Strony związane z hasłem 'agencja celna':

 • Najszybciej zarejestrujesz swoje auto w Lesznie »

  To iż czytasz treść na tej stronie oznacza prawdopodobnie iż powinieneś zarejestrować auta lecz nie masz na to czasu lub nie wiesz jak do tego się zabrać i od czego ale już nie masz się czego obawiać po ty my jesteśmy abyś ty nie miał z tym żadnych problemów...
  Tak więc na wstępie jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się począwszy od tłumaczeń we wszystkich europejskich językach, a skończywszy na odbiorze tablic rejestracyjnych do Twego pojazdu.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komplesowe usługi celne, rejestracje pojazdów w Lesznie »

  To, że czytasz treść na tej stronie oznacza prawdopodobnie iż zamierzasz zarejestrować auta, ale nie masz na to czasu lub nie wiesz jak do tego się zabrać i odkąd czego ale już nie musisz się obawiać po ty my jesteśmy abyś ty nie miał z tym problemów...

  Tak więc na wstępie jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się pojazdów począwszy od tłumaczeń w Europejskich językach, a kończywszy na odbiorze tablic rejestracyjnych do Twego auta.

  Data dodania: 14 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Celna AGM odprawy celne »

  Przedsiębiorcy, którzy na co dzień zajmują się obrotem towarowym z krajami Unii Europejskiej i państwami trzecimi, mogą skorzystać z usług agencji celnej, która wyręczy ich we wszelkich formalnościach powiązanych z odprawą celną. AGM swoją propozycję kieruje do takich właśnie osób, które nie mają czasu zajmować się dokonywaniem zgłoszeń celnych i wolą to powierzyć profesjonalnej jednostce, która dopełni formalności w niedługim czasie. Nasi pracownicy mają rozległą wiedzę, a także ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, śledząc wszystkie zmiany w normach i ustawach prawnych, odnoszące się do odprawy towarów. Oferta naszej firmy zawsze dopasowywana jest do każdego z klientów w sposób indywidualny. Podejmowane przez nas czynności objęte są niejawnością, co zapewnia bezpieczeństwo naszym partnerom biznesowym. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, a także na stronę internetową.

  Data dodania: 04 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Cargo Services »

  Cargo Services to firma spedycyjna. Naszą domeną jest obsługa w zakresie frachtu lotniczego oraz morskiego. Możemy również zaaranżować międzynarodowy transport drogowy, kolejowy lub multimodalny, w zaleności od potrzeb i wymagań naszych klientów. Fundamentem naszej działalności jest profesjonalna obsługa.

  We are freight forwarding company specializing in air&sea business. Postaw na sprawdzone rozwiązania!

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Topsad Agencja Celna »

  Pomagamy naszym klientom przejść bez problemu obsługę celną.
  ZAKRES NASZYCH DZIAŁAŃ OBEJMUJE:
  W zakresie obrotu towarowego z krajami spoza UE:

  odprawy celne importowe
  odprawy celne eksportowe
  uzyskanie nr EORI
  zgłoszenia osób powracających z mieniem przesiedlenia
  zgłoszenia przesyłek pocztowych w Zabrzu
  dokonywanie procedur celno -gospodarczych (odprawa czasowa, uszlachetnianie czynne, bierne. przetwarzanie pod kontrolą)
  wypełnianie karnetów TIR, ATA, listów przewozowych CMR
  pośredniczenie w wystawieniu i potwierdzeniu świadectw przewozowych EUR. 1, ATR potwierdzających pochodzenie towarów
  wystawienie świadectw pochodzenia dla eksportowanego towaru (cetryficate of orgin)
  występowanie o uzyskanie pozwoleń sanepidowskich, weterynaryjnych, jakości handlowej
  wnoszenie odwołań i innych wniosków podlegających rozpatrzeniu przez organy celno-skarbowe
  pomoc dla naszych kontrahentów przy należności celnych, podatkowych i innych związanych ze zgłaszaniem towaru przed Urzędem Celnym.
  doradztwo w sprawach celnych
  W zakresie obrotu towarowego z krajami UE:

  DEKLARACJE INTRASTAT
  Nasza agencja proponuje państwu pełną obsługę prawną w zakresie sporządzania deklaracji INTRASTAT - przygotowujemy i składamy w Państwa imieniu.
  Zapewniamy kompleksową obsługę przy realizacji państwa zlecenia. Gwarantujemy rzetelne i terminowe sporządzenie deklaracji dla U. C. - będących wymogiem UNII dotyczącym wewnątrzunijnego obrotu handlowego.

  Data dodania: 22 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • rgw-express.pl »

  Głównym zadaniem naszej firmy jest organizacja transportu ładunków bez opóźnień i niepotrzebnych kosztów dla klienta. Dostarczamy towary ze wszystkich krajów Europy jak również także w przeciwnym kierunku. Możemy realizować transport lotniczy i morski, a także świadczyć niezbędne usługi związane z magazynowaniem, agencją celną i ubezpieczeniem. Dostarczamy towary drogą lotniczą i morską lub łączymy te rodzaje transportu. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze ciężkich i skomplikowanych ładunków.

  Data dodania: 25 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna agencja celna »

  W DCP Logistics Group Ltd rozumiemy problemy związane z odprawą celną. Dlatego oferujemy kompleksowy pakiet usług celnych w Londynie, który sprawia, że poruszanie się po świecie zarządzania celnego jest łatwe i bezstresowe. Nasz kompetentny zespół agentów celnych jest tutaj, aby pomóc Ci przejść przez cały proces, od początku do końca.

  Data dodania: 02 02 2023 · szczegóły wpisu »