Strony związane z hasłem 'Biuro księgowe':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe - Warszawa, Białołęka, Ząbki, Marki, Targówek, Nieporęt, Tarchomin »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojej firmy Świadczone usługi: - zakładanie działalności gospodarczej/spółki; - prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców - ewidencji przychodów; - rozliczanie w zakresie podatku dochodowego i VAT; - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS; - sporządzanie sprawozdań finansowych. Dodatkowe atuty firmy: Możliwość dojazdu do klienta gratis Niskie ceny Pomoc w szukaniu oszczędności rachunkowo-podatkowych Przy długotrwałej współpracy, bezpłatna pomoc w założeniu firmyKompleksowe usługi (księgowość, ZUS, VAT, CIT, PIT).

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Biuro Rachunkowe Poznań Grunwald. Biuro Rachunkowe w Poznaniu świadczy usługi rachunkowo księgowe w okręgu miasta Poznań. Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości KPiR - podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, rejestry VAT, rozliczamy wnioski VZM-1 o zwrot VAT za materiały budowlane. Wnioski VZM-1 o zwrot VAT za materiały budowlane zwane są też często przez internautów zwrotem VAT budowlanego lub ulgą budowlaną. To odrębne wnioski, które nie mają nic wspólnego z rozliczeniami PIT.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fal-max | Biuro rachunkowe Gdańsk-Chełm, księgowość Gdańsk, Trójmiasto »

  Biuro rachunkowe Fal-Max w Gdańsku jest podmiotem uprawnionym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów RP. Zajmujemy się obsługą księgową, kadrową, płacową oraz finansową. Cenimy czas swoich klientów dlatego osobiście odbieramy dokumenty, dostarczamy przelewy i składamy wszelkie niezbędne dokumenty w urzędach. Jednym z naszych najważniejszych celów jest odpowiednie przystosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing księgowości »

  Czy kiedykolwiek zastanawialiście się Państwo dlaczego niektóre firmy znikają z rynku? My jesteśmy przekonani iż to z powodu nieumiejętnie prowadzonej księgowości. Nasze biuro rachunkowe rozumie jak wielką rolę odgrywa sprawnie działający dział księgowo-finansowy każdej firmy i już dziś chce się tą wiedzą z Państwem podzielić!. Nie musicie obawiać się Państwo o koszty, albowiem nasze usługi to outsourcing najnowocześniejszych rozwiązań księgowych i human resources, które zapewniamy z wykorzystaniem Internetu. Pozwala to na zaproponowanie Państwu atrakcyjnej finansowo oferty. Na Państwa życzenie, oddelegowany przez nas pracownik pojawi się w Państwa firmie w celu zbadania jej kondycji finansowej i wykrycia obszarów ryzyka. A wtedy przekonacie się Państwo iż zniknięcie z rynku będzie grozić Państwa konkurencji!

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Białołęka - usługi księgowe | Biuro Vero »

  Profesjonalne usługi księgowe - Warszawa Białołęka, Tarchomin, Targówek, Łomianki. Biuro rachunkowe Vero to najwyższa jakość usług i konkurencyjne ceny. Prowadzenie własnej firmy to duże wyzwanie. Nasze biuro rachunkowe pozwoli ci zapomnieć przynajmniej o problemach z księgowością, rozliczeniami czy obsługą pracowników. Będziesz się mógł skoncentrować na prowadzeniu biznesu, zostawiając sprawy księgowe specjalistom. Obsługujemy głownie klientów z woj. mazowieckiego (siedziba biura rachunkowego mieści się w dzielnicy Warszawa - Białołęka), jednak w dobie Internetu nie jest dla nas problemem rozliczać firmy zdalnie - pracując na dokumentach otrzymanych pocztą tradycyjną, faxem, mailem lub przez Internet. Zakres naszych usług: 1. Prowadzenie ksiąg rachunkowych pełna księgowość 2. Prowadzenie książki przychodów i rozchodów. 3. Prowadzenie uproszczonej ewidencji księgowej ; ryczałt, karta podatkowa. 4. Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej w tym elektroniczna obsługa ZUS. 5. Prowadzenie ewidencji środków trwałych 6. Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, PIT. VAT, VAT-UE 7. Sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat i sprawozdań finansowych według obowiązujących przepisów. 8. Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS w tym Intrastat. 9. Prowadzimy rozrachunki z dostawcami i odbiorcami. 10. Wypełniamy wnioski kredytowe do banków/leasingów. 11. Oferujemy również kompleksową pomoc przy zakładaniu i rejestrowaniu działalności gospodarczej zarówno jednoosobowej DG, jak również podlegającej wpisowi do KRS. Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o aktualne promocje !

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anja-Tax Biuro Rachunkowe Białystok »

  Biuro rachunkowe Anja-Tax Białystok zapewnia kompleksowe usługi księgowo-podatkowe oraz pełną obsługę kadrowo-płacową. Księgi rachunkowe, obsługa PFRON. Najlepsze ceny w mieście! Sprawdź! tel. 502-378-478

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Łodzi »

  Audyt2Biznes to biuro rachunkowe w Łodzi świadczące profesjonalne usługi rachunkowe. Nasze biuro księgowe współpracuje z wieloma podmiotami prowadząc kompleksowo księgowość. Sprawdź nas. Czym się zajmuje typowe biuro rachunkowe? Możemy powiedzieć, że w większości przypadków szeroko pojmowaną księgowością w skład, której wchodzą m. in. : rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz deklaracje ZUS, spisy z natury i wiele innych tego typu czynności. Nasza firma Audyt2Biznes proponuje swoim Klientom ogromne doświadczenie, wysokiej jakości standardy w obsłudze klienta, wnikliwą znajomość przepisów związanych z podatkami i rachunkowych

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Finite - Księgowość bez tajemnic! »

  Finite, to otwarte i elastyczne podejście do obsługi finansowo-księgowej małych i średnich przedsiębiorstw. Jeśli uważasz, że masz doświadczenie i niezbędną wiedzę, aby poprowadzić sprawy rachunkowe swojej firmy? Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie intuicyjne narzędzie, dostępne przez przeglądarkę internetową. Wystarczy komputer, abyś mógł zarządzać i rozliczać finansami swojej firmy, wystawiać i wysyłać kontrahentom faktury z dowolnego miejsca na świecie, o ile jest tam dostęp do sieci Internet. Dodatkowo możesz wzbogacić funkcjonalność o gospodarkę magazynową oraz kadry. PRZEKONAJ SIĘ SAM! Zupełnie bezpłatnie, przez 365 dni w roku udostępniamy na naszej stronie narzędzie do wystawiania faktur i rachunków. Stanowi ono wizytówkę prostoty obsługi systemu, który przygotowaliśmy w oparciu o naszą wieloletnią praktykę w branży. W przypadku, gdy nie masz wiedzy z zakresu księgowości i finansów lub zwyczajnie masz ważniejsze rzeczy na głowie. Przekaż prowadzenie swojej księgowości naszym specjalistom. Przez lata pracy zawodowej, w różnych w handlu, produkcyji, usługach oraz sektorze bankowym, oprócz wiedzy, zdobyliśmy nieocenione w tej branży doświadczenie, dzięki czemu możemy zaoferować Twojej firmie kompleksową obsługę. Dodatkowo stale podnosimy swoje kwalifikacje i śledzimy zmiany w prawie oraz przepisach, aby być na bieżąco. Oferujemy obsługę finansowo-księgową dla małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie: - Ksiąg Handlowych, - Księgi Przychodów i Rozchodów - Kadr Zniżki i gratisy? Wszędzie teraz możesz je dostać, a jednak tylko w Finite dajemy Ci możliwość prowadzenia księgowości zupełnie ZA DARMO! Jak to możliwe? Zadzwoń do nas +48 22 266 86 44 i dowiedź się więcej!

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Warszawa »

  Strona internetowa autoryzowanego dealera kas i drukarek fiskalnych znanych marek oraz profesjonalnego biura rachunkowego na warszawskim Ursynowie. Podatnicy, którzy muszą kupić kasy fiskalne 2013 roku mają prawo do otrzymania ulgi z urzędu skarbowego w wysokości 700 zł - Buchcom Serwis kas fiskalnych Warszawa pomaga w uzyskaniu tego zwrotu. W sklepie znaleźć można także wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe oraz oprogramowanie dla firm. Jeśli chodzi o prowadzenie księgowości Warszawa ma wiele do zaoferowania, jednak biuro rachunkowe Buchcom wyróżnia terminowość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Oferta biura księgowego PIOMAR S.C. P. Tlałka, M. Paszkowski skierowana jest do firm, które koncentrują się na dynamicznym rozwoju swojego biznesu, a rozliczenia podatkowe i księgowe wolą pozostawić specjalistom w tej dziedzinie. Biuro ma wieloletnie doświadczenie, cechuje się wysoką terminowością, rzetelnością oraz otwartością, która pomaga wydajnie usprawnić współpracę z każdym klientem. Biuro rachunkowe PIOMAR oferuje: obsługę księgową, obsługę kadrowo-płacową oraz doradztwo biznesowe i analizy finansowe.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • MSP Finance – profesjonalne biuro finansowe w Warszawie »

  MSP Finance to profesjonalne biuro rachunkowe Warszawa, które w pełni realizuje usługi księgowe i usługi rachunkowe na najwyższym poziomie. Tworzymy fachowe sprawozdania finansowe, a także prowadzimy pełna księgowość naszych firm. Biuro księgowe MSP Finance to zespół profesjonalnych fachowców, którzy pomogą Państwu rozwinąć Państwa interes i sprawnie nim zarządzać. Stawiamy nacisk na indywidualne rozwiązania, ponieważ rozumiemy, że każdy klient jest inny i posiada zróżnicowane priorytety. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu naszych klientów. Istotną wagę przykładamy do jakości naszej oferty, dlatego wciąż staramy się ją rozszerzać. Polecamy naszą stronę internetową mspf. pl. Oferujemy pełną pomoc w wyborze odpowiedniej dla Państwa oferty. Pozdrawiamy, zespół MSP Finance.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Łódź »

  Wprawne biuro rachunkowe oferujące przekrojowe usługi dla osób posiadających swoje firmy. Zajmujemy się obsługą zarówno mniejszych biznesów i osób we własnym zakresie prowadzących działalność, jak i większych jednostek. Prócz tego oferujemy obsługę wspólnot mieszkaniowych, zarządców i dysponentów. Dla każdego interesanta preparujemy indywidualną obsługę, ażeby mogli oni cieszyć się z bezwzględnego komfortu w kwestii urzędowej prowadzenia firmy. Zajmujemy się miedzy innymi księgowością i podatkami, prowadzimy księgi handlowe, ewidencję ryczałtową, księgi handlowe. Tworzymy dokumentację taką jak deklaracje podatkowe, analizy finansowe, bilanse. Nasza działalność dotyczy także kadr i płac – prowadzimy kartoteki pracownicze, prokurujemy umowy, deklaracje, rozliczenia. Dodatkowo pomagamy w wyborze rodzaju opodatkowania, zakładaniu firmy, a dla klientów prywatnych wyliczamy PIT-y. Zapewniamy pociągające ceny, pełny profesjonalizm w działaniu i zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy do wejścia na naszą witrynę!

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gliwice »

  Oferujemy naszym Klientom prowadzenie pełnej księgowości oraz kadr i płac. Pełnimy usługi na terenie Zabrza, Gliwic, Katowic i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa o różnych profilach działalności gospodarczej. Obsługujemy zarówno firmy usługowe, produkcyjne jak i handlowe. Prowadzimy dla potrzeb klienta outsourcing wewnętrzny, gdzie przyjeżdżamy do siedzimy klienta i pracujemy na jego programie księgowym. Pełną ofertę naszego biura rachunkowego zamieściliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-Accountant.pl profesjonalna rachunkowość »

  Polecamy Kancelarię Rachunkową Accountant – niezawodne biuro rachunkowe Warszawa. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie kadr i płac, prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów oraz zarządzania nieruchomościami. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę w zakresie usług podatkowo-księgowych. Obsługujemy wszystkich – duże przedsiębiorstwa, mniejsze firmy rodzinne oraz pojedynczych przedsiębiorców. Priorytetem jest dla nas Państwa satysfakcja i zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązania dopasowane były do modelu biznesowego, jaki to Państwo reprezentują. Zespół Kancelarii Rachunkowej Accountant to wykwalifikowani specjaliści, którzy sporządzą dla Państwa analizy finansowe i konkretne propozycje biznesowe. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www. kancelaria-accountant. pl.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Gdańsk - Małgorzata Mielech »

  Biuro od 1998 roku prowadzi działalność z zakresu obsługi finansowo - księgowej podmiotów gospodarczych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Przez te wszystkie lata nabieraliśmy ogromnego doświadczenia w zakresie usług finansowo-księgowych. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze grono naszych Klientów powiększa się z roku na rok. Stale doskonalimy nasze umiejętności dzięki czemu możemy pomóc naszym Klientom rozwiązywać ich problemy związane z prowadzeniem firmy. Wśród naszych Klientów znajdują się stowarzyszenia, spółki prawa handlowego, spółki jawne, spółki cywilne oraz osoby indywidualnie prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą. Większość z nich zatrudnia pracowników zarówno na umowy o pracę, jak i umowy cywilno - prawne. Każdy Klient jest dla nas ważny.

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • BACHALSKI & DRWIĘGA biuro rachunkowe gorzów wielkopolski »

  Kompletne usługi księgowe i pomoc prawna to obszar działalności Centrum Obsługi Biznesu, którego siedziba znajduje się w Poznaniu. Biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem ksiąg podatkowych, handlowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Rozlicza zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa, spółki osobowe, osoby prawne i innego typu podmioty. Sporządza sprawozdania do urzędu statystycznego, bada sprawozdania finansowe oraz bieżąco nadzoruje prowadzoną działalność podmiotu. Zaangażowani prawnicy udzielają opinii i wyjaśnień związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych oraz prawnych i dotyczących podatku od towaru i usług VAT. Więcej szczegółów znajduje się na stronie.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Jeżeli mają Panstwo trudności z rachunkowością lub z urzędami, to proszę przyjść do nas. Jesteśmy fachowym biurem. Na pewno poradzimy sobie ze wszystkim z czym Państwo nie potrafią poradzić sobie. APN Consulting sp. z o. o. zapewni Państwu obsługę rachunkową na dużym poziomie. Mamy wieloletnią praktykę w księgowości oraz stosowne certyfikaty. Mamy w ofercie także wysokiej klasy obsługę informatyczną dla firm. W posiadanej ofercie znajduje się także pozycjonowanie serwisów internetowych jak i aplikacje. Gdy Państwo chcą skorzystać z obsługi naszego biura zachęcamy do przejrzenia naszego portalu.

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Buchalter Sp. z o.o. biuro księgowe bydgoszcz »

  Opisujemy państwu propozycję skomponowaną przez biuro rachunkowe Buchalterz Bydgoszczy. Świadczymy szeroki zakres usług audytu i doradztwa finansowego. Nasi doświadczeni inspektorowie mogą spenetrować księgi rachunkowe Twojej jednostki, albo Twojego wspólnika czy potencjalnego partnera. Dostarczymy Ci danych o tym, czy ich stan odzwierciedla faktyczną kondycję firmy. Pomożemy Ci odnaleźć błędy w systemie księgowym i pokażemy, jakim sposobem je naprawić. mamy możliwość również na podstawie ksiąg rachunkowych przekazać opinię dotyczącą przejęcia albo przeistoczenia danej jednostki. Po bliższe informacje wejdź na nasza stronę internetową.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość łódź »

  Nasze biuro rachunkowe Profais działa w Łodzi i zajmuje się dostarczaniem fachowych rozwiązań finansowych, księgowych oraz kadrowo-płacowych. Zapewniamy naszym klientom obsługę na wysokim poziomie, dopasowaną indywidualnie, również po kątem cenowym. Specjalizujemy się w księgowości i kadrach i płacach od lat, podążamy przy tym za nowoczesnością. Udostępniamy naszym klientom obsługę przez internet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą online!

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Awema »

  "AWEMA" to biuro księgowe z Bielska-Białej, zajmujące się pełną księgowością dla każdego rodzaju przedsiębiorstw. Nasza propozycja zawiera szeroki obszar usług księgowych, szczegółowo opisanych na stronie www. awema-bielsko. pl Aby zapobiec stresujących spotkań z organami kontrolnymi, oferujemy udzielenie pełnego pełnomocnictwa. Księgowość to nasza pasja. Z usług naszego biura można korzystać przez całkowity okres rozwoju jednostki, zaś kierowane przez nas działania są profesjonalne oraz porządne, ponieważ nadążamy za najświeższymi reformami kodeksów. Dla nowych odbiorców posiadamy promocję w postaci pierwszego miesiąca za darmo, po zatwierdzeniu umowy.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »