Strony związane z hasłem 'badania ankietowe':

 • Ankieta+ »

  Ankieta+ darmowe narzędzie do tworzenia kwestionariuszy ankiety oraz kompleksowego prowadzenia badań ankietowych w internecie. Można stworzyć profesjonalny kwestionariusz ankiety, formularz online, sondaż ankietowy. Dodaj pytania do ankiety, pytania metryczkowe, pytanie zamknięte, wybierz gotowy szablon graficzny, favicona. Można zaprosić respondentów przez wpis na social media, zakładkę na facebook, widget na stronę, e-mail, kod qr, link. Dodatkowo skonfiguruj i włącz szyfrowane połączenie SSL, maksymalną liczbę odpowiedzi, badanie pełno-domenowe, zbierz dane geolokalizacyjne, automatyczny czas zamknięcia. Analiza wyników ankiety indywidualna i zbiorcza, raport z badania ankietowego, komentarze do ankiety, zapis zebranych wyników do pliku XLSX, wykresy kołowe i słupkowe. Załóż darmowe personalne konto w Ankieta+ w niecałe 15 sekund.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Analiza rynku z korzyścią dla biznesu »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy pod adresem www. badania –rynku. com. pl. Realizujemy zarówno ilościowe badania ankietowe, jak i mające charakter jakościowy badania rynkowe. W ramach pracy korzystamy z dedykowanej platformy badawczej, dedykowanej realizacji badania opinii. Gromadzi ona kilka tysięcy użytkowników, którzy dobrowolnie dzielą się własnymi opiniami na temat produktów oraz usług.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przeprowadzamy także badania user experience. Polegają one na ocenie przez rzeczywistych użytkowników portalu internetowego jego użyteczności pod kątem wizualnym, nawigacyjnym etc. Badania UX prowadzimy jako jedna z pierwszych agencji badawczych w Polsce.

  Każda nasza analiza rynku spełnia rygorystycznego normy pod kątem metodologicznym. Do każdego projektu dobieramy wiele różnych technik, tak aby zostały zachowane standardy triangulacji. Specjalizujemy się przede wszystkim w wykonywaniu badań rynku medycznego oraz farmaceutycznego, obsługując największych gracza funkcjonujących w jego ramach.

  Zachęcamy więc do powierzenia właśnie naszej firmie usługi badania rynku. Oferta dostępna jest na stronie badania-rynku. com. pl. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »