Strony związane z hasłem 'biznes':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Konsultantka AVON Poznań - praca »

  Kosmetyki Avon - produkty dla kobiet, panów oraz maluchów to znana grupa kosmetyków. Dystrybuują je konsultantki, docierające do osób zainteresowanych kupnem. Osoby sprzedające razem z kosmetykami pokazują katalogi kosmetyków AVON z ciekawymi promocjami w niskich cenach. Pośród kobiet są, jakie szukają odpowiedzi: „W jaki sposób zostać konsultantką w Avonie”. Dokładnej informacji udzieli kobieta pracująca w AVONIE. Jak ją poszukać? Właściwy do tego celu jest Internet wraz z przeglądarką przykładowo Google - wpisując miejscowość w której mieszkamy wraz z odpowiednim zwrotem - załóżmy: „Konsultantka Avon w Poznaniu”.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Mazury »

  Gdy planujemy jechać na Mazury i interesuje nas taka propozycja jak na przykład hotel spa z basenem to proponowana strona jest w stanie spełnić nasze wymagania. Co najistotniejsze znajdziemy w tym miejscu szczegółowy opis obiektu, w następnej kolejności opis ofert typu weekend spa i tym podobne. Plusem strony jest zawsze aktualny|na bieżąco aktualizowany spis cen. Strona jest także tym czego potrzebują zainteresowani takim zagadnieniem jak konferencje na Mazurach. We folderze o tym samym tytule znajdziemy wszelkie niezbędne dane. Gdybyśmy zaś mieli jakiekolwiek wątpliwości, to przejdźmy do zakładki Dane kontaktowe.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zlecenia dla wykonawców »

  Zlecenia i oferty w fachowscy. pl to zapytania ofertowe i zlecenia na pracę składane przez prywatne osoby i skierowana do firm lub wykonawców z 40 branż. Zlecenia dodawane są za darmo a użytkownicy nie muszą się rejestrować w serwisie. Jesteś wykonawcą i interesują Cię zlecenia na sprzątanie? Prowadzisz firmę z branży dziennikarskiej i realizujesz zlecenia edytorskie oraz szukasz nowych klientów? A może chciałbyś zlecić pracę i szukasz podwykonawców, bo masz ciekawe zlecenia na sprzęt drogowy do wykonania? Jeśli jesteś wykonawcą, prowadzisz firmę i szukasz dodatkowej pracy lub dodatkowych przychodów sprawdź jak łatwo zdobyć zlecenia. Zaprezentuj swoje usługi na giełdzie zleceń fachowscy. pl i miej to z głowy. Niezależnie czy jesteś usługodawcą czy zleceniodawcą, prowadzisz biznes czy jesteś wykonawcą, jeśli szukasz towarów lub usług celem tego serwisu jest ułatwić Ci poszukiwania i osiągnięcie sukcesu. Serwis fachowscy. pl to giełda i aukcje zleceń i ofert z których warto korzystać.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Siegma Consult - Twoja firma konsultingowa »

  Świadczymy usługi w zakresie: dotacje unijne, biznes plany, doradztwo gospodarcze, fundusze unijne, dofinansowanie, usługi doradcze, usługi biznesowe, pozyskiwanie dotacji, pozyskiwanie dofinansowania, wnioski o dotacje, fundusze strukturalne, fundusze europejskie, eksport, Niemcy, innowacje, doradztwo kredytowe, porady prawne, rozwój eksportu, usługi księgowe, biuro rachunkowe, księgowość, obsługa księgowa, prowadzenie księgowości, doradztwo podatkowe. O firmie: Firma SIEGMA-CONSULT funkcjonuje na rynku firm doradczych od 2007 roku. Od samego początku głównym profilem naszej działalności jest pozyskiwanie bezzwrotnego, zewnętrznego wparcia finansowego pochodzącego w większości ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, na realizację projektów inwestycyjnych naszych Klientów. Lata doświadczeń spowodowały, iż posiadamy szeroką wiedzę zarówno na temat możliwości uzyskania dofinansowania, jak i obowiązujących procedur. Dzięki wytężonej pracy i pełnym zaangażowaniu w każdy projekt, nasza skuteczność wynosi ponad 90%. Wysokość inwestycji realizowanych przez naszych Klientów, dzięki środkom pozyskanym z Funduszy Unijnych przekroczyła w tym roku 200 mln zł, a wartość pozyskanych przez nas dotacji wynosi ponad 100 mln zł. Dzięki dofinansowaniu działań inwestycyjnych, nasi Klienci rozwijają się dynamiczniej, w pełni wykorzystują i stale zwiększają swój potencjał wytwórczy poprzez m. in. : działania eksportowe, zakup specjalistycznych maszyn, wdrażanie innowacyjnych technologii, produktów, wynalazków, patentów oraz prace badawczo-rozwojowe. Firma SIEGMA-CONSULT świadczy również usługi z zakresu prowadzenia księgowości (pełnej i uproszczonej), sporządzania deklaracji ZUS, prowadzenia spraw kadrowych i płacowych, sporządzania deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy katalog stron »

  Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów do naszego moderowanego katalogu stron. Każdy kto obecnie prowadzi swój biznes musi myśleć o dobrej i skutecznej promocji. Bez dobrego marketingu raczej z góry można przekreślić szanse na powodzenie przedsięwzięcia. Internet jest doskonałym miejsce na efektywna reklamę. Nasz katalog stron umożliwia poza darmowymi wpisami również ich promowanie na stronie głównej czy też w menu bocznym serwisu. Skorzystanie z naszej oferty nic Cię nie kosztuje a może przynieść zauważalne efekty.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • BiznesOferty.pl - pomysł na biznes, szukam dystrybutorów »

  Globalizacja sprawiła, że wszytko wydaje się mniejsze niż kiedyś. Także prowadzenie przez polskie firmy biznesu z firmami z całej Europy czy Świata nie jest już odosobnionym przypadkiem. Dzięki internetowi i takim serwisom jak BiznesOferty. pl możesz nawiązywać kontakty z firmami z różnych miejscowość w kraju i zagranicą. To naprawdę jest proste. Wystarczy założyć konto, a następnie przeglądać oferty zamieszczone w serwisie i kontaktować się z wybranymi firmami lub też stać się aktywnym użytkownikiem i zamieszczać oferty samemu. Przekonaj się jak łatwo można robić biznesy na platformie BiznesOferty. pl

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowo Warszawa »

  Nasze Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy, aktywne wsparcie działalności, swobodę w komunikacji oraz najwyższe standardy zaufania w zakresie rzetelności i zgodności z przepisami. Dbamy o to, aby nasze rozwiązania pozwalały naszym Klientom działać wydajniej i skuteczniej. Nasze biuro kosztorysowe zajmuje się sporządzaniem wszelkiego rodzaju kosztorysów budowlanych na zlecenie. W naszej ofercie znajdują się kosztorysy ofertowe, kosztorysy inwestorskie, kosztorysy powykonawcze oraz przedmiary robót (kosztorysy ślepe). Kosztorys budowlany sporządzamy w sposób uproszczony bądź szczegółowy. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem...

  Data dodania: 13 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Unia Europejska - studia praca życie »

  Europa i Unia Europejska - tu nawiążesz kontakty i znajdziesz potrzebne informacje: jak rozpocząć studia za granicą, jak zdobyć fundusze unijne i rozkręcić biznes za granicą, oraz jak podróżować po Europie.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Katowice »

  Grupa Expertus w Katowicach zajmuje się odzyskiwaniem należności od nierzetelnych kontrahentów oraz skupem długów. Działamy na terenie całego Śląska, a w szczególności w miastach takich jak Katowice, Gliwice, Tychy, Chorzów, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Mikołów. Posiadamy własną kancelarię prawną, charakteryzuje nas duża skuteczność oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne myjnie bezdotykowe F1 Car Wash »

  F1 Car Wash to wyłączny dystrybutor najwyższej jakości myjni bezdotykowych. Myjnie zestawiane wyłącznie na podzespołach światowych liderów danej dziedziny.

  Gwarancja nawet 36 miesięcy. Możliwość wyboru chemii płynnej lub proszkowej Technologia kontenerowa lub szafy.

  OFERUJEMY KOMPLETNY ZAKRES USŁUG:

  - pozyskujemy odpowiednie działki (zakup lub dzierżawa)
  - przygotowujemy dokumentację wraz z pozwoleniem na budowę
  - wykonujemy prace budowlane (przyłącza, oczyszczalnie i podgrzewane posadzki)
  - montujemy technologię i zadaszenie
  - tworzymy infrastrukturę towarzyszącą ( wjazdy, wyjazdy, oświetlenie terenu)
  - oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  - oferujemy chemiczne środki myjące w bardzo atrakcyjnych cenach !!!

