Strony związane z hasłem 'do wynajęcia':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Noclegi w Gdańsku, pokoje gościnne, wczasy nad morzem »

  Pokoje gościnne w Gdańsku. Noclegi w Gdańsku. Wspaniałe wakacje w Gdańsku. Oferujemy pokoje gościnne tuż przy plaży zatoki gdańskiej, wspaniale wczasy nad morzem nieopodal gdańskiego mola. To wspaniałe miejsce na wakacyjne relaksujące spacery, słoneczne kąpiele i zabawy w czystych wodach Zatoki Gdańskiej. Jest przede wszystkim miejscem, gdzie można wypocząć i zrelaksować się. Nie brakuje tu parków, łąk, czy ścieżek rowerowych. Latem odbywa się wiele koncertów i imprez pod gołym niebem tuż przy plaży. Serdecznie zapraszamy na wspaniałe wakacje w Gdańsku.

  Data dodania: 17 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania do wynajęcia Łódź »

  Każdy człowiek, który postanawia zacząć życie na własną "rękę" poszukuje położenia w którym zdołałby osiedlić się na stałe. Pewnym z takich miejsc na pewno są nowe mieszkania Łódź. Obrazuję więc stronę internetową wszystkim, którzy jeszcze nie znają ich sylwetki oraz regionu w który są one wybudowane. Witryna internetowa ta ma charakter informacyjny, ale dzięki temu dowiesz się wszystkich szczegółów, które zdołają przyjść na myśl podczas oglądania nowego gniazdka. Odszukasz nas również w sieci pod hasłem - nowe mieszkania Łódź, jednakże musisz przyznać, że nasz adres jest prosty do zapamiętania www. brama. urbanica. pl

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Kielce »

  Jeśli chcesz wypoczywać w miłej atmosferze to odwiedź stronę internetową hotelu „Przedmieście”.
  Hotel „Przedmieście” w Mójczy koło Kielc oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach o wysokim standardzie, smaczne domowe posiłki, aneks kuchenny do dyspozycji gości, dużo zieleni, ciszę, spokój.
  Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty hotelu „Przedmieście”.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości bezpośrednio. »

  W internecie nie brakuje portali, które umożliwiają nam publikację własnych ogłoszeń. Aby się o tym przekonać, wystarczy wpisać w dowolną wyszukiwarkę frazę „mieszkania sprzedaż”. W rezultacie otrzymamy szereg stron prowadzonych przez agencje nieruchomości, na których prezentowane są oferty ich klientów, ale i portale, na których można zamieszczać ogłoszenia bezpośrednio, bez współpracy z pośrednikiem. Korzyści ze skorzystania z tej drugiej opcji są dość łatwe do przewidzenia. Przede wszystkim nie musimy opłacać prowizji pośrednika, która zazwyczaj nie należy do najniższych. Po drugie, mamy realną kontrolę nad formą i treścią prezentacji naszego ogłoszenia. Zdarza się przecież, że nierzetelni pośrednicy nie dość skutecznie promują sprzedawane nieruchomości, przez co moment finalizacji całej transakcji niebezpiecznie się oddala. Oczywiście decydując się na samodzielne przygotowanie ogłoszenia musimy liczyć się również z pewnymi niedogodnościami. Wielu z nas brakuje wiedzy z zakresu marketingu i obrotu nieruchomościami, przez co sformułowania, których używamy w swoich ofertach nie zawsze są trafne i przekonujące. Z drugiej strony, dla chcącego, nic trudnego. Jeśli włożymy odpowiednio dużo wysiłku w przygotowanie ogłoszenia, efekty na pewno będą bardzo dobre.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż mieszkań Toruń »

  Czy należy inwestować w Nieruchomości Toruń? Zanim zakupimy nieruchomości powinniśmy zadać sobie kilka podstawowych pytań. Najważniejsze pytanie to w co najlepiej inwestować w Toruniu? oraz w jakim punkcie najopłacalniej kupić toruńskie nieruchomości. Istotne jest również to, aby orientować się w które nieruchomości zaleca się inwestować w Toruniu dlatego że, wszystkie poważne decyzje niosą za sobą istotna decyzja ogromne ryzyko. Nieruchomości Toruń jak i w pozostałych dużych miastach są drogie, z tej przyczyny waszego majątku. Zatem należałoby decyzja poprzedzony był zdobyciem stosownych informacji na temat mieszkań w Toruniu. Takich informacji uświadczyć nam mogą biura nieruchomości, których możemy znaleźć w Toruniu sporo. Wybór rodzaju nieruchomości to indywidualna decyzja, która wynika z zapotrzebowania nabywcy. Dla części będzie to małe mieszkanie w środku Torunia, a dla innych będzie to budynek na peryferiach miasta bądź gabinet w atrakcyjnej lokalizacji.  

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura Warszawa »

  W jaki sposób szybko i bez zbędnych kosztów znaleźć właściwe biuro do wynajęcia? Sprawdź portal nieruchomości komercyjnych Topbiura.pl, gdzie sprawnie i efektywnie porównasz oferty powierzchni biurowych do wynajęcia z całej Warszawy, zorientujesz się w aktualnych warunkach najmu, poziomie czynszów i zachętach jakie stosują wynajmujący. Topbiura.pl to najlepszy sposób na znalezienie biura do wynajęcia w Warszawie. Każde ogłoszenie to dane kontaktowe kierujące bezpośrednio do właściciela oferty. Znajdź nowe biuro w jeden dzień, nie zwlekaj,odwiedź portal Topbiura.pl.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • P&G Krysztafkiewicz Spółka Jawan »

  P&G Krysztafkiewicz Spółka Jawna oferuje usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami jak i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami od 2009 r. Współpracujemy z licznymi, sprawdzonymi firmami wyspecjalizowanymi w obsłudze nieruchomości: w szczególności z branży budowlanej (prowadząc oraz nadzorując remonty) a także z usługodawcami prowadzącymi działalność z zakresu konserwacji instalacji, jak również z przedsiębiorcami zajmującymi się utrzymaniem czystości, serwisem itp. Uważamy, że najważniejszą osobą w naszej firmie jest NASZ KLIENT i dlatego myślimy w kategoriach jego potrzeb. Potrzeby klienta są naszymi potrzebami. Każdego z nich traktujemy indywidualnie. Szczegółowe poznanie oczekiwań klienta, długie i czasami trudne rozmowy pozwalają nam sprostać nowym wyzwaniom. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów nasza firma rozpoczęła świadczenie usług z zakresu Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Najlepszą naszą rekomendacją jest to, że: "nasi Klienci polecają nas swoim znajomym" Nasza firma działa zgodnie z ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku. "O gospodarce nieruchomościami". Posiadamy wymagane prawem licencje zawodowe oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Stosujemy się do obowiązujących Standardów Zawodowych.

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Gdańsk »

  W naszej propozycji można odnaleźć, m.in.: sprzątanie mieszkań Gdańsk i prace połączone z całościowymi porządkami w mieszkaniach i firmach (m.in. mycie okien). Już od wiosny proponujemy koszenie trawy Gdańsk, pielęgnację ogrodów zaś w sezonie zimowym odśnieżanie Gdańsk, dachów, posesji. Istotną usługą jest nasz wynajęty Mąż - Złota Rączka Gdańsk, w zakres obowiązków którego wchodzą m.in. drobne naprawy, usługi remontowe oraz dużo innych pomocnych czynności. Służymy pomocą dla mieszkań i domów prywatnych i również instytucji, biur. Jesteśmy by pomóc w mieszkaniu, firmie, dbamy o ład dla wspólnot mieszkaniowych

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokale użytkowe Łódź »

  Polsko-hiszpańska grupa inwestycyjna trudniąca się nieruchomościami biznesowymi. Swoją aktywność organizuje ona w Łodzi i w jej okolicznych miejscowościach – Ozorkowie, Strykowie. Możesz skorzystać tutaj z wynajmu i zakupu kompetentnie zaaranżowanych i do perfekcji zlokalizowanych posiadłości takich jak biura, składy, lokale użytkowe. Grupa w ofercie posiada podobnie powierzchnie reklamowe. Dostępne majętności charakteryzują się też rewelacyjną wartością – idealnie nadają się dla tych interesantów, którzy szukają akuratnie dostosowanych do swoich potrzeb nieruchomości. Grupa nieprzerwanie realizuje następne inwestycje dla biznesu w atrakcyjnych miejscach, które świetnie będą nadawały się do prowadzenia własnego biznesu. Zawsze uzyskasz tutaj kompleksową obsługę powiązaną z nieruchomościami innego rodzaju – osiedlami, apartamentowcami, hotelami. Kiedy jako inwestor pragniesz wybrać dla siebie Łódź, powinno się wybrać usługi na wysokim poziomie związane z nieruchomościami. Na pewno uzyskasz właśnie tutaj obsługę w pełni cię satysfakcjonującą.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • AR-TOUR ARTUR STRZELSKI MIERZYN busy szczecin »

  Jeżeli szukają Państwo solidnego oraz po wielokroć wypróbowanego spedytora osobowego, rekomendujemy, żeby zapoznać się z charakterem usług dopełnianych w pierwszorzędnej firmie AR-TOUR. Od przeszło 17. lat specjalizujemy się w świadczeniu usług wynajmu mikrobusów na trasach w kraju oraz internacjonalnych. Dzięki naszej doskonałej sławie, nieprzerwanie kooperujemy min. z biurami podróży lub agencjami morskimi, klubami sportowymi. Zaufało nam także sporo urzędów, a także znakomite agencje promocyjno-reklamowe. Na życzenie Klientów proponujemy także biegłych, doświadczonych pilotów. Szczegółową propozycję opublikowano na stronie www.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż, do wynajęcia, Warszawa - dompress.pl »

  Poza stworzonym dziś nowatorskim programem dopłat do rat hipotecznych Mieszkanie dla Młodych, rząd wytworzył też aplikację pomocy w wynajmie mieszkań. Ministerstwo Finansów i Bank Gospodarstwa Krajowego zaprezentowały niedawno koncepcję stworzenia funduszu inwestycyjnego, który ma służyć zwiększeniu dostępności mieszkań do wynajęcia w największych metropoliach Fundusz Mieszkań na Wynajem w ciągu czterech lat ma dać do wynajmu 20 tysięcy lokali, które zakupi od deweloperów za ok. 5 mld zł. Lokale, które fundusz kupi na rynku pierwotnym pod wynajem będą musiały być oddane pod klucz i tak wyposażone, żeby można się było do nich od razu wprowadzić.. Będzie inwestował w całe budynki z obiektami gotowymi do wynajęcia i przekazywał je firmie zarządzającej nieruchomościami, która zajmowałaby się ich wynajmowaniem. Fundusz ma kupować nieruchomości znacznie poniżej cen rynkowych. Założono, że w cenach od 15 nawet do 25 proc. poniżej obowiązujących stawek. Szczegółowe dane dotyczące utworzenia państwowego funduszu, który będzie skupował lokale deweloperskie, a potem je wynajmował nie są jeszcze znane. Podano tylko, że czynsz za wynajem ma dać zwrot na poziomie 4 proc. wartości nieruchomości. Czynsze mają być niższe od stawek obowiązujących na wolnym rynku, ale wyższe od czynszów w lokalach komunalnych. Najemcy mają być weryfikowani pod względem zdolności do opłacenia czynszu i osiągać dochody co najmniej na poziomie średniej krajowej. W opinii specjalistów z portalu Dompress. pl, który jest platformą wymiany informacji i ofert z rynku pierwotnego i wtórnego w Polsce, pozytywnym aspektem nowej inicjatywy rządu jest to, że wsparcie otrzymają także młodzi ludzie, którzy planują wynajmować mieszkania. Obok promowania zakupu mieszkań poprzez programy dopłat do kredytów hipotecznych, rząd chce rozwiązać problemy mieszkaniowe także przez zwiększenie dostępności mieszkań pod wynajem.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rabbit Office - Twoje Wirtualne Biuro we Wrocławiu »

  Przerażają Cię ceny wynajmu biura? Potrzebujesz adresu do rejestracji, który nie byłby Twoim domowym? czekasz na ważne decyzje (koncesje, pozwolenia) i chcesz obniżyć koszty? Wybierz wirtualne biuro! Chcesz zredukować koszty stałe w swojej firmie? Czeka cię rejestracja firmy i chciałbyś posiadać prestiżowy adres w centrum Wrocławia? Nie potrzebujesz biura a do kontaktu z klientami firmy używasz głównie telefonu i internetu? Jeśli odpowiedziałeś "TAK" na przynajmniej jedno pytanie wirtualne biuro RabbitOffice jest dla Ciebie idealne! Wirtualne biuro we Wrocławiu, które zawsze idzie na rękę swoim klientom. Bez zbędnych kaucji i formalności otrzymujesz tani adres wirtualny do rejestracji swojej firmy. RabbitOffice to tani wirtualny adres przy najdroższej ulicy we Wrocławiu – Świdnickiej. Dzięki nam nie musisz już dłużej wykonywać irytujących czynności biurowych, ani przepłacać za czynsz. Możesz całkowicie skoncentrować się na własnej działalności. Cena już od 100zł brutto miesięcznie. W zamian uzyskujesz: Prestiżowy adres Odbieranie korespondencji Skanowanie korespondencji Złap króliczka ;) Zapraszamy do RabbitOffice! Najlepsze i tanie wirtualne biuro Wrocław. Rabaty dla większej ilości firm zarejestrowanych na naszym wirtualnym adresie oraz przy wpłacie z góry! Dla chętnych oferujemy również najtańsze usługi księgowe online. Cennik usług księgowych tak niski jak nigdzie indziej. Pomoc prawna, czy własne, imponujące logo znajdziesz w innych pakietach wirtualnego biura RabbitOffice.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biura do wynajęcia Łódź »

  Z szalenie ciekawą ofertą dotyczącą biura do wynajęcia Łódź można się zaznajomić na stronie internetowej mediahub. pl. Nowoczesny biurowiec położony w centrum Łodzi gwarantuje udogodnienia. Biurowce Łódź to mogą zapewnić wszystko, jak. np. : kontrola dostępu, specjalistyczne systemy alarmowe jak również światłowodowe, nowej generacji klimatyzacje. Jeżeli interesuje nas wynajem biura Łódź to w pierwszym rzędzie powinniśmy ustalić jego pożądaną powierzchnię, na który oferowany jest najem.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż mieszkań »

  Zapraszamy do naszego serwisu internetowego, poświęconemu w całości nowym nieruchomościom. To właśnie tutaj czekają na Ciebie m. in. oferty inwestycji z całego kraju, katalog deweloperów, porady ekspertów, ciekawe artykuły, wirtualne spacery czy barometr cenowy. Cechuje nas innowacyjność, pełen profesjonalizm, doświadczenie oraz najwyższa jakość. Dzięki nam znajdziesz mieszkanie swoich marzeń w atrakcyjnej cenie. Zaufaj nam już dziś i przekonaj się, że naprawdę warto!

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komforotwe »

  Biuro nieruchomości Meritum - nieruchomości Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie. U nas kupujący nie płaci prowizji. Oferty na sprzedaży i wynajem - bezczynszowe kawalerki, kamienica, szereg, biurowiec, bliźniak, mieszkania dwupoziomowe w małym bloku, wolnostojący dom parterowy z podpiwniczeniem, mieszkanie dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe. Atrakcyjny budynek magazynowy po remoncie, obiekt wolnostojący z częścią socjalną, hala ocieplona i wyremontowana, magazyny wysokiego składowania, pomieszczenie na biuro i gabinet. Także nieruchomości w wysokim standardzie wykończenia - komfortowe i luksusowe. Agencja zaprasza - obejrzyj polecane oferty wraz ze zdjęciem. Nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji - na osiedlu i W zabudowie szeregowej.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzone nieruchomości Szczecin, Szczecin nieruchomości, mieszkania Szczecin, »

  iuro nieruchomości w Szczecinie – domy, działki budowalne i mieszkania Sprawdzone-nieruchomosci. pl to portal, na którym znajdą Państwo atrakcyjne nieruchomości o różnym przeznaczeniu. Strona należy do firmy Świat Nieruchomości, która posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Szczecin to miasto, w którym znajduje się siedziba główna i oddziały naszej firmy. Posiadamy również filię w Stargardzie Szczecińskim. Przedstawiamy łatwe w obsłudze i bardzo funkcjonalne narzędzie wyszukiwania ofert pochodzących od ponad 70 biur nieruchomości. Publikujemy starannie wyselekcjonowane oferty sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów jednorodzinnych, działek budowlanych, lokali usługowych, hal magazynowych itp.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • POKOJE GOŚCINNE VILLA DORA MIELNO pensjonaty w mielnie »

  Mielno to prześliczna nadmorska miejscowość położona w malowniczym województwie zachodniopomorskim. To właśnie tam, w nowym, komfortowo urządzonym budynku znajduje się pensjonat Villa Dora, który zachęca wszystkich miłośników Bałtyku i błogiego relaksu. Oferujemy Państwu w pełni urządzone oraz przestronne 2, 3 i 4 osobowe kwatery w bardzo korzystnych cenach. W każdym z nich znajduje się toaleta oraz duży balkon, a także TV, lodówka, czajnik, szklanki, sztućce oraz talerzyki. Dajemy także dostęp do WiFi. Najmłodsi goście mogą zaś pobawić się na naszym placu zabaw. hotel oddalony jest zaledwie 300 m od wejścia na plażę. Zachęcamy do rezerwacji miejsc oraz odwiedzenia witryny internetowej.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bydgoszcz wynajem - Jagła Nieruchomości »

  Jeśli interesuje Cię wynajem mieszkania to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Tylko u nas najbardziej atrakcyjne, aktualne i wiarygodne oferty z rynku nieruchomości w Twojej lokalizacji. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Z nami zamiana mieszkania to nie problem. W naszej bezie mieszkania dla rodziny i dla singla. Kawalerki do wynajęcia od zaraz. Pewnie i szybko znajdziesz mieszkanie dla siebie, zamienisz swoje lokum na inne i zrealizujesz swoje marzenia o idealnym mieszkaniu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty już dziś.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem biur Kraków »

  Szukasz pewnej firmy? Pragniesz zaufać ludziom, którzy w pełni znają się na tym, czym się zajmują? Szukasz biura, apartamentu, a może lokalu handlowo – usługowego? Oddaj się w ręce Herbewo! Firma ta, jako Herbewo International S. A. funkcjonuje na rynku od 1992 roku. W swoim działaniu spaja tradycje z nowoczesnością. Głównym zakresem ich działalności jest zarządzanie nieruchomościami własnymi i powierzonymi. Firma ta na dobre znajduje się już w branżowym wizerunku Krakowa. Zaufaj Herbewo i odnajdź miejsce w sam raz dla Ciebie.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny na wynajem »

  Przedsiębiorstwo JLL zajmuje się szeroko pojętymi usługami finansowymi związanymi z inwestowaniem w nieruchomości. Decydując się na skorzystanie z usług tej firmy, możemy liczyć na kompleksową pomoc nie tylko przy wynajmie magazynu, ale również podczas różnych inwestycji w nieruchomości. Należy podkreślić, że firma na chwilę obecną działa w 70 krajach na całym świecie. Przedsiębiorstwo świadczy również usługi doradcze, które oczywiście opierają się na szczegółowych analizach aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »