polskich i zagranicznych firm wraz z aktualnymi cenami. Dostarcza wielu informacji i praktycznych porad w zakresie chemii budowlanej. Na stronie można znaleźć również kalkulatory, galerie, filmy, i leksykon zawierający definicje pomagające zgłębić zagadnienie związane z chemia budowlaną.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne docieplenia stropodachów »

  Właściwie nie ma takiej strony naszego życia, w której nie byłoby widać postępu. Niestety wraz z nim zanieczyszczamy naszą planetę. Zyski są tak duże, że prezesi wielkich korporacji nie zwracają zbytnio uwagi na zatruwanie naszego środowiska naturalnego. Istnieje kilka ważnych fundacji, instytucji, które walczą z ta nieświadomością zarówno owych prezesów jak i zwykłego Kowalskiego. Bo tak naprawdę każdy nas ma na to wpływ. My sami wykonując na pozór rzeczy oczywiste możemy zastosować pewne materiały, które nie będą zatruwały ekosystemu, a jednocześnie będą spełniały odpowiednie funkcje, przykładowo, w naszych domach. Już od dobrych kilku lat jest moda na tzw. produkty i usługi „eko”. Mają one być alternatywą dla tych produktów, które niestety jeszcze kilka lat temu szkodziły naszej planecie. I w taki sposób ocieplenie poddasza czy też docieplenie poddasza nie musi wiązać się z użyciem materiałów, które szkodziłyby naszemu zdrowiu, jak i środowisku. Eko-domy stały się na tyle popularne, że nie musimy być zwolennikami tego nurtu, by korzystać z tego typu usług, ponieważ jednocześnie spełniają one wiele innych użytecznych funkcji w naszych domach. Eko-izolacje są coraz bardziej popularne przy budowie ówczesnych domów. Powinny być one wykorzystywany przy 100%, jednak nasza wiedza na ten temat jest tak znikoma, że po prostu z tego nie korzystamy. Myślimy, że jeśli w nazwie widnieje słowo – eko – to produkt ten jak i jego założenie z pewnością łączy wysoka kwota. A to nieprawda! Docieplenia stropodachów nie wiążą się z tym, jedynie to my sami możemy na tym zyskać. Ponieważ w ciągu zimy ciepło nie będziemy uciekało z naszego domy, a podczas lata nasz dom nie będzie zbytnio nagrzewany, dzięki właśnie takim zabiegom.

  Data dodania: 20 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Usługowo-WytwórczePremex Sp z o o. - Budujemy zadowolenie!!! »

  PREMEX Sp. z o. o. jest znanym partnerem na terenie Częstochowy i województwa już od kilku lat. Nasze dotychczasowe doświadczenia w kraju to głównie roboty i usługi budowlane, remontowe, wykończeniowe i adaptacyjne. Nasze prace wykonywaliśmy m. in. w bankach, urzędach, kancelariach prawniczych, szkołach, spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych, przedszkolach, szpitalach, jak również dla inwestorów prywatnych. Głównym odbiorcą naszych robót są obecnie firmy energetyczne, instalacyjne kolejowe. Na wszystkie prace budowlane dajemy gwarancję dobrego wykonania.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie stropodachów »

  Przedsiębiorstwo Izolator jest na rynku od 1998 roku. Ma unormowaną pozycję na rynku. Docieplenia stropodachów przez nich wykonane zapewniają mieszkańcom budynków cieplny komfort o niezależnie od pory roku. W mieszkaniu lub domu, w którym panuje optymalna temperatura, to znaczy około 22 stopni, domownicy rzadziej skarżą się na przeziębienia i alergie. Docieplenie stropodachu połączone z uszczelnieniem okien daje kolejną korzyść, którą jest mniejsze zużycie energii potrzebnej do ogrzania budynku. Środki wydane na wykonanie izolacji cieplnej zwrócą się w postaci niższych rachunków za energię i znacznie mniejszego zużycia surowców energetycznych. Ponadto oszczędzając energię wykazujemy się postawą proekologiczną. Ciepło, oszczędność, ekologia – aż tyle pozytywów otrzymujemy decydując się na docieplenie domu. Nie trzeba obawiać się bałaganu na posesji i długiej obecności pracowników firmy wykonującej docieplenia. Współczesna technologia minimalizuje niekorzystne dla mieszkańców skutki wykonania instalacji.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dekarz warszawa »

  Każdy kto poszukuje usługodawcy reklamującego się hasłem dekarz Warszawa powinien zainteresować się usługami firmy Remus. Jest to przedsiębiorstwo świadczące bardzo profesjonalne usługi w zakresie budowy i remontów dachów. Dodatkowo w ofercie można znaleźć ocieplanie ścian, prace związane z oknami dachowymi i kominami, a także tworzenie profesjonalnych kosztorysów i doradztwo. Wysoką jakość usług zapewniają wyszkoleni i doświadczeni pracownicy. Firma działa na rynku od 1989 roku i przez ten czas pracownicy zyskali doskonałe umiejętności.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.Docieplenia.pl - Docieplenia elewacji: Warszawa »

  Przedsiębiorstwo już od około dekady zajmuje się kompleksowym docieplaniem budynków zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych. Na witrynie internetowej znaleźć możemy nie tylko opis świadczonych usług, ale także galerię zdjęć dotychczasowych projektów. Należy wspomnieć, że przedsiębiorstwo zawsze stara się wykorzystywać w swej pracy wyłącznie najlepszej jakości materiały budowlane, które są przy tym przyjazne dla środowiska. Pracownicy przedsiębiorstwa na pewno udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z ocieplaniem domów mieszkalnych.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE AZET-BIS remonty »

  AZET-BIS to przedsiębiorstwo remontowo-budowlane, które od wielu lat z sukcesem działa w branży. Z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem proponuje usługi w zakresie: docieplania budynków, prac remontowych, prac remontowo-budowlanych, robót wykończeniowych oraz prac renowacyjnych. Dewizą firmy jest wyjątkowa dbałość o poziom proponowanych usług i wymogi technologii. Do zakresu prac remontowych należy: malowanie i tynkowanie ścian, kładzenie glazury, kładzenie klinkieru, ocieplanie poddaszy, murowanie ścian działowych, montaż drzwi i okien, gzymsów, obsuszanie fundamentów budynków, kładzenie izolacji na ścianach, wylewanie betonu, mycie elewacji, usuwanie alg, glonów, graffiti. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • tynki zewnętrzne raszyn-gut-bud.pl »

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy budowlanej GUT-BUD. Nasza siedziba mieści się w Podolszynie, a współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami deweloperskimi z całego województwie mazowieckiego i nie tylko. Oferujemy budowę domów od podstaw, montaż kanalizacji, orynnowania oraz docieplenie poddaszy. Posiadamy też obszerny skład budowlany, w którym zakupić można wiele niezbędnych materiałów. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i profesjonalnych pracowników i gwarantujemy najwyższą jakość usług, terminowość i atrakcyjne ceny usług. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 29 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • hajdukpokryciadachowe.pl »

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Hajduk Pokrycia Dachowe, która swoją siedzibę ma w Paczynie w województwie śląskim. Od przeszło 40 lat prowadzimy działalność w branży dekarskiej. Zajmujemy się dystrybucją pokryć dachowych każdego rodzaju, montażem pokryć i elementów umieszczanych na dachach, a oprócz tego pracami ciesielskimi i docieplaniem poddaszy. Gwarantujemy profesjonalizm, najwyższą jakość proponowanych rozwiązań oraz atrakcyjne ceny. Więcej informacji na temat oferty i działalności oraz niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • fudal.eu docieplenia Myślenice »

  Przedsiębiorstwo Fudal zaprasza Państwa do korzystania ze swoich usług. Prowadzimy działalność w obszarze elewacji budynków. Wykonujemy imitacje betonu, piaskowca, drewna lub klinkieru. Nasi doświadczeni specjaliści przeprowadzają także różne prace dekarskie i układanie posadzek. Poza indywidualnymi zleceniami, realizujemy także prace jako podwykonawcy dla innych przedsiębiorstw. Gwarantujemy wysoki standard wykonania i indywidualne podejście do każdego klienta. Osoby zainteresowane uzyskaniem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  Data dodania: 18 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja poddasza pianką pomorskie »

  Termoizolacja pianką PUR, izolacja poddasza pianką pomorskie, ocieplenia budynków - zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Eko Dom Termoizolacje. Izolacja poddasza pianką pomorskie jest bardzo skuteczną formą ocieplenia budynku - pianka PUR wykorzystana do izolacji niweluje wszelkie mostki cieplne budynku i znacznie wpływa na obniżenie rachunków w okresie grzewczym, jesienno-zimowym. Izolacja poddasza pianką pomorskie to metoda dociepleniowa, izolacyjna, która spełnia wymagania klientów firmy. Zdecyduj się na współpracę z Eko Dom Termoizolacja - ze specjalistami, którzy stawiają na wysoką jakość i współczesne budownictwo. Masz pytania? Zapraszamy serdecznie do kontaktu a także na stronę www po więcej informacji odnośnie oferty na ocieplenie i izolacje.

  Data dodania: 30 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • ulbud-docieplenia.pl - docieplenia budynków myślenice »

  Nasza firma wykonuje docieplenia budynków w Myślenicach, dlatego wszystkich zainteresowanych zachęcamy, aby przejrzeli nasze usługi. Znajdziecie tam wykwalifikowany zespół osób, które nie boją się najtrudniejszych zadań. Jesteśmy zawsze bardzo pomocni dla naszych klientów i oferujemy im to, co najlepsze. Skorzystacie z naszych usług, a przekonacie się, że wykonamy w taki sposób ocieplenie budynków, aby było trwałe i aby spełniało wszystkie swoje funkcje. Zachęcamy do szybkiego kontaktu z nami. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 02 2022 · szczegóły wpisu »