  TECHNOLOGIA

  - pompy wyłącznie Cat 350
  - silniki Siemens
  - system grzewczy ACV Prestige lub Volf
  - system oczyszczania wody EPURO
  - komputery sterujące Siemens lub Omron (minimum dwa)
  - ramiona obrotowe MOSMATIC
  - oddzielny dozownik na każde stanowisko mycia
  - podwójne zabezpieczenia elektryczne
  - stelaż ze stali nierdzewnej
  - galwanizowana konstrukcja zadaszenia
  - elementy odkładcze ze stali nierdzewnej
  - zamknięty obieg wody systemu Anty-frost
  - zasysacz monet
  - centralny skarbiec
  - rozmieniarka pieniędzy
  - nawet do 8 programów myjących

  F1 Car Wash
  Wojciechowskiego 7-17
  60-685 Poznań
  Tel. 61 662 71 30
  Fax. 61 662 71 33
  Kom. 505 059 043
  503 503 933
  E-Mail: info@f1carwash.pl
  www.f1carwash.pl

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • FranczyzaBanku.pl - franczyza bankowa »

  Serwis franczyzabanku. pl to wsparcie dla każdego, kto prowadzi własny biznes w formie franczyzy bankowej. Znajdują się tam m. in. oferty szkoleń, oferty pracy, ogłoszenia dotyczące sprzedaży placówek bankowych, a także praktyczne porady jak prowadzić własny bank oraz informacje co to jest franczyza.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznes dla Ciebie - Start »

  Biznes dla Ciebie to strona z niecodzienną propozycją. Chciałbyś być bogaty Prowadzić własną firmę Być swoim szefem Zapewne tak, wszyscy tego chcemy! Skoro wszyscy, to czemu tak niewiele osób osiąga sukces My powiemy Ci, dlaczego! Dzieje się tak, bo mało osób wie, jak naprawdę osiąga się sukces - do tego potrzeba odpowiednich narzędzi i dobrego pomysłu. My wiemy jak to zrobić, mamy dobry pomysł a narzędzia masz Ty, my tylko nauczymy Cię z nich korzystać!

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chiny Import - sprawdzenie firmy z Chin »

  Zawsze mówimy firmom, że Import z Chin to nie jednorazowe zamówienie a długi proces. Aby sprowadzenie towaru z Chin był szczęśliwy, zależy od wielu czynników, takich jak znalezienie dobrej firmy z Państwa Środka, zdobycie wszelkich wymaganych certyfikatów i pozwoleń od chińskiego kontrahenta, zorganizowanie łańcucha logistyki aż po sprzedaż w Polsce Wiele przedsiębiorców rozważa jak zacząć importować z Państwa Środka? Jak znaleźć fabrykę w Chinach. Targi handlowe w Chinach są najlepszym sposobem. Targi w Chinach organizowane są niemal codziennie. Każda z firm znajdzie interesującą go branże na imprezach targowych. Po wyszukaniu firmy ważne jest sprawdzić jej wiarygodność. Otóż chińskie firmy często nie są wiarygodnymi firmami, często to oszuści lub po prostu firmy handlowe zamiast chińskich fabryk. Dlatego dzięki serwisowi chinskiraport. pl można producenta z Chin sprawdzić. Jest to jeden z pierwszych etapów handlu z Chinami. Możemy się dowiedzieć kiedy fabryka w Chinach powstała, czy firma w Chinach to pośrednik czy producent? Czy chiński dostawca ma wszystkie wymagane certyfikaty zgodności CE, certyfikat ISO oraz dokumenty eksportowe? Warto pamiętać, że chiński import odbywa się na przedpłacie dlatego pewność, że firma w Chinach jest sprawdzony jest najważniejsza dla bezpiecznego importu z Chin. Nasze biura sporządzają raport handlowy - nt. fabryki z Chin. Sprawdzenie firmy w Chinach Trwa to tylko 72 godz. zachęcamy do skontaktowania się z numerem telefonu +48 532-619-322 lub emailem: kontakt@chinskiraport.pl

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia Internetowa | Kupno i Sprzedaż Biznes to Biznes | SoloStocks »

  SoloStocks Polska to jedna z największych platform handlowych typu biznes to biznes dla firm i przedsiębiorstw w Europie. Tysiące produktów posegregowanych w 35 kategorii takich jak "budownictwo", "odzież i akcesoria" czy "informatyka" i dziesiątki subkategorii generujące setki zapytań ofertowych każdego dnia. Firmy podzielone na producentów, wytwórców, dystrybutorów oraz importerów i eksporterów wśród których na pewno znajdziesz idealnego partnera w biznesie. SoloStocks istnieje w 12 krajach gdzie odnotowuje ciągły wzrost zainteresowania przez firmy i przedsiębiorstwa z całego świata.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy - Świat Finansów »

  Działanie sektora finansów pozostaje dla wielu osób bliskie czarnej magii - mimo że sfera ta ściśle wiąże się z większością przejawów jakiejkolwiek działalności człowieka. Dlatego warto poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie z tymi, którzy mogą dostarczyć nie tylko sprawdzonych, rzetelnych informacji, ale również wskazać sprawdzone rozwiązania, które pozwolą mnożyć zyski i unikać kar za nieprzestrzeganie przepisów lub nadużycia. Portal FinansowyŚwiat. pl oferuje szeroko pojęte porady w zakresie finansów. Doradzamy jak wybrać najlepsze konto bankowe, opisujemy, czym zajmują się osoby wykonujące poszczególne zawody w sektorze finansów, a także przedstawiamy nowe przestrzenie, w których warto podjąć inwestycję.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Bankowy | Kredyty Słupsk | Kredyty gotówkowe, hipoteczne, dla firm | Kredyty Ustka »

  Doradca Bankowy to wyspecjalizowana firma współpracująca z 22 bankami w Polsce. Skutecznie doradzamy i wybieramy najkorzystniejszą formę pozyskania środków finansowych. OFERUJEMY KREDYTY: - gotówkowe, - hipoteczne, - konsolidacyjne, - firmowe. Bezpłatnie porównamy dla Ciebie wszystkie oferty i poinformujemy o aktualnych promocjach. Wyliczymy ratę i zdolność kredytową. Już nie musisz już chodzić po wszystkich bankach. Przyjdź koniecznie do nas. Dodatkowo zajmujemy się pisaniem biznes planów pod kredyty bankowe. 100% naszych biznes planów uzyskało pozytywne opinie bankowe, na podstawie których zostały udzielone kredyty. Pomagamy również uzyskać najkorzystniejszy kredyt dla Twojej firmy. Dostępne kredyty bez zabezpieczenia (do 150. 000 zł) i z zabezpieczeniem. Oferujemy kredyty dla firm: *Kredyt obrotowy: - zdolność kredytowa wyliczana na podstawie przychodu a nie dochodu, - do 150. 000 zł - bez zabezpieczenia hipotecznego - działalność min. 12 miesięcy - udzielany w formie ratalnej lub w formie limitu * Kredyt na oświadczenie o dochodach: - bez zaświadczenia o niezaleganiu z Urzędu Skarbowego i ZUS, - do 25. 000 zł, - bez wykazywania dochodu, - staż działalności min. 12 miesięcy. W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych rozwiązań finansowych dla firm. Wiemy gdzie na 100% Twoja firma uzyska finansowanie. Zapraszamy do naszych biur: 76-200 Słupsk, ul. Sienkiewicza 9 oraz 76-270 Ustka ul. Słowiańska 12. Możliwy dojazd do klienta. Zadzwoń lub napisz i umów się na bezpłatną konsultację, tel. 792 677 792.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznes Instytut »

  Nasza firma świadczy usługi w zakresie giełdy. Naszym zadaniem jest zwiększenie poziomy wiedzy finansowej w naszych kraju. Budujemy czteroosobowy zespół, którego każdy uczestnik jest specjalistą w innej branży, dzięki czemu świadczymy kompleksową obsługę. Organizujemy giełdowe wtorki, gdzie obserwujemy, analizujemy, wymieniamy opinie i inwestujemy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie firmy.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menadżerskie - Warszawa »

  Zakres pracy menadżera obejmuje m. in. : administrowanie zespołem i projektami, motywowanie pracowników, rozwiązywanie konfliktów czy również wprowadzanie zmian. Firma Gamma oferuje szkolenia przeprowadzane przez doświadczonych coachów i skierowane do ludzi nadzorujących i koordynujących pracą grup. Dzięki temu Twój biznes zyska lepsze wyniki w zakresie organizacji i realizacji zadańoraz dodatkowo projektów. Oferujemy warsztaty menadżerskie z zakresu m. in: sztuka motywowania i recognition, zarządzanie projektami, asertywność i rozwiązywanie konfliktów, coaching i zarządzanie rozwojem oraz wiele innch. Inwestuj w szkolenie Gammy a już wkrótce zauważysz korzyści z naszej współpracy!

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • OpenRun - Business Consulting »

  Usługi konsultingowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Planujesz start-up? Rozwijasz firmę? Walczysz z kryzysem? [quote] Ciekawa oferta doradztwa w zakresie konsultingu strategicznego, konsultingu operacyjnego, prowadzenia restrukturyzacji oraz wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Doradca w zakresie zarządzania, poprawy sprzedaży i płynności finansowej ale również w sytuacjach ochrony przed upadłością. Współpraca z OpenRun Consulting to wsparcie dla zarządu, menedżera i zespołu.

  Data dodania: 04 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ogniwa fotowoltaiczne »

  Jeśli szukasz możliwości wykorzystania energii słonecznej do ogrzania Twojego domu, to już w tej chwili gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie w internecie. Za sprawą wysokiego doświadczenia kolektory słoneczne jak też ogniwa fotowoltaiczne nie posiadają przed nami najmniejszych nawet tajemnic.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »