Strony związane z hasłem 'adaptacja':

 • Knurów, Biuro projektowe, architekt, ogrodzenia, brukowanie, adaptacje projektów - O firmie »

  Knurów, Biuro projektowe oferuje adaptacje projektów, projekty indywidualne, usługi architekta, ogrodzenia, brukowanie i budowa domów, a także pozwolenia na budowę. Nasza firma Dabo Bogdan Szewczyk działa na rynku od 2009 roku. W tym czasie wybudowaliśmy już wiele domów oraz kilkanaście obiektów przemysłowych. Mamy w swoim dorobku już wiele remontów również pod konserwatorem zabytków. Naszym atutem jest to, iż obsługujemy budowy kompleksowo tj. od POZWOLENIA na budowę po oddanie do użytku. Posiadamy własne biuro projektowe. Posiadamy również doswiadczenie na szkodach gorniczych.

  Data dodania: 09 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Open space, przestrzenie biurowe, meble biurowe »

  Do sprawy wnętrz użyteczności publicznej podchodzimy kompleksowo. Od projektu poprzez adaptację mebli gabinetowych i wyposażenie w meble biurowe oraz meble pracownicze. Nasza oferta jest bardzo szeroka od mebli systemowych biurowych do wykonanych na zamówienie. Jeżeli poszukujesz firmy która ci doradzi i pomoże w umeblowaniu Twojej firmy to dobrze trafiłeś. Office Plus to grupa dobrze usposobionych i przygotowanych ludzi. Prężny rozwój Polski, nowoczesne miejsca pracy to także nasza zasługa.Oferujemy produkty z najwyższej półki, są nimi producenci z Polski, z Włoch czy USA. Mamy dla Was wykładziny Shaw, Artigo, meble Della Valentita Office czy także z Frabyki Mebli Biurowych Maro. Od chwili wejścia do Unii Europejskiej nasza system ekonomiczny weszła w oryginalną erę, podobnie nasza firma, z resztą jak wiele innych podmiotów. W chwili współczesnej pracuje nas na terenie naszego kraju dwa razy więcej. Nasza firma powstała w 2000 roku. Przez ten czas Office Plus Sp. z o.o. ciągle otwiera się na potrzeby swoich kontrahentów. Właśnie dlatego jesteśmy jednym z ogólnopolskich liderów w branży. Od ponad 11 lat zaufało nam wiele podmiotów czy firm w naszym kraju. Są nimi takie jak: Euler Hermes, Semi Line, Adamed, PKN Orlen ale także wiele innych. Główna siedziba znajduje się w Warszawie, a nasze oddziały zlokalizowane są w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Łodzi.Zadowolonych klientów jest o wiele razy więcej niż przed 2005 rokiem. Chcemy podtrzymać nadane tempo.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Biuro tworzy projekty indywidualne oraz adaptacje gotowych projektów domów. Współpraca zdolnych inżynierów oraz doświadczonych architektów daje bardzo dobre wyniki w postaci innowacyjnych konstrukcji, które spełniają wszelkie oczekiwania inwestora. Myślimy przyszłościowo, dlatego podczas projektowania doradzamy różne rozwiązania zmniejszające koszty budowy oraz późniejsze koszty eksploatacyjne budynku.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lisie Kąty spółka jawna odlewnia »

  Daleko wyspecjalizowana a zupełnie zawodowa Odlewnia Żeliwa „LISIE KĄTY” działa od 1990 r. w Grudziądzu, od lat zapewniając swoim Klientom Indywidualnym albo wielkim przedsiębiorstwom zasadniczo najwyższej jakości odlewy z żeliwa szarego i ponadto wyspecjalizowała się w wytwórstwie wysokojakościowych odlewów z żeliwa sferoidalnego. Jednostkę ustanawiają doświadczeni fachowcy inżynierowie i technicy nieustannie doskonalący się w innowacyjnych technikach produkcji grup odlewów z różnorodnych gatunków żeliwa. Więcej szczegółów o obrębie usług proponowanych poprzez grudziąskie przedsiębiorstwo znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »