Strony związane z hasłem 'cięcie laserowe':

 • Regeneracja tarcz sprzęgłowych »

  Zależy Ci na tym żeby nabyć najlepszej klasy części samochodowe? Odwiedź naszą witrynę internetową i zapoznaj się z ofertą którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Znajdziesz w niej szeroki asortyment taki jak między innymi tarcze sprzęgłowe do ciągników. Są to godne uwagi tarcze do każdego rodzaju pojazdu. Poza tym możesz u nas nabyć szczęki hamulcowe. Nasza firma świadczy również usługi w zakresie takim jak naprawa tarcz sprzęgłowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą udostępnioną na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie wodą »

  Przedsiębiorstwo Budexpert specjalizuje się w technice cięcia nowoczesnymi mediami - cięcie wodą, cięcie laserem. Technologia cięcia laserowego przewiduje kompensacje na ciętych detalach, co daje efekt nominalnie przyjętych wymiarów ciętych elementów obrabianych.
  Przy laserowym wycinaniu cienkich blach, na których są umieszczone małe detale blisko siebie należy "rozsiać" kolejność cięcia z powodu nadmiernego nagrzewania się blachy.
  Przy cięciu małych detali stosujemy niedopalenia tzw. taby aby uniknąć wpadania detali do stołu.

  Cięcie wodą jest jedyną metodą bez wpływu termicznego na obrabiany detal,co jest bardzo ważne jeśli chcemy uniknąć zahartowania powierzchni obrabianej.
  W cięciu wodnym medium tnącym jest woda ze ścierniwem pod wysokim ciśnieniem roboczym, przy miękkich materiałach wykorzystuje się jako medium samą wodę.

  Więcej o omawianych metodach cięcia można się dowiedzieć z serwisu ciecielaserem.info. w którym to zawarto kompendium wiedzy na temat zarówno opisywanych, nowoczesnych metody cięcia, jak i sposobów starszych, coraz rzadziej stosowanych, aczkolwiek nadal aktualnych. Ponadto w serwisie wiele ciekawych informacji o historii procesu cięcia, biografie sławnych, aczkolwiek niedocenianych polskich pionierów i wynalazców techniki i wiele innych przydatnych informacji.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • EL-BOX - zajmujemy cięcie laserowym i gięciem blach oraz produkcją obudów metalowych. »

  Nasz firma od lat zajmuje się cięciem laserowym oraz gięciem blachy. Dzięki posiadaniu wysokiej jakości krawędziarek jesteśmy w stanie wyginać elementy z blachy nawet do długości 3m nie naruszając właściwości fizycznych giętych materiałów. Podczas gięcia blachy zachowujemy najwyższą precyzję oraz powtarzalność. Nasza technologia gwarantuje, że powstałe elementy nie będą zarysowane, a dzięki zaawansowanej metodologii szybkość produkcji jest duża. Jesteśmy w stanie wykonać serie produkcyjne sięgające wielu tysięcy sztuk. Gięcie blachy odbywa się na podstawie rysunków dostarczonych do klienta lub na potrzeby danej realizacji przygotowujemy rysunek razem z klientem według jego wytycznych. Cięcie laserowe jest wykonywane na wycinarce laserowej TRUMPF 5030 FIBER. Zaletą technologii laserowej jest przede wszystkim bardzo duża precyzja cięcia, bezpyłowość podczas produkcji oraz znacznie szybszy proces technologiczny.

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stal nierdzewna »

  BTH Import Stal - szeroka oferta materiałów ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Jesteśmy jednym z największych w kraju importerów stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Zakres usług naszej firmy obejmuje szlifowanie rur i profili, szczotkowanie i foliowanie blach, wycinanie laserowe, wycinanie wodne, spawanie TIG/MIG/MAG, oraz gięcie blach. Od kilku lat systematycznie powiększamy asortyment składowanych materiałów oraz zakres usług w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie proszkowe »

  Malowanie proszkowe Warszawa dzięki firmie Taret sp. z o. o. Malowanie proszkowe przebiega przy użyciu nowoczesnych technologii i innowacyjnych narzędzi a także wysokiej jakości farb proszkowych. Taret posiada własny park maszynowy o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych, w którym znajduje się ponad 140 profesjonalnych maszyn. A także usługi jak wycinanie laserowe, spawanie mag135, spawanie i zgrzewanie i wiele innych.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grawerowanie laserowe »

  Jedynie niektóre przedsiębiorstwa w naszym kraju są w stanie zaoferować naprawdę profesjonalne znakowanie laserowe metalu. Jeżeli więc oczekujecie jako potencjalni odbiorcy tego typu usług zapraszamy do sprawdzenia propozycji naszej firmy. Jesteśmy grupa doświadczonym ludzi posiadających najwyższej klasy najlepszej jakości urządzenia i maszyny. Wykonywane u nas grawerowanie laserowe i cięcie laserowe to usługi niedrogie oraz bardzo opłacalne. W razie takiej konieczności możemy doradzać naszym klientom, za każdym razem udzielamy szczegółowych informacji dotyczących naszych usług.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • LASER SPEC Cięcie laserem »

  „LASER SPEC” jest wypróbowanym specjalistą w domenie wielozadaniowej obróbki blach oraz laserowego cięcia blachy czy tworzyw sztucznych. Wspaniale przygotowane, precyzyjne maszyny zezwalają przedsiębiorstwu na sporządzanie gotowych artykułów albo wycinanie oraz gięcie elementów określonych do dalszej obróbki. Przedsiębiorstwo „LASER SPEC” dokonuje też spawania, zgrzewania i tłoczenia czy lakierowania piaskowego części. Z tak przygotowywanych materiałów można wyprodukować np. grawerowane wizytówki ze stali nierdzewnej i podświetlaną tablicę LED. Pozostałe informacje o szczegółach usług zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lakierowanie Aluminium »

  Działalność rozpoczęliśmy w 1990 r. Zajmowaliśmy się wtedy usługami budowlanymi. Po dwóch latach działalności rozszerzyliśmy swoje usługi o lakiernię proszkową, a w późniejszym czasie w naszych uslugach znalazły się: cięcie laserowe, obróbki blacharskie i gięcie blach. W 2000 roku otworzyliśmy profesjonalną linię lakierniczą pod nazwą ABC Colorex Sp. z o. o. Spółka ABC Colorex Sp. z o. o. to lakiernia proszkowa o najwyższych standardach. Lakierowanie proszkowe to nie jedyna usługa. Oferujemy także lakierowanie drewnopodobne. Metoda polega na naniesieniu dodatkowej warstwy, która imituje marmur, drewno bądź dowolną strukturę kamienia czy drewna. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi spółkami i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka laserowa blach »

  Wytwarzanie skomplikowanych towarów nie byłoby możliwe bez użycia mechanicznej fabrykacji oraz adekwatnych maszyn, jakie uzyskują swoją pracę sterowane za pośrednictwem odpowiedniego oprogramowania, komputerów. Aktualnie gięcie na prasach krawędziowych można wykonywać w dużym stopniu taniej, niż jeszcze jedną, dwie dekady temu. Możliwe jest również korzystanie z progresywnych technik obróbki, które są w dużej mierze z większym natężeniem wydajne. Nie bez znaczenia jest szczegółowość jaką gwarantuje cięcie laserowe. Jest to obecnie jest z bardziej popularnych technik opracowywania metali czy mozolnych w obróbce surowców. Decydując się na cięcie laserowe wrocław można przygotować znacznie w wyższym stopniu skomplikowane wyroby bez konieczności ponoszenia na ten cel nadzwyczaj dużych wydatków, zwłaszcza w tych fabrykach, jakie są zautomatyzowane.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Flomar 2 s.c. PPUH. cięcie laserem śląsk »

  Zlokalizowane w Mysłowicach Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe FLOMAR S. C. od 2006 r. specjalizuje się w robieniu przeróżnego typu metalowych zbiorników. Każdy artykuł wykonujemy skrupulatnie pod indywidualne zlecenie Klienta, stosownie z zapotrzebowaniem i preferencjami. Nasze obudowy do komputerów instalowane są m. in. w kafejkach internetowych. Zapewniane przez firmę zasobniki, przegródki i szafki lub rozmaitego określenia obudowy spełniają nawet w najwyższym stopniu wygórowane przewidywania i charakteryzują się spektakularną ergonomicznością i wytrzymałością. Z całkowitą propozycją towarów sporządzanych w firmie FLOMAR można zapoznać się poprzez stronę www.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • METIKAM Świderski Spółka Jawna »

  Jeżeli chcesz mieć do czynienia z idealnie przyciętym komponentem wykonanym na przykład ze stali, to zdecyduj się na skorzystanie z usług naszej firmy i miej pewność, że swoje zlecenie oddajesz w ręce profesjonalistów. Jesteśmy zgranym zespołem pracowników, doskonale znamy się na swojej pracy i uwielbiamy, gdy ktoś podnosi nam poprzeczkę. Zobacz zatem, czym dokładnie się zajmujemy, na jakich maszynach pracujemy i co możemy Ci zaoferować. Z naszej strony gwarantujemy profesjonalne podejście i korzystne ceny.

  Data dodania: 02 06 2017 · szczegóły wpisu »