Strony związane z hasłem 'CNC':

1 · 2 · następna strona »
 • Narzędziownia SKRAWTECH - Formy wtryskowe, obróbka skrawaniem »

  Narzędziownia SKRAWTECH - Mateusz Kozaczka zwraca się z ofertą współpracy w zakresie wykonywania form do wtryskarek, form do pras, wykrojników, projektowania CAD/CAM oraz usług obróbki skrawaniem (frezowanie CNC, toczenie CNC, tocznie konwencjonalne, frezowanie konwencjonalne, szlifowanie - płaszczyzn - wałków i otworów, spawanie, malowanie). Jesteśmy firmą produkcyjną z bogatym doświadczeniem w branży, posiadamy nowe bardzo dokładne maszyny oraz oferujemy atrakcyjne ceny w stosunku do bardzo wysokiej jakości wykonania.

  Data dodania: 08 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Staleo.pl- Frezowanie CNC, Toczenie CNC »

  Portal Branży Metalowej - Firmy, Ogłoszenia, Wiadomości, Technologie, Video, Notowania. Jest to miejsce gdzie znajduje się katalog firm branży metalowej i stalowej, ogłoszenia maszyn, stali i metali, pracy dla fachowców, oraz ogłoszenia kooperacji. W portalu znajdziecie Państwo wiele informacji, ciekawostek z branży, właśnie dlatego warto tu być, Staleo. pl umożliwia dotarcie do szerokiego grona nowych klientów. Dołącz do strefy profesjonalistów i sprawdź, jak skutecznie wykorzystać najbardziej unikalną przestrzeń w polskim Internecie!

  Data dodania: 21 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zlewozmywaki »

  Firmabuster.pl to adres firmy produkcyjnej, która ma w swojej szerokiej ofercie sprzedażowej między innymi: pojemniki na piasek, kształtki instalacyjne o wysokiej odporności chemicznej, barki turystyczne oraz frezowanie CNC. Ponadto produkujemy dla odbiorców rolnych i są to głównie koryta, poidła i stoły paszowe. Poza tym w obszarze naszych możliwości produkcyjnych są zlewozmywaki z atestem PZH. Nasze sprawdzone wyroby są eksportowane do Francji, Niemiec i Austrii. Przez cały czas unowocześniamy nasz park techniczny oraz dbamy o odpowiednie szkolenie kadry wykonawczej, gdyż zależy nam na wysokiej jakości produkcji i zadowoleniu Klientów.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • NOVUMPLAST »

  Zakład NOVUMPLAST współpracuje z licznymi krajowymi i zagranicznymi kontrahentami, którym zapewniamy wysokiej jakości i zaawansowane technologicznie produkty i usługi.

  Główną i priorytetową zasadą NOVUMPLAST jest usatysfakcjonowany klient.

  Firma wdraża oryginalne projekty, umiejętnie łącząc wiedzę i doświadczenie z najnowszymi trendami na rynku.

  Proces projektowania oraz produkcji realizowany jest z wykorzystaniem bardzo nowoczesnego parku maszynowego, w oparciu o najwyższą jakość stosowanych surowców, innowacyjne technologie wytwarzania oraz kompetentną i wykwalifikowaną kadrę.

  Podstawy funkcjonowania firmy NOVUMPLAST to rzetelność, solidność oraz terminowość wykonywanych zleceń klientów.

  Oferta firmy przedstawia się następująco: obróbka CNC, obróbki skrawaniem metali, wykonywania przyrządów specjalnych, obróbki aluminium i metali kolorowych (m.in. wykonywania gniazd do butelek PET oraz rozdmuchu z rękawa), frezowania elektrod z miedzi w systemie EROW.

  Firma zatrudnia pracowników posiadających bardzo bogate doświadczenie i szeroką wiedzę na temat tworzyw sztucznych oraz technologii ich przetwórstwa.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Techmakam Obróbka CNC, Spawanie Stali, Konstrukcje Stalowe, Ogrodzenia i Bramy »

  Techmakam to firma zajmująca się Obróbką CNC, spawaniem stali, produkcją ogrodzeń i bram, a także konstrukcjami stalowymi. Techmakam jest także, producentem pił do drewna, łuparek do drewna oraz balustrad stalowych. W ostatnim czasie dużym powodzeniem cieszą się konstrukcje pod billboardy. Naszymi głównymi cechami to konkurencyjne ceny oraz fachowość. Naszymi głównymi odbiorcami są klienci z Radomia, Lublina, Łodzi oraz okolic. Poprzez duży nacisk na rzetelność pozyskujemy także coraz więcej klientów z dalszych regionów Polski. Pełną Naszą ofertę znajdą Państwo tutaj: http://www. techmakam. pl/obrobka-cnc http://www. techmakam. pl/spawanie-stali http://www. techmakam. pl/konstrukcja-stalowa Adres Naszej firmy to Maków ul. Skaryszewska 7 26-640 Skaryszew koło Radomia. Serdecznie zapraszamy Techmakam

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie blach - Laser-Prec »

  Laser Prec jest nowoczesną firmą świadczącą usługi w zakresie laserowego wycinania blach. Świadczą usługi z zastosowaniem sterowania numerycznego.
  W ofercie Laser Prec znajdą Państwo:
  - usługi w zakresie obróbki CNC na frezarkach, tokarkach i wiertarko-frezarkach,
  - gięcie blach z zastosowaniem nowoczesnych pras krawędziowych CNC,
  - wycinanie laserowe (wykonywanie usług wieloseryjnych, małoseryjnych oraz prototypów),
  - laserowe ciecie rur,
  - laserowe ciecie profili,
  - obróbka konwencjonalna,
  W naszym parku maszynowym posiadamy maszyny do obróbki wielkogabarytowej: strugarki, szlifierki, wiertarko frezarki, tokarki
  Naszym Klientom zapewniamy: - szybką obsługę, - krótkie terminy realizacji, - 100% powtarzalność kształtu, - wysoką jakość wyrobu, idealną jakość powierzchni. Na bieżąco zwiększamy ilość naszych stempli i matryc, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa coraz szerszą gamę gięć.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka tworzyw sztucznych - Frezowanie-Cnc.com.pl »

  Nasza firma ELBIG zajmuje się obróbką tworzyw sztucznych, drewnopochodnych i metali kolorowych. Więcej na temat obrabianych przez Nas materiałów znajdziesz na naszej stronie www. Co warte odnotowania, usługę obróbki wykonujemy z wykorzystaniem frezowania CNC. Metoda ta pozwala na obróbkę w zakresie m. in. wycinania elementów, formowania krawędzi elementów, wykonywania zagłębień, wiercenia otworów przelotowych, nacinania gwintów i grawerowania. Jeżeli chcesz otrzymać od Nas bezpłatną wycenę, prześlij Nam rysunek techniczny detali wraz z określeniem ilości partii produkcyjnej.

  Data dodania: 09 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka CNC »

  Jestesmy zespołem fachowców zajmujących się produkcją form wtryskowych. Możemy Państwa zapewnić, że nasze formy są najwyższej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a w nasze szeregi przyjmujemy jedynie znających się na swojej pracy fachowców. Poprzez natychmiastową reakcję na zmieniające się potrzeby rynku, terminową realizację zamówień oraz bezpośredni kontakt z Klientem, staramy się umacniać wizerunek organizacji, spełniać coraz wyższe wymagania Klientów oraz zwiększać ich zaufanie.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny cnc »

  Nasza firma zajmuje się maszynami takimi jak wytaczarki, najlepszej jakości sprzęt połączony w bardzo ciekawą jak również godna uwagi ofertę bardzo zmniejsza obszar poszukiwania. Do tego szeroka baza możliwości jak choćby centra obróbcze powoduje, że Państwa zakłady pracy, czy firmy będą mogły pracować na doskonałej jakości sprzętach jak choćby tokarki, frezarki czy urządzenia wiertnicze. W innowacyjnym świecie jakość adekwatna jest do jakości oferowanych usług, więc dokładamy ogromnych starań ażeby oferowany przez naszą firmę sprzęt spełniał wszelkie kryteria wyszukiwania.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • LASER SPEC Cięcie laserem »

  „LASER SPEC” jest wypróbowanym specjalistą w domenie wielozadaniowej obróbki blach oraz laserowego cięcia blachy czy tworzyw sztucznych. Wspaniale przygotowane, precyzyjne maszyny zezwalają przedsiębiorstwu na sporządzanie gotowych artykułów albo wycinanie oraz gięcie elementów określonych do dalszej obróbki. Przedsiębiorstwo „LASER SPEC” dokonuje też spawania, zgrzewania i tłoczenia czy lakierowania piaskowego części. Z tak przygotowywanych materiałów można wyprodukować np. grawerowane wizytówki ze stali nierdzewnej i podświetlaną tablicę LED. Pozostałe informacje o szczegółach usług zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • APJ Sikora - obórbka metali »

  Firma APJ Sikora powstała w 1993 r., a początki sięgają lat 30-stych XX wieku. W ofercie usługi tokarskie w obszarze toczenia CNC detali na centrach tokarsko-frezarskich i automatach wzdłużnych CNC, a także toczenia na automatach tokarskich krzywkowych. Firma posiada obrabiarki umożliwiające frezowanie, gwintowanie, wiercenie. Oferuje toczenie CNC dla małych i dużych serii produkcyjnych detali min. dla branży maszynowej, oświetleniowej, przemysłu motoryzacyjnego i meblowego. Ogniwa toczone są ze stali nierdzewnych, węglowych stopów aluminium, miedzi, tworzyw sztucznych i mosiądzu. Rozmaitość odmian maszyn produkcyjnych gwarantuje dostosowanie stosowanej technologii co daje wysoką jakość i konkurencyjne ceny. Szeroka gama produktów tworzona jest z dbałością o każdy szczegół. Firma inwestuje w innowacyjne rozwiązania, a jakość usług i wieloletnie doświadczenie potwierdzają certyfikaty min. Certyfikat Jakości ISO 90001-2008.

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka skrawaniem »

  Poszczególne elementy projektów konstrukcji stalowych, architektonicznych czy dekoratorskich wymagają precyzji wysokiego stopnia. toczenie na automatach tokarskich umożliwia naszej firmie produkcję detali, które są wykorzystywane w wielu dziedzinach budownictwa czy mechaniki. W procesie toczenia prętów metodą cnc powstają produkty, które charakteryzują się wysoką jakością. Toczenie na automatach pozwala osiągać najlepsze wyniki w obróbce precyzyjnej, dzięki zastosowaniu układu sterowania numerycznego, korzystającego z mikrokomputera.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Flomar 2 s.c. PPUH. cięcie laserem śląsk »

  Zlokalizowane w Mysłowicach Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe FLOMAR S. C. od 2006 r. specjalizuje się w robieniu przeróżnego typu metalowych zbiorników. Każdy artykuł wykonujemy skrupulatnie pod indywidualne zlecenie Klienta, stosownie z zapotrzebowaniem i preferencjami. Nasze obudowy do komputerów instalowane są m. in. w kafejkach internetowych. Zapewniane przez firmę zasobniki, przegródki i szafki lub rozmaitego określenia obudowy spełniają nawet w najwyższym stopniu wygórowane przewidywania i charakteryzują się spektakularną ergonomicznością i wytrzymałością. Z całkowitą propozycją towarów sporządzanych w firmie FLOMAR można zapoznać się poprzez stronę www.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs operator maszyn budowlanych i drogowych »

  Bardzo dużo osób naszym kraju ma problem w znalezieniu pracy. Niestety kłopot ten dotyczy przede wszystkim młodych ludzi, absolwentów szkół wyższych, często posiadających bardzo dobre dyplomy. W takim wypadku wskazane jest przekwalifikowanie się i odbycie kurs operator zagęszczarki. Dzięki takim szkoleniom mamy możliwość na zdobycie nowego zawodu i znalezienie pracy, ponieważ właśnie na takie zawody jest teraz popyt. Szczególną popularnością cieszy się też kurs spawania, po którego odbyciu można mieć szansę na wysoko płatną pracę.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • http://przemyslowa-automatyka.com.pl »

  W chwili obecnej automatyka wykorzystywana jest w znacznej ilości gałęzi przemysłu. Niestety mimo nowoczesnych technologii maszyny bez ustanku psują się. Propozycja naszej firmy mierzona jest do każdego kto ma kłopoty z właściwym funkcjonowaniem maszyn w firmie. Mamy doświadczony personel, który rozwikła każdą awarię. Nie spotkaliśmy się do tej pory z sytuacją, której byśmy nie nie bylibyśmy w stanie rozwiązać. U nas wycena trwa znacznie krócej niż w wypadku konkurencji. Przekazując nam modernizację Twoich maszyn możesz być pewny, że całość pozostanie naprawione dokładnie, ponieważ w każdym przypadku przed końcem usługi gruntownie analizujemy wydajność w warunkach pracy. Zajmujemy się dodatkowo handle różnymi częściami do profesjonalnych maszyn w atrakcyjnych cenach dlatego partnerstwo z nami to dobry wybór.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka tworzyw »

  Zakład ZATORSKI jest dostarczycielem elementów skrawanych oraz półfabrykatów z tworzyw konstrukcyjnych. Unikatowe powiązanie zasobów, wiedzy i doświadczenia tworzy zaawansowaną i całościowo działającą organizację, która jest rzetelnym i przewidywalnym partnerem biznesowym. Wytwarzane przez Firmę prowadnice pod łańcuch, elementy formatowe, detale gotowe z tworzyw konstrukcyjnych, gwiazdy i koła podziałowe i inne części konstrukcyjne wykorzystywane są w procesach automatyzacji produkcji. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami produkującymi żywność, chemię gospodarczą, środki transportu oraz elementy konstrukcyjne. Przedsiębiorstwo ZATORSKI jest wiarygodnym partnerem w sfererze dostaw półfabrykatów. W ciągłej sprzedaży dostępne są pręty, blaty rozbiorowe i tuleje z wymienionych materiałów: PA6-G, PA6, POM C, PEEK, PET, PE, PP, PTFE, PVDF, PPS, PMMA, PEI, PC lub PVC. Wszystkie tworzywa będące w ofercie firmy cechuje wysoka jakość potwierdzona licznymi certyfikatami i aprobatami technicznymi. Siedziba Przedsiębiorstwa znajduje się się w Sochaczewie na ulicy Gawłowskiej 99. Aby odszukać witrynę internetową Przedsiębiorstwa należy wstukać w google następujące frazy: obróbka tworzyw, poliacetal, profile c stalowe, poliamid, frezowanie cnc. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • CNC Frezowanie »

  Firma Wrochmet to profesjonalna narzędziownia oferująca usługi frezowania, toczenia, obróbki elektroerozyjnej oraz szlifowania płaszczyzn. Dzięki nowoczesnym maszynom obróbczym, doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze pracowników, możemy podejmować się realizacji bardzo skomplikowanych projektów. Prowadzimy zarówno produkcję seryjną, jak i produkujemy pojedyncze elementy, zawsze zachowując najwyższy poziom wykonania. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • METAL SPECTRUM: frezowanie i toczenie CNC, konstrukcje stalowe Legnica i Wroclaw »

  Firma Metal-Spectrum zaprasza! Specjalizujemy się w szybkim i tanim frezowaniu i toczeniu metodą CNC, obróbką metalu skrawaniem CNC, tworzeniem metalowych konstrukcji i wiele więcej. Dodatkowo produkujemy i sprzedajemy konstrukcje stalowe firmom przemysłowym oraz zajmujemy się zaopatrzeniem przemysłu w malowanie proszkowe.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia INNpuls »

  Szukasz ciekawych, technicznych szkoleń? Jeśli tak to idealnie trafiłeś. Strona internetowa poświęcona jest firmie, zajmującej się kompleksową obsługą szkoleń zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Przedsiębiorstwo oferuje najwyższej jakości szkolenia, dzięki wysoce wyspecjalizowanej kadrze pracowników i współpracy z najlepszymi, technicznymi uczelniami w kraju. Odwiedź stronę internetową i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 20 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Luksusowe jachty »

  Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na polskim rynku realizowania jachtów oraz łodzi. Gwarantujemy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi począwszy od przygotowania unikatowych projektów aż po fachową realizację jachtów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie firmowej!

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »