Strony związane z hasłem 'adwokat rozwodowy':

 • Kancelaria Radcy Prawnego Karol Czaplewski »

  Gdyńska Kancelaria Rozwodowa. Reprezentujemy Klientów w sprawach rozwodowych i rodzinnych. Udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej w sprawach o rozwód z orzekaniem o winie i bez orzekania o winie, o alimenty na dziecko, o podwyższenie i obniżenie alimentów, o kontakty z dzieckiem, o podział majątku. Zajmujemy się również sprawami o zasiedzenie.

  Data dodania: 06 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Warszawa »

  Prawnik rozwody to fachowiec od rozwodów. Jeśli planujesz wziąć rozwód, to potrzeba ci dobrego pana adwokata, który będzie cię w stosowny metodę reprezentował na sali sądowej a także wygra dla ciebie rozprawę na jak najbardziej korzystnych warunkach. Jeśli stoisz przed tą trudną rozprawą oraz nie masz pojęcia, jak poradzić soboe, nie czekaj - z poradą przyjdzie wszystkim adwokat. W Wrocławiu jest niemało adwokatów oraz nie jest prosto wyselekcjonować adekwatnego, najlepiej zatem zdać się na rekomendację przyjaciół, a dodatkowo gospodarować się pozytywnymi rekomendacjami poszczególnych prawników. Wtedy bez wątpienia odnajdziesz adekwatną osobę.

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielsznia »

  Oferujemy usługi najlepszych prawników i adwokatów w postępowaniu rozwodowym. Adwokat rozwodowy będzie mógł szybko i bez zbędnych problemów przeprowadzić proces rozwodowy w sądzie. Rozwód można uzyskać za zgodą obu stron lub na drodze sądowej (postępowanie rozwodowe można wszcząć pomimo odmowy jednej ze stron). Interesuje Cię procedura rozwodu z dziećmi lub bez dzieci, a może po prostu potrzebujesz porady prawnej? Proszę skontaktuj się z nami. Wiele kancelarii prawnych świadczy podobne usługi, ale zatrudniamy najlepszych prawników rozwodowych. Jedynym krokiem, jaki należy podjąć przed rozpoczęciem postępowania rozwodowego, jest wizyta u adwokata rozwodowego. Jedna konsultacja z prawnikiem rozwiąże wiele problemów. Usługi świadczone przez adwokata rozwodowego obejmują: reprezentowanie Twoich interesów przez prawnika na rozprawie rozwodowej; zebranie przez prawników wszelkiej dokumentacji niezbędnej do wszczęcia postępowania rozwodowego; sporządzenie przez prawnika niezbędnych oświadczeń, zastrzeżeń itp. ; dostarczenie przez prawników pakietu dokumentów do postępowania rozwodowego; obrona Twoich interesów na rozprawach sądowych w sprawach rozwodowych; przekazanie orzeczenia sądu o rozwodzie; zapewnienie komornikom rozwiązania w zakresie windykacji majątku lub zabezpieczenia majątkowego, jeśli to konieczne. Wykwalifikowani prawnicy pomogą Ci rozwiązać problem opieki nad dzieckiem, poprowadzą sprawy spadkowe, pomogą sporządzić wzór umowy, a także rozwiążą kwestię hipotek w postępowaniu rozwodowym.

  Data dodania: 30 11 2021 · szczegóły wpisu »