Strony związane z hasłem 'dociepleń':

 • Chemia budowlana »

  Portal zawierający ofertę polskich i zagranicznych firm wraz z aktualnymi cenami. Dostarcza wielu informacji i praktycznych porad w zakresie chemii budowlanej. Na stronie można znaleźć również kalkulatory, galerie, filmy, i leksykon zawierający definicje pomagające zgłębić zagadnienie związane z chemia budowlaną.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • BUDCHEM ZAKŁAD HANDLOWO - USŁUGOWY atlas poznań »

  Systemy dociepleń (w formie styropianowej bądź z wełny minealnej i innych), niewyczerpany wybór desek i paneli podłogowych, okna dachowe, różnorodne papy i dachówki ceramiczne a także narzędzia i szczególnie wszelkiego rodzaju materiały i chemia budowlana w obszernym wyborze - to niektóre z produktów rozpowszechnianych przez hurtowię artykułów budowlanych BUDCHEM. Firma funkcjonuje na polskim rynku już od 1991 r. a zlokalizowane jest w Wielkopolsce. Strona internetowa firmy mieści każde szczegółowe informacje o artykułach budowlanych do kupienia w punktach dystrybucyjnych BUDCHEM na terenie Poznania i Swarzędza.

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Chemia budowlana Greinplast - dedykowana dla profesjonalistów »

  W Greinplast zakupisz wszystko, co jest niezbędne do prac remontowo-budowlanych w Twoim domu lub mieszkaniu. Oferta obejmuje najwyższej jakości produkty takie jak materiały budowlane, systemy dociepleń, tynki, gładzie, szpachle, elementy wykończenia elewacji oraz szeroki asortyment klejów.

  Data dodania: 23 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Caparol.pl »

  Firmie Caparol udało się zostać prekursorem w dziedzinie farb, systemów ociepleń jak również tynków. To właśnie ona wymyśliła pierwszy na świecie patent na farby dyspersyjne, od razu rozpoczynając ich produkcję i stając się jednym z ich najważniejszych producentów. Dzięki zastosowaniu bardzo nowoczesnych technologii wysoka jakość produktów Caparol jest niezaprzeczalna. Doceniają ją klienci z całego świata, którzy na ten moment mogą przebierać w bogatej ofercie firmy - znajduje się w niej aż 700 zróżnicowanych produktów.

  Data dodania: 07 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • e-budimer24.pl »

  Jeśli organizujesz dla swojej inwestycji nowoczesny, długofalowy i nieskazitelny efekt, szukasz fachowej obsługi i wysokiej jakości zaopatrzenia, zachęcamy do odwiedzenia strony sklepu E-Budimer24 w Szczecinie. Jesteśmy internetową hurtownią budowlaną, należącą do firmy MUZIMER SHOP i zajmujemy się dystrybucją artykułów dekoracji wnętrz, materiałów budowlanych, w tym chemii budowlanej, systemów dociepleń oraz materiałów ogrodniczych. W sprzedaży znajdą Państwo dodatkowo materiały dekarskie, posadzki i kostkę brukową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 09 12 2020 · szczegóły wpisu